Sergen Yalçın: "Kim geliyorsa gelsin, nasıl geliyorsa gelsin. Korkmuyoruz!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: "Kim geliyorsa gelsin, nasıl geliyorsa gelsin. Korkmuyoruz!"

Sergen Yalçın: "Yeterli süre olmadığı için, Hatayspor maçını bir gün sonra oynamak istedik. Onlar kabul etmedi. Israrla cumartesi oynamak istediler. Bunun sebebini anlamadık. Oyuncu, insan sağlığı hakkında konuşuyoruz. Bu reddi anlayamadık."

Sergen Yalçın: "Rizespor'a teklif ettik, kabul ettiler. Kayserispor kabul etti. İki camiaya teşekkür ediyoruz. Hatayspor neden aldırmadı? Çok merek ediyoruz, anlayamadım. Şampiyon olma, küme düşme derdi yok."

Sergen Yalçın: "Federasyonda maç programını yapan arkadaşlara soruyorum. Neyin peşindesiniz? Bunun arkasında ne var? Biz camia olarak elimizden gelen mücadeleyi veriyoruz. Siz neyin peşindesiniz? Bunu soruyorum yetkililere."

bu sezon öyle bir psikolojik baskı uyguladıki hiç bir zaman kendini ve takımı unutturmadı ve en önemlisi de kendi camiasına biz hep mağduruz yalanına inandırdı.

Bu konuda bi örnek vermek gerekirse bu sezon rosier 14 maç sarı kart sınırında kalması.

bu maçın ilk ayağı 2-0 bjk galibiyetiyle bitmişti. 80 den sonra 3 gol yiyip elendi bjk. bu loserlığı en iyi bilenlerden biridir sergen o yüzden doğru konuşmaları yapıyor.

Niye senin maclarin bir gün sonra oynanacak kardeşim hayırdır. Millet oynadı sen bay geçtiğin hafta. Allahsız çakal. Seninde Allah belanı verecek yediğin haklar gözünden çıkacak.

Sergen Yalçın: "Zor şartlarda oyuncularım inanılmaz bir mücadele gösteriyor. Aslan gibi oynuyorlar, aslan gibi kazanıyorlar."

Lan Sergo subliminal girmiş

Üst Alt