serdar dursun - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Senin elinde suan 3-4 forvet var, bununlada imzalayip parani buraya gomek mantikli geliyorsa evet.
Falcaoyu satabildin mi hayir
Diagneyi stabildin mi hayir
Mostafa zaten var
Halil'ide almayi dusunuyorsun ki bu adamdan daha mantikli bir transfer olur.
Nereye deneyeceksin?
falcao out
diagne out
mo ve halili alırsan tamam halil çok varyantlı düşünürsek
serdar gibi adam yok ve olması çok mantıklı. Donk'u görmek istiiosan oralarda sen bilirsin

falcao out
diagne out
mo ve halili alırsan tamam halil çok varyantlı düşünürsek
serdar gibi adam yok ve olması çok mantıklı. Donk'u görmek istiiosan oralarda sen bilirsin
out demekle olmuyor out yapabiliyorsan evet mantikli ki ben inanmiyorum falcaonin gidecegini, diagne bir ihtimal hadi.
yoksa hayir. elinde 5 forvetlede kalabilirsin. sonra da vay orta saha cok zayif paramiz yetmedi diye kalirsin ortalikta.

out demekle olmuyor out yapabiliyorsan evet mantikli ki ben inanmiyorum falcaonin gidecegini, diagne bir ihtimal hadi.
yoksa hayir. elinde 5 forvetlede kalabilirsin. sonra da vay orta saha cok zayif paramiz yetmedi diye kalirsin ortalikta.
kalmazsan diagne gitti
bunlara inanmiosan halil'i de sayma kardeşm o zaman nasıl bi adamsın

diagne gitti diyelim takimda 4 forvet mi olsun hiyarto
falcaoyu sen nereye gonderiyorsun soyle bakalim
e halilide istiyorsun
hadi halili alamadin serdari istiyorsan ok
diagne gitti kim var

falkao
falkaoyu amerika ya da asyaya yolluyorm btw
mo (alırsak)
başka ??
bu adamın bonservisi yok kesin alalım da demiyorm. ha

diagne gitti kim var

falkao
falkaoyu amerika ya da asyaya yolluyorm btw
mo (alırsak)
başka ??
bu adamın bonservisi yok kesin alalım da demiyorm. ha
ya sen kafanda gitti diyorsun da elinde patlama ihtimali var diagnenin hala. is cozulmeden gidip bu adama da para yatirmak israf. bakalim wba opsiyonunu kullanacak mi kullanmiyacaksan istedigin fiyata verebilecekmisin diagneyi.
falcaoyu amerikaya veya herhangi bir yere yollayabiliyorsan helal olsun sana transfer komitinin basina sen gecmelisin. arkanda ben varim desteklerim.
mo var ki en kesin gozle baktigimiz adam mo
halilde istiyorsun ki anlastigimiz tek nokta bu sanirim halile yatirim yapmak cok daha mantikli
bu ikisinle kalirsan gidersin evet serdar dusunebilir duruma geliyo ama ilk once cozmen yollaman gereken 2 futbolcu var.
ben sikildim artik yanlis transfer politikalarindan israfdan sen sikilmadigisan gidip 5 forvetle baslayabilirsin yeni sezona.

ya sen kafanda gitti diyorsun da elinde patlama ihtimali var diagnenin hala. is cozulmeden gidip bu adama da para yatirmak israf. bakalim wba opsiyonunu kullanacak mi kullanmiyacaksan istedigin fiyata verebilecekmisin diagneyi.
falcaoyu amerikaya veya herhangi bir yere yollayabiliyorsan helal olsun sana transfer komitinin basina sen gecmelisin. arkanda ben varim desteklerim.
mo var ki en kesin gozle baktigimiz adam mo
halilde istiyorsun ki anlastigimiz tek nokta bu sanirim halile yatirim yapmak cok daha mantikli
bu ikisinle kalirsan gidersin evet serdar dusunebilir duruma geliyo ama ilk once cozmen yollaman gereken 2 futbolcu var.
ben sikildim artik yanlis transfer politikalarindan israfdan sen sikilmadigisan gidip 5 forvetle baslayabilirsin yeni sezona.
kardeşm allaım strateji bu demek bunları düşünerek alternatif hazırlarsın zaten.,
olasılıkların yüksekliklerinden bahsedioz wba çekmezse bşakası çeker sen bişi bilmediginden böyle oluyo şimdi konuşturma beni.
taanıdıgn varsa öner geçerim komitenin başına kardeşm

kardeşm allaım strateji bu demek bunları düşünerek alternatif hazırlarsın zaten.,
olasılıkların yüksekliklerinden bahsedioz wba çekmezse bşakası çeker sen bişi bilmediginden böyle oluyo şimdi konuşturma beni.
taanıdıgn varsa öner geçerim komitenin başına kardeşm
aslanim bizim bilmedigimiz konu yok
yarin transfer islerine basliyorsun gsin transfer komitesini seni oturtacaz

Üst Alt