GSC Scout - # Serdar Gürler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İyi oyuncu ama büyük takım nosyonu var mı yok mu bilemiyorum. Biraz silik gibi karakter olarak. Hajrovic tarzı bir karakteri var, sessiz sakin. Bbu tarz adam yetenekli de olsa tutunamıyor genelde.

Geçmişte ben de çok istedim, önerdim falan da, olmaz gibi. Deneme transferi tadında yapılabilir. Ama 7-8 Milyon Euro falan bıraksınlar o işleri. En fazla 1 Milyon Euro ederi olan bir isim.

elazığ düşerse rahatlıkla alırız hızlı çevik hareketli bir kanat oyuncusu bizde olmayan türden (bruma'yı ayrı tutuyorum)..

2 senedir izlediğim kadarıyla büyük takım için yeterli bir oyuncu değil. Tamam iyi özellikleri ve belli meziyetleri var ama yeterli değil. Bunun gibi Sefa Yılmaz da aynı kategoride. Küçük takımlarda iş yapabilirler ama büyük takımlar için fazlasıyla yetersizler.

Serdar-Burhan Eşer-Aydın Karabulut-Yiğit Gökoğlan hepsi aynı b.kun laciverti... Anadoluda dikkatimi çeken 3 topçu vardı..Biri Umut Gündoğa(onu aldık zaten) biri Eskişehirli Aytaç Kara biri de Antalyalı Emrah Başsan.. Emrah'ı 1-2 senedir takip ediyorum üstüne hiçbirşey koyamadı hala ilk çıktığı halinde..Aytaç değişik bir oyuncu o tarz yerli oyuncular yetişmiyor..Onu 1-2 sene daha takip etmek lazım..

Tabi her zaman derim Türk oyuncular 23 yaşından önce bekleneni pek veremiyor..İstisnalar dışında hep böyledir..

Serdar-Burhan Eşer-Aydın Karabulut-Yiğit Gökoğlan hepsi aynı b.kun laciverti... Anadoluda dikkatimi çeken 3 topçu vardı..Biri Umut Gündoğa(onu aldık zaten) biri Eskişehirli Aytaç Kara biri de Antalyalı Emrah Başsan.. Emrah'ı 1-2 senedir takip ediyorum üstüne hiçbirşey koyamadı hala ilk çıktığı halinde..Aytaç değişik bir oyuncu o tarz yerli oyuncular yetişmiyor..Onu 1-2 sene daha takip etmek lazım..

Tabi her zaman derim Türk oyuncular 23 yaşından önce bekleneni pek veremiyor..İstisnalar dışında hep böyledir..

yiğitin hiçbir teknik özelliği yok

serdara burhana falan hakaret etme lütfen yiğitle kıyaslayarak, aydında da akıl yok

Çeptalk

Gelmeden önce Yiğitten de umutluydu millet şimdiki hali gibi olsa zaten transfer edilmezdi... Ayrıca Serdar falan Yiğitten iyi dahi olsa Gs seviyesinde asla oynayamaz kalıbımı basarım..

valla biz o dönem yazdık burda yiğitten bir halt olmaz diye , hızından başka özelliği yoktu, istatistik falan da yapmamıştı ama sağolsun bizimkiler 2.5 milyon bayıldı

Çeptalk

Gerek yok. Para kazandırmayalım sunlara. Adili gibi 10 tane alırsın 8'i Serdar'dan iyi cıkar. Oyun zekası sıfır.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Töreden 10 kat yeteneklidir lakin umarım sorumsuzluğu yüzünden kadro dışı bırakılmamıştır

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Valla ben bu çocukta çok fazla potansiyel olduğunu düşünüyorum özellikle kupa maçlarında defansı adeta bir o yana bir bu yana kalbura çevirdi ve çok yormuştu ama bu tür cevherleri işlicek antranörler olmalı Mancini geldiğinden beri defansa taktik ve teknik öğretmekten Menajerlik yapamadı :D

Sezon başı 7M Euro istemişlerdi. Bal yapmayan arı kategorisine koyabiliriz. Yalnız topla dribblingleri çok iyi.

Tapatalk v2

Üst Alt