GSC Scout - # Serdar Gürler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
780x411-trabzonspordan-serdar-gurler-atagi-1587799640788.jpg

Süper lig'i gerçekten iyi takip eden bilir, geçen sene özellikle Aydın Karabulut ile Serdar Gürler çok formdaydılar ve Yılmaz Vural ile çıkıştaydılar.Aydın Sivas'a gitti.

Galatasaray'ın durağan sabit futboluna ilaç gibi gelicektir.

Bu sene Okan Buruk'un gelişiyle Serdar iyi oynamaya başladı.Elazığspor'u tek başına sırtlıyor gerçekten.

10 numarayı giyiyor.1991 doğumlu.Forvette ve kanatlarda oynuyor.Türk pasaportlu futbolcu.

Bruma sezonu kapattı o kanada bir adam şart.

İyi hızlanabiliyor, adam geçiyor, çevik bir futbolcu.Yiğit'i aldığımız paranın biraz fazlasıyla bu adamı alabiliriz ve banko oynar bence bu adam bizim kadroda.Oynamasa bile iyi bir yedek olur geleceğe yatırım açısından.

2004 yılında Sochaux takımının alt yapısını almış..Türkiye milli takımının u18-19 takımlarında oynamış ve gelecek vadeden bir futbolcu.

Turkiyede ki en iyi bikac yerli kanattan biri bence.Zaten fazla yok ama bu eleman Amrabattan filan cok daha beyniyle futbol oynuyor,gelmesini isterim.

Turkiyede ki en iyi bikac yerli kanattan biri bence.Zaten fazla yok ama bu eleman Amrabattan filan cok daha beyniyle futbol oynuyor,gelmesini isterim.

Aynen Kayseri'deki Sefa'da iyi oyuncu örneğin.Ama Serdar ondan daha iyi bence.

Elazığ da değilde daha iyi kadrosu olan bir takımda olsa uçar valla , kontra sistemiylede oynar set hücumunda da.

Elazig'da bir kac macini izledim. Bence Elazig ona kücük geliyor. Cok daha iyi yerleri hak ediyor.

Transfer nöbetinde bir kac kez önermistim. Suan TR'de en iyi yerli kanattir gözümde.

Hatta forvet bile oynayabilir. Cok yetenekli.

Sezon sonu kesinlikle alinmali.

Aynen Kayseri'deki Sefa'da iyi oyuncu örneğin.Ama Serdar ondan daha iyi bence.

Elazığ da değilde daha iyi kadrosu olan bir takımda olsa uçar valla , kontra sistemiylede oynar set hücumunda da.

Kesinlikle cok less adamlarla oynuyor buna ragmen goze batiyor.Bikac macina denk geldim dedigin gibi set oyununda,kapali defansa karsi gayet iyi oyle pirpir sadece hizi olan bi futbolcu degil futbol akli gayet iyi bence.

Anladım o zaman zor biraz :D Ancak Takas + para olur

Serdar'ı bende beğeniyorum ama bence ona 3-4m + Yekta gibi bir teklif yapmak yerine. Ortalaması 400 bin eurodan Avrupa'dan scoutların izleyip beğendiği 8 tane yetenekli genç alsak. En az 1 tane Serdar kalitesinde adam çıkmaz mı? Bakarsın 3-4 tanesi kaliteli çıkar bakarsın kendi İlkay,Mesut.Hakanlarımızı buluruz.

Bu arada Serdar Elazığ'a Fransa'dan bedavaya gelmiş.

Üst Alt