Servet Çetin Problemi ve Hataları - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Çetin Problemi ve Hataları

Cevap: Servet Çetin Problemi ve Hataları

hadı sende cm oynamaya ıyı aksamlar.yenı kemal tokaklar bulman umıdıyle bıde hakeem agbetu var bana sorarsan gomez den ıyı bak bayerne onerebılırsın
Yok ben Everton'da oynuyorum Cahill sakatlandı ya napsam yerine Melo'yu alsam diyorum ama Cahill daha ofansif bi adam. Defansta Baines'ın kart sorunu var allah kahretsin. Tim Howard ligin en az gol yiyen kalecisi şu an çok formda son 4 maçta 1 gol yedi sadece :)

56 sayfa ne konuştunuz yahu bu kadar, adam sonuçta milli takım stoperi, 2008'deki performansı ortada.

Şaka şaka :asd: 56 sayfa ne konuştuğunuzu merak ettim cidden o ayrı.

melo yu alma sener askaroglu yada ayman abdelazızı onerebılırım bıraz ofans gucun duser ama sert bı takım olursun:D

Servet'in bize ne kadar zarar verdigini veya bize bir katkisi olmadigini tek bir cumle aciklamaya yeter.

Bu adam geldiginden beri birtane CL maci oynayabildikmi?

Elli altı sayfalık, çözülemeyen problem!Servet oynadığı sürece hatalarına yenisini eklemeye devam edecek biz de sayfa adedini artıracağız.

Futbol basit bir oyundur bunu hepimiz biliyoruz ama büyük takımda oynamak en azından oyun zekası gerektirir.İşte Servet'te olmayan bu!Servet yeteneklerine güvenilmesini istedi hep.Kimse ondan yetenekli olmasını, süratli olmasını beklemiyor ki.Eminim Galatasaray onu transfer ederken sınırlı yeteneklerinin ve ağır bir futbolcu oluşunun farkındaydı.Bu gözler ne yeteneksiz sporcular izledi ayrıca. Oyun içindeki cesaretine, dayanıklılığına , fiziğini kullanmasına itirazımız olamaz.Keşke biraz da oyun zekası olsaydı da en azından kafası önde ileri çıkmaması gerektiğini,geri dönmede ağır kaldığını düşünebilseydi. Popescu da ağır bir adamdı hatta Ujfalusi de ağır ama müthiş oyun zekalarıyla açıklarını dengeliyorlar.

Kaya Çilingiroğlu Gomez servete; bak kuş var şurda der gibi çalım attı muhabbeti yapmış galiba

Kamyon gibi adam, dönmesi yarım saati buluyor bu tarz çalımları yemesi normal diyecem de çalım atan adam Gomez, en büyük sıkıntı burda.Biri de demiş ki Gomez'e bilmem kaç para vermiş Bayern, biliyorum kardeş ne kadar verildiğini ama Gomez'e o kadar para verildi diye bizim stoper çalım yemek zorunda değil.Ujfalusi olsaydı orda o çalımı yemezdi, anlatmak istediğim bu.Gomez kim Allah aşkına ya, adam çalım attı lan.Gerçi karşısındaki Servet olunca normal karşılamak lazım.

2008-2009

20082009n.jpg

2009-2010

20092010.jpg

2010-2011

20102011w.jpg

Toplam: 120 GOL!

ve bu sezon;

20112012c.jpg

Servet'in sahada olmadığı maçlarda neredeyse gol yemedik.

Bu adamın bir problem olduğunu 2 sezondur bağıra bağıra söyleyen ben ve benim gibi düşünen arkadaşlarıma sevgilerimi gönderiyorum. :)

Tahir Kum Nickli Üyeden Alıntı

gomezın kompanye attıgı calımı gordunuzmu cıty ne kadar salak kemal tokak varken kımlerle ugrasıyorlar

Yani Kompany çalım yedi diye Servet çalım yemek zorunda mı ? Savunma oyuncusu bire birde o çalımı yememeli, kaldı ki Servet ilk defa yemiyor bu tarz çalımları, ayrıca Servet o çalımı yedikten sonra 2.hamle yapma şansı yok.Sıkıntı da burda zaten.

Bence az gol yememizin ana sebebi Servet'in olmayışı değil, Skibbe ve Rijkaard dönemlerinde de çok rahat gol yerdik, asıl sebep bence orta saha farkında, eskiden topu saklayamazdık, dolaştıramazdık.

Üst Alt