Serdar Kesimal Fenerbahçe'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Kesimal Fenerbahçe'de

Cevap: Serdar Kesimal Fenerbahçe'de

serdar_kesimal Serdar Kesimal 53

kulüplerin anlastigi dogrudur. Ama ben suana kadar hic bir kulüple bir görüsme yapmadim. dolayisiyla hala kayserisporluyum....

Kayseri den futbolcu alamayız ki.Aramız açık.İyi transfer ama fiyatınada bakmak lazım.Ben 5 ten aşagı aldıklarını zannetmiyorum ki Orhan Şam gibi bi futbolcuya 3.5 ödemişler.

Klüpler anlaşmış. Süleyman Hurma Fenerbahçe'ye söz vermiş açıklamasında öyle diyor. Biz teklif versek bile Ali Turan olayı yüzünden Kayseri'den oyuncu almak zor.

Fenerbahçe adına oldukça iyi, önemli bir transfer oldu bu. Bize de böyle bir isim lazım.

sinirlerim bozulmaya basladı. f5 oturmus kadrosunun üstüne takviye üstüne takviye yapıyor ve alınabilecek en iyi yerlilerle. hadi artık başkan !!!

Bunlar göstermelik transferler boşuna heyecan yapmayın.

Oturmuş kadrolarına asıl transferleri Kuddusi Müftüoğlu, Yunus Yıldırım ve Fırat Aydınus oldu.

Alinabilecek en iyi stoper Ersan su an. Serdar onlarin olsun. Ersan'i alip yanina Zapata turunde hizli bir stoper daha alirsak ve sol bek'e de saglam bir adam alinirsa cok guclu bir savunma hattimiz olur.

Ben pek beğenmiyorum bu adamı..Hemen abartıyorlar..Aslında şu anda ismi geçen yerli stoperlerden hiç birini beğenmiyorum..Kayseri'den Ali Turan için de bir sürü övgü dolu sözler vardı adam buraya gelmeden önce..Sonra mantara bağlayınca adam herkes küfür etti bir sürü..Defans dediğin yabancı olacak, Türkiye'den maalesef stoper çıkmıyor doğru dürüst..

Üst Alt