Serdar Kesimal Fenerbahçe'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Kesimal Fenerbahçe'de

Cevap: Serdar Kesimal Fenerbahçe'de

Kayseri'de ki Ali Turan performansi Kayseri'de ki Serdar Kesimal performansini karsilastirmak gerekirse . Sadece Kayseri performanslarini goz onune alarak soyluyorum Ali Turan cok daha iyiydi . Bize gelince hali malum . Bu yuzden bu isler belli olmuyor . Ozellikle defans oyuncusunun devamli oynamasi cok onemli . Tahminim o ki 2 sene sonra Kayseri'ye geri doner.

serdar kesimal da almanya alt yapısı var oynamasa bile fener için üst düzey bi yedek olur.

FB'nin Emenike ve O.Şam transferlerine sevinmiştim ben aslında :) Çünkü Emenike anca Anadolu takımlarında kral olur . Şam da abartılan bir oyuncu ama Serdar Kesimal'i almaları kötü olmuş.

Kaliteli yerli kaliteli yerli diyoruzda Egemen gitti Pektemek gitti Kesimal gitti büyük ihtimalle Ersan gitti Ekici gitti . Bir Selçuk alabildik. Hernekadar içlerindeki en iyisini almış olsakta tek başına iş yapmaz.

Eminim yönetimde bu yönde çalışıyordur. Kısa zamanda ben bir yerli transfer bekliyorum.

Kayseri'den nasıl futbolcu alacaksınız ? Başkanı, GS sözkonusu olduğunda ağzından köpükler çıkararak konuşuyor,tehditler savuruyor...

Artık kesenin ağzını bize 10 m. euro'dan açarlardı...

Üzülemeye gerek yok, kaçırdığımız bir futbolcu değil...

Kayseri'den nasıl futbolcu alacaksınız ? Başkanı, GS sözkonusu olduğunda ağzından köpükler çıkararak konuşuyor,tehditler savuruyor...

Artık kesenin ağzını bize 10 m. euro'dan açarlardı...

Üzülemeye gerek yok, kaçırdığımız bir futbolcu değil...

ünal aysal ın da artık bu konuya el atıp düzeltmesi lazım. kaliteli yerlileri kaçıracağız yoksa.

adnan polat zamanında olan husümetin devam etmemesi lazım

Mehmet Yozgatlı, Kemal Aslan gibi oyuncular da çok iyi dönemlerinde Fenerbahçe'ye transfer olmuşlardı.

Ne oldu hiç biri kalıcı olamadı.

Serdar'ın sonu da öyle olacak .

ünal aysal ın da artık bu konuya el atıp düzeltmesi lazım. kaliteli yerlileri kaçıracağız yoksa.

adnan polat zamanında olan husümetin devam etmemesi lazım

Doğrudur fakat o Kayseri başkanın da söylemlerine çeki düzen vermesi gerekiyor...Adam Galatasaray gibi bir kulübü resmen ve alenen tehdit etti...Bu işler karşılıklı oldu...

Adnan Polat zamanının ezik ve yanlış yönetim tarzı bize nelere mal oluyor işte...

Fener çok sağlam gidiyor zaten oturmuş olan kadrolarını iyi takviyelerle güçlendiriyorlar biz ağır kalıyoruz malesef bir an önce ersan gülüm alınmalı!

aslında araya girip fiyat yükseltmek lazım,aziz bunu bize yıllarca taptı ve şimdi sora bizde,nede olsa ünal başkan var...

Doğrudur fakat o Kayseri başkanın da söylemlerine çeki düzen vermesi gerekiyor...Adam Galatasaray gibi bir kulübü resmen ve alenen tehdit etti...Bu işler karşılıklı oldu...

Adnan Polat zamanının ezik ve yanlış yönetim tarzı bize nelere mal oluyor işte...

adnan polat zamanında bize kafa tutmayanı dövüyorlardı :eek:

artık o yönetim geride kaldı aysal reis herşeyin üsteinden gelecekgibi görünüyor fakat yerli transferinde bayaaa ağır kaldık :(

Ali Turan sevdamız nelere yol açtı.Selçuğu kaptırınca kudurmuşlar gibi saldırırlar diğer taliplerimize elimizi çabuk tutmalıyız.

Üst Alt