Haber Sergen Yalçın'dan Açıklamalar


Sergen Yalçın: "Kimseyi örnek almıyorum. Neden almıyorum? Elimdeki malzemeye göre bir oyun çıkarmam lazım. Biri Manchester City, biri Liverpool...Sen, onu örnek alamazsın. Senin oyuncu kaliten, ekonomin oraya uygun mu? Sende Salah ve Mane var mı? Yok, nasıl oynayacaksın o oyunu"

Sergen Yalçın: "Guardiola, gelsin Anadolu'da bir takım çalıştırsın. Oynatsın bakalım o oyunu.."

Güntekin Onay: "Takımın en önemli oyuncularının yaşlı olması sizi düşündürüyor mu?"

Sergen Yalçın: "Benim de moralimi bozdun, bunu hiç düşünmemiştim." (beIN Sports)

Sergen Yalçın: "İdmanlarda futbol oynamıyorum. Çocukların da morali bozulacak. Onu da düşünüyorum aslında biraz."

Sergen Yalçın: "De Ligt ağır bir oyuncu. 80 milyon euro'ya almışlar... Merih, hem havadan iyi hem de hızlı. Merih'in De Ligt'tan çok daha fazla artıları var. İnanılmaz profesyonel ve gelişime açık bir oyuncu."
 
Açık konuşmak gerekirse Sergen'i severim. Bjk'ye olan antipatimi biraz olsun götürdü gibi lakin hafta sonu oynanacak maçı bağırta çağırta almamız gerekiyor. Sergen reyiz biraz üzülecek lakin olması gereken budur.
 
Sergen Yalçın: "Guardiola, gelsin Anadolu'da bir takım çalıştırsın. Oynatsın bakalım o oyunu.."

Tamam da bunu zaten kimse inkar etmiyor. Adam mucize yaratmıyor. Fark yaratıyor sadece. Lakin o klasmandaki oyuncuları da sen çalıştıramazsın Sergen Yalçın.
 
Ne yalan söyleyeyim, bu adam isterse bu yaşında bile idmanda yine yürüye yürüye 5-6 kişinin içinden geçer. Doğru söylüyor yani. Zamanının en iyi defansif orta saha oyuncuları olan Tugay ve Suat herkesi bezdirmişlerdi de bir bu müptezele diş geçirememişlerdi...
 
Tam Beşiktaşlı değil zaten! :emrah: ..Orada parladığı ve uzun süre oynadığı için Beşiktaşa malolmuş bir isim. Çocukluktan FB lidir; Rıza-Feyyaz-Metin in Galatasaraylı, Sinan ve Ali' nin FB li oluşu gibi...

Zamanında kendisi de ikrar etmişti bu durumu...
abi senin bütün bildirimlerin 2 kez geliyo sadece sende oluyo bu. 4-5 gündür böyle.
şu şekilde;
Adsız.jpg
Tebrikler, Öneriler, Şikayetler başlığına yazamıyorum o yüzden buradan bildireyim @Cihan Ağzıkara
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt