Servet Çetin Problemi ve Hataları - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Çetin Problemi ve Hataları

Cevap: Servet Çetin Problemi ve Hataları

Sakat olmadığı zamanlar için dedim. M. Topal 'ı da çağırmıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Zaten demek istediğim formanın adaletle dağıtılmak yerine bazılarının torpille dağıtılması. Hakan Balta bile geçen sene oynuyordu milli takımda o sürünen hakan.
bazen teknık dırektorler macın taktıgıne gore oyuncu secebılırler yanı bı mac nurı oynar bı baska mac defans agırlıkla cıkma adına selcuk bu sıkıntı degıldır ha hıddınkte fatıh terımde bazen hata yapabılırler ama servet gıbı ıstısnasız macın kosulu ne olursa olsun ılk alternatıf olarak oynatıyorlarsa bu adamı bu hocaların bu tercıhını sorgulama adamalrın karıyerlerıne ayıptır

bazen teknık dırektorler macın taktıgıne gore oyuncu secebılırler yanı bı mac nurı oynar bı baska mac defans agırlıkla cıkma adına selcuk bu sıkıntı degıldır ha hıddınkte fatıh terımde bazen hata yapabılırler ama servet gıbı ıstısnasız macın kosulu ne olursa olsun ılk alternatıf olarak oynatıyorlarsa bu adamı bu hocaların bu tercıhını sorgulama adamalrın karıyerlerıne ayıptır

Fenerdeyken beğeniyor muydun renkdaş? 2008 'de süper oynadı diyelim aradan 4 sene geçmiş. İstikrarlı zaten o yüzden akla gelen ilk isim. Ama kaliteli olduğunu göstermez bu. Dediğim gibi geçen seneki sürünen Hakan Balta da oynuyordu milli takımda. Sebebi Galatasarayda olması.

4 sene geçmiş, zaten vasat ama istikrarlı Servet 'ten benim gördüğüm eser kalmamış.

Fenerdeyken beğeniyor muydun renkdaş? 2008 'de süper oynadı diyelim aradan 4 sene geçmiş. İstikrarlı zaten o yüzden akla gelen ilk isim. Ama kaliteli olduğunu göstermez bu. Dediğim gibi geçen seneki sürünen Hakan Balta da oynuyordu milli takımda. Sebebi Galatasarayda olması.

4 sene geçmiş, zaten vasat ama istikrarlı Servet 'ten benim gördüğüm eser kalmamış.
fenerdeyken begenmıyordum hatta esprı kaynagımdı ama o gunden sonra ustune cok koydu .dedıgın gıbı ıstıkrarlı zaten buda bı artıdır. ama unutmakı galatasarayda fenerde ve besıktasta bu sure zarfında oynayan bır cok yerlı stoper vardı eger buyu takımda oynama alakası olsa onlar servetten alırlardı zaten genelde lıgın en ıyı oyuncuları kucuk takımlardan sonra buyuk takımlara gelıyorlar demekkı onu kesebılecek ve belırlı bır ıstıkrarda oynayabılece baska yerlı stoper yok bende bunu soyluyorum zaten servetı begenmeyebılırsınız ama tutupta yerlı stoperler ıcınde kotu demek ayıptır

fenerdeyken begenmıyordum hatta esprı kaynagımdı ama o gunden sonra ustune cok koydu .dedıgın gıbı ıstıkrarlı zaten buda bı artıdır. ama unutmakı galatasarayda fenerde ve besıktasta bu sure zarfında oynayan bır cok yerlı stoper vardı eger buyu takımda oynama alakası olsa onlar servetten alırlardı zaten genelde lıgın en ıyı oyuncuları kucuk takımlardan sonra buyuk takımlara gelıyorlar demekkı onu kesebılecek ve belırlı bır ıstıkrarda oynayabılece baska yerlı stoper yok bende bunu soyluyorum zaten servetı begenmeyebılırsınız ama tutupta yerlı stoperler ıcınde kotu demek ayıptır

Hata yapma oranlarına bakarsak müthiş istikrarlı.

Bir şey bir kere oluyorsa normaldir

2 kere oluyorsa tesadüftür

3 kere oluyorsa istikrardır...

Hala Servet'i savunanlarin oldugunu gormek hayretler icerisine dusuruyor beni. Servet her zaman icin vasat bir stoperdi, hatta vasat'tan da ote desem yeridir. Servet sadece kapanan savunma yapan takimlarda basarili olabilir, hos orda da hatalar yapiyor. Mesela onceki sezonlarda biz savunma yapmaktan hucuma cikamiyorduk, ona ragmen bir cok macta Servet kritik hatalar yapti.

Servet bu ulkenin en kotu stoperlerinden birisidir tartisilmaz. Serdar Aziz'i koy 10 basar, Kemal Tokak'i koy 10 basar hatta henuz pek tecrubesi olmayan Semih Kaya'yi koy 10 basar ...

Mario Gomez gibi ağır bir adamdan öyle çalımlar yedi ki, artık kesinleşti stoper olmadığı.

Yenimi anladınız renktaş bunu :) Servet Çetinde Gökhan Zanda stoper değiller. Heleki Galatasarayın ve Milli takımın stoperleri hiçmi hiç değiller. Her yıl Galatasarayı -15 puanla başlatıyorlar lige. Milli takımı saymıyorum bile.

Mario Gomez gibi ağır bir adamdan öyle çalımlar yedi ki, artık kesinleşti stoper olmadığı.

Yenimi anladınız renktaş bunu :) Servet Çetinde Gökhan Zanda stoper değiller. Heleki Galatasarayın ve Milli takımın stoperleri hiçmi hiç değiller. Her yıl Galatasarayı -15 puanla başlatıyorlar lige. Milli takımı saymıyorum bile.

Daha önceki yazılarıma bakarsan yeni anlamadığımı görürsün renkdaş, bunu defalarca dile getirdim zaten.Orda vurguladığım şey "Servet'in stoper olmadığı" değil, "Mario Gomez gibi ağır bir adamdan saçma sapan çalımlar yiyen oyuncu".

Servet de disiplin var mı ? Yok.Adama desen ki maç boyu zorda kalmadığın sürece top kullanmayacaksın, savunmadan ileri top atmayacaksın, ileri çıkmayacaksın vs.Dayanamaz yine yapar bunları.

Oyun zekası zaten yok da savunma zekası ya da savunma sezgileri var mı ? Malesef bu da yok.Ne zaman nerede duracağını, ne zaman hamle yapacağını bilmiyor.

Güç,kondisyon vs hepsi tamam, devamlılık da var ama sürekli hata yapacakmış gibi oynuyor, gerçi hatalarını es geçmek de olmaz.

Ulan ne güzel yağmur yağıyor izlemek varken burda Servet'i yorumluyorum.

Yerlerine oyuncu almak keşke burada yazılanlar kadar kolay olsa..

Ümit Karan bizden ayrılırken 2009 senesinde Sercan Yıldırım için 300-400 sayfa yazıldı geldi geliyor diye.. Sene 2011.. Sercan Galatasaraylı.. Kemal Tokak belki alınabilir ama diğerleri hep zaman alacak transferler.. Selçuk İnan'ın transfer öyküsünü sadece tarih olarak vereyim..3 Eylül 2007 - 25 Mayıs 2011 ;)

Hala Servet'i savunanlarin oldugunu gormek hayretler icerisine dusuruyor beni. Servet her zaman icin vasat bir stoperdi, hatta vasat'tan da ote desem yeridir. Servet sadece kapanan savunma yapan takimlarda basarili olabilir, hos orda da hatalar yapiyor. Mesela onceki sezonlarda biz savunma yapmaktan hucuma cikamiyorduk, ona ragmen bir cok macta Servet kritik hatalar yapti.

Servet bu ulkenin en kotu stoperlerinden birisidir tartisilmaz. Serdar Aziz'i koy 10 basar, Kemal Tokak'i koy 10 basar hatta henuz pek tecrubesi olmayan Semih Kaya'yi koy 10 basar ...
sen kemal tokak ı semıh kayayı kac kere ızledın senın emın ol fatıh terım de hıddınkte sızden cok ızlemıstır ama kusura bakma ya senın gıbı teknık dırektorlerın yanında onların lafımı olur sılkının ve kendınıze gelın cunku bu tavırlar hem komık hem ıronkı hem dusundurucu hayatınızda ızlemedıgınız bank asya oyuncularının adını ezberleyıp buraya yazıyorsunuz tartısmaya bıle gerek yok aslında sızınle

Hata yapma oranlarına bakarsak müthiş istikrarlı.
anlayamadıgın sey sukı onun yerınde onun oynadıgı takımların oyun mantalıtesınde onun oynadıgı mıllı takımın karsısına cıkan mıllı takımların dunya capında forvetlerı karsısında sızın saydıgınız o yerlı stoperlerın hangısı olsa 10 kat rezıl duruma duser bunu f t bılıyor gh bılıyor ama sız bı turlu ogrenemedınız gercı cok sasmıyorum onun ıcın onlar trılyonlarla oynarken sız cm oynuyosrunuz

Haa Servet´i bende elestiririm,sevmem,yere gelincede küfürü basarim.Cok kötü bir stoper oldugu ortada.Ama Servet´i begenmeyenler (ben mesela) Egemen,Toraman gibi dandik adamlari begenleri anlayamiyorum.Egemen Servetin sol ayakli,hayvan sakalli ve daha kötü versiyonudur.Toraman ise zaaten türk futbolunda en büyük balonlardan biridir.

Serdar Kesimal´da aslinda öyle iyi biri degil,hatta onu da Servett´ten daha iyi bulmiyorum,ama ne de olsa alman disiplini var,ayagi düzgün ve genc.

Serdar Aziz,Ömer Toprak ve Ersan Gülüm üclüsü cok umut verici ama.Gökhan Zan´ida begeniyorum acikcasi.

Neyse sonunda Fatih Hoca´da anladi ve Serveti yedek kulübesine sümkürdü.:)

sızın o begenmedıgınız marıo gomez ın hangı takımın bırıncı santraforu oldugundan oraya ne kadara satıldıgından haberınız varmı yoksa futbol cahılısınız varsada boyle konusuyorsanız yorumsuz bırakıyorum bu arada su meshur almanya macında penaltı pozısyonunda mullerın su turklerın meshur sag bekı gokhana neler yaptıgını gordunuzmu yok ama sız ondan bahsetmeyın servet varken ne gerek var allah akıl fıkır versın sıze ayaklarınız bıraz yere bassın

sen kemal tokak ı semıh kayayı kac kere ızledın senın emın ol fatıh terım de hıddınkte sızden cok ızlemıstır ama kusura bakma ya senın gıbı teknık dırektorlerın yanında onların lafımı olur sılkının ve kendınıze gelın cunku bu tavırlar hem komık hem ıronkı hem dusundurucu hayatınızda ızlemedıgınız bank asya oyuncularının adını ezberleyıp buraya yazıyorsunuz tartısmaya bıle gerek yok aslında sızınle
Tamam tartışma o zaman iyi akşamlar hadi

1267132711_extras_albumes_0.jpg

1267132803_extras_albumes_0.jpg

m07031016.jpg

maradona-servet-aguero

Üst Alt