Serdar Kesimal: "Korkunun ecele faydası yok" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Kesimal: "Korkunun ecele faydası yok"

Cevap: Serdar Kesimal: "Korkunun ecele faydası yok"

Yeteneksiz herif takım arkadaşlarından utan senin yeteneksizliğini onlar örtüyor futbol özürlü :D

19 marta şunun şurasında ne kaldı ?doğru demiş.gelecek olan can almaya geliyo.

Haydi simdi Arena'ya gel dostum, bak bakalim neler olucak, sizi cozduk artik

ee serdar efendi sanalda atıp tutmaya benzemez bu işler,bakalım arenadaki maçta ne halt yiyeceksin,o maçta fark yapalım da iyice ezelim şunları

Bu dingilin Galatasarayli oldugunu biliyo muydunuz? Ayni Gokhan Gonul gibi. Iskence mi yoksa tehdit mi yagdiriyolar bu adamlara da boyle aptal aptal konusuyolar cozemedim. Gerci baskanlarinin sadece sikeden iceride olmadigini varsayarsak, gayet olasilikli bir ihtimal.

Bu dingilin Galatasarayli oldugunu biliyo muydunuz? Ayni Gokhan Gonul gibi. Iskence mi yoksa tehdit mi yagdiriyolar bu adamlara da boyle aptal aptal konusuyolar cozemedim. Gerci baskanlarinin sadece sikeden iceride olmadigini varsayarsak, gayet olasilikli bir ihtimal.

Allah, Allah. Kaynak ne, kardes? Hic beklemezdim Gokhan'dan dogrusu.

yhani serdar kesimal gerizekali oldugun kadar da uyduruk topcuymussun ben senin yerine olsam utancimdan konusmazdim :=)

bu gavata Hairi Cund'tan selamlar

:sgr:

Ekli dosyalar

• boottay2.gif
    boottay2.gif
    40.3 KB · Görüntüleme: 40

Tam bir salak,ne kademe biliyor ne hamlesi var ..Semihin sol tarafının tüyü bile olamaz,su salağın lafını ciddiye alıp buraya taşımakta bu salakla bir olmaktır.Arenada çok hıslıyım kale arkasında her türlü pisliği yapacağıma söz veriyorum ...

Senin Engin'e seni yere yatırınca arkadan yaptığın hareket kimin korktuğunu net bir şekilde gösteriyor :tiphat:

Üst Alt