Serie A 17/18 H:27 | Napoli 2-4 Roma | MS | 3 Mart | Tivibu Spor 2 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 17/18 H:27 | Napoli 2-4 Roma | MS | 3 Mart | Tivibu Spor 2

Napoli'de büyük maçları oynıcak az kalitede adam var malesef,Mertens falan küçük takımlara 5 atar da Roma,Juveye sökmez,Roma'da çok daha kaliteli ayak var,Napoli bugüne kadar yüzde90'ınınla oynadığından lider çok dar kadrosu-Roma yüzde 50-sini verdiğinden havlu attı ligte.
En büyük sorunlari kadro derinliginin olmamasi. Milik mesela hic oynamadan iki kez ciddi sakatlik yasadi. Banko sol bekleri ciddi bir sakatlik yasadi. Bir tek Zielinski var orta sahada arada rotasyonda katki saglayan. Ondan sonra gelen adam müzmin sag bek yedegi Maggio, sadece 540 dakika oynamis o da 6 mac ediyor. Diger tüm adamlar daha az oynamis. Kulübe yok hükmünde.

Napoli'de büyük maçları oynıcak az kalitede adam var malesef,Mertens falan küçük takımlara 5 atar da Roma,Juveye sökmez,Roma'da çok daha kaliteli ayak var,Napoli bugüne kadar yüzde90'ınınla oynadığından lider çok dar kadrosu-Roma yüzde 50-sini verdiğinden havlu attı ligte.
Mertens geçen yıl gelene geçene gol attı, bu yılı bilmiyorum da adam büyük maçlarda da çatır çutur oynuyordu.

Kadroları dar orası doğru zaten bu yüzden kazanıyorlar, istikrarlı ve sürekli birlikte oynayan bir kadroları var.

En büyük sorunlari kadro derinliginin olmamasi. Milik mesela hic oynamadan iki kez ciddi sakatlik yasadi. Banko sol bekleri ciddi bir sakatlik yasadi. Bir tek Zielinski var orta sahada arada rotasyonda katki saglayan. Ondan sonra gelen adam müzmin sag bek yedegi Maggio, sadece 540 dakika oynamis o da 6 mac ediyor. Diger tüm adamlar daha az oynamis. Kulübe yok hükmünde.

Ghoulam çok çok büyük kayıp,tam elit bek oluyodu eleman

Cengiz'in golune yapilan yorumlar komik . Ben de seviyorum ve basarili olsun istiyorum lakin adam burda asirtma vurmuyor defansa carpip bir sans golu oluyor . Aksine bu pozisyonda Cengiz yavas kaliyor sag ayagi iyi olmadigindan sol ayagina alip vurmak istiyor . Ust seviye bir oyuncu olmak istiyorsa kesinlikle sag ayagini gelistirmeli . Salah kadar seri Robben kadar teknik olmadigini dusunursek tek numarasinin sagdan gelip sola cekip vurmak olmamasi gerekiyor .

3-2 alir napoli canlidan oynayanlar kacirmasin

[TABLE="class: match_area, width: 978"]
[TR="class: mact_title"]
Kod
Banko
[TD="class: tl, align: left"]Etkinlik[/TD]
Tahmin
Oran
İ.Y / M.S
Sonuç
Saat
Tarih
[/TR]
[TR="class: event"]
128
B
[TD="class: tl Ename, align: left"]Napoli - Roma[/TD]
İM 2/2
9.00
: | :
[TD="class: status"]Bekliyor[/TD]
22:45
03-03-2018
[/TR]
[TR="class: event"]
709
B
[TD="class: tl Ename, align: left"]Ludwigsburg - B.Münih[/TD]
İM 2/2
2.25
: | :
[TD="class: status"]Bekliyor[/TD]
22:30
03-03-2018
[/TR]
[TR="class: coupon_odds"]
[TD="colspan: 8"]Şimdiki Kazanan Oran:
En Yüksek Oran: 20,25

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Yahu bir şeyi de beğenin. Sadece attığı gol değil, oyunun içinde kalmaya çalışması, defansif oyuna ayak uydurmak için çabalaması ve ileri uçta yaptığı koşular, devamlı topu istemesi. Son saniye Dzeko ile hızlı düşünüp kendisine şut açısı yaratması, yine bir pozisyonda sağdan sola doğru ceza sahasına akıllı bir koşu yapması. Dzeko pasın şiddetini ayarlaya bilse karşı karşıya kalacak.

Son düzenleme:
Cengiz'in golune yapilan yorumlar komik . Ben de seviyorum ve basarili olsun istiyorum lakin adam burda asirtma vurmuyor defansa carpip bir sans golu oluyor . Aksine bu pozisyonda Cengiz yavas kaliyor sag ayagi iyi olmadigindan sol ayagina alip vurmak istiyor . Ust seviye bir oyuncu olmak istiyorsa kesinlikle sag ayagini gelistirmeli . Salah kadar seri Robben kadar teknik olmadigini dusunursek tek numarasinin sagdan gelip sola cekip vurmak olmamasi gerekiyor .
Son 5 haftada 5 gol 1 asistle oynayan 20 yasindaki yerli oyuncuyu da bir zahmet övelim. Üstelik bu oyuncu Serie A'da oynuyorsa övgüleri hak ediyor. Gol sans olabilir ama attigi diger golleriyle birlikte inanilmaz bir form grafigi var. Her zaman oyunun icerisinde. Hakan Calhanoglu gibi bir balonun 22 milyon euro ettigi yerde Cengiz'in 13.5 milyona gitmis olmasi Türkiye'de oynayinca bonservis bedellerinin biraz düsük olmasindan kaynaklaniyor. Simdi Roma'ya 25 versen satmaz :hat:

Attığı gol için isteyerek vurmuş diyenlere diyecek söz yok. Fiziksel olarak bile topun o hareketi yapması kolay değil çünkü ayağıno kapattığı yön çok alakasız.

Attığı gol için isteyerek vurmuş diyenlere diyecek söz yok. Fiziksel olarak bile topun o hareketi yapması kolay değil çünkü ayağıno kapattığı yön çok alakasız.
Ben mesela öyle dedim çünkü öyle gördüm ve tekrarını izleme fırsatım anca devre arasında oldu. Devre arası çarptığını görünce zaten Hayri'ye hak verdim. Kolay bir pozisyon değil, tekrarında bile üçüncü açıdan, kale arkası kamerasından çarptığı görülüyor. Spikerler bile yanıldı, golde muhteşem gol dediler, ilk yarı düzelttiler.

Son düzenleme:
Mertens geçen yıl gelene geçene gol attı, bu yılı bilmiyorum da adam büyük maçlarda da çatır çutur oynuyordu.

Kadroları dar orası doğru zaten bu yüzden kazanıyorlar, istikrarlı ve sürekli birlikte oynayan bir kadroları var.

Bu sene ilk 4 takımlara karşı Chiellini-Miranda falan elit stoperler fiziğinle ezdi zaten santrafor özelliğinde adam değil insigne+callejonda aynı özellikte adamlar defansı hep aynı senaryoları uygulayıp delmeye çalışıyolar,vasat takımlara yediriyolar numaralarını leblebi gibi gol atıyo

Son düzenleme:
Napoli'nin en büyük kozu dönen topları süper toplamaları,kafayla gol atamasalar bile dönen top için orta yapıyolar

Üst Alt