serdar dursun - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vallahi elimizde 10 tane forvet olmasına rağmen kısır bir takımız böyle meziyetleri olan heriflerde zarar geleceğini zannetmiyorum.
Kesinlikle kadroya katmak gerekiyor. Tutmazsa zaten seneye Kasımpaşa gibi takımlar kapıda beklerler.

Sözleşmesi bitiyormuş ne dersiniz?
Yönetimsiz sırf hoca hayranlığıyla alabilirmişiz gibi geliyor , tipte hocayı çok seven bir tip var.

Baya baya ucuza verim verecek bir kariyer akışı var bizim için tabi oyunu nasıl bilmiyorum söylediklerim hep saha dışı.
Yerli forvet yok zaten milli takımdanda dikkat edeceğimiz gibi.

edit:şimdi bunu açtım bakalım neler demiş
@ADMİNLER
https://twitter.com/dursunserdar gelirse röportaj yapılabilir yav takipçi az dm açık kesin bakıyodur

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçen yaz arkadaşlar arasında konuşmamızda hep demiştim Muriç'ten bile iyi diye dalga geçmişlerdi yaşı 25-26 olsa top takımlara transfer olurdu çok iyi adam.

29 yaşında diye yaşlı diyip vazgeçmek çok saçma olur. 2 senelik sözleşme yap o zaman.
Bedavaya yerli statüsünde olan daha iyi bir yedek santrfor bulunmaz.

Aynı ligde oynayan ve 10 golü bile bulamamış Kenan Karaman Milli Takıma davet edilirken şu forvet yokluğunda ne amcaoğlum Adem'in ne de bunun denenmemesi ilginç.

Bi Burak var. Geriye kalan forvetler gol atma özürlüsü. Özellikle de Enes Ünal.

Zaten birini kesin kadrodan çıkarman gereken 4 kaleci alacağına direkt 3 kaleci alıp onun yerine deneme amaçlı Halil'le birlikte bir forvet daha alsaydın ölür müydün Şenor.

Son düzenleme:
Bu tip isimleri iste performans bazli maddeler ile alacaksin; atacagi gol, kupa, lig siralamasi, asist vs.. basina bonuslarla motive edeceksin. Yasi baya gec lafim yok ama iste dusuk bir ucretle, performans odakli getir, dursun kenarda. En kotu ZTK kazandirir olmadi 1-2 mac son dakika gol atar.

2019 yazından beri 4-5 kere yazmışım rotasyon için alınsın diye. Boşa çıkıyorsa net alınmalı. Hatta Vedat'ın bizle isminin çıktığı dönemde fakir Muriç'i demiştim. 2 senede de baya geliştirmiş açıkçası kendisini daha da iyiye gitmiş. Bence rotasyonda bulunmalı.

Üst Alt