# Servet Çetin | Transfer Haberleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Servet Çetin | Transfer Haberleri

Cevap: Servet Çetin'e Rusya'dan talip var

defansta çok seçenek varmış gibi hemen herkes satalım demiş ozaman baltayı stopere çekeriz solada çağları rezilliğin daniskasını bu sene görürüz tamam antipatik bir adam ama mantıklı düşünmek lazım

Arkadaslar satilsin diyoruz cunki ona guvenerek defans oyuncu almiyabilriz ama serveti satigmizda garanti ondan daha iyi biri gelecektir "yabanci" samba mesela

Rüya gibi ya Barış gitti, Sarp, Ayhan, Servet bunların takımdan gidişlerine dair konuları konuları konuşuyoruz.

Millet forvet istiyor, defanstaki 2 adamdan birininde, ki kendisi hala daha Türkiye'nin en iyi Türk stoperi, satılması isteniyor. Rijkaard'ın sistemine uymayan bir stoperdi, ama Fatih hocanın sistemine cuk oturan bir defans oyuncusudur Servet. Bu sene döktürecek, inşallah kalır.

isterse dansöz kıyafeti giyip bi de öyle döktürsün , o karakterdeki bir adamı parçalıyla görmek beni deli ediyor . yemişim en iyi türk stoperini :)

isterse dansöz kıyafeti giyip bi de öyle döktürsün , o karakterdeki bir adamı parçalıyla görmek beni deli ediyor . yemişim en iyi türk stoperini :)

Kewell'ı oynatalım geri çağırıp stoperde :asd: İki senedir şampiyonluk yarışından kopmamızın sebebi, ilk sene defansta kimse yoktu, ikinci sene forvette kimse yoktu. İstikrarlı olan bir orta sahamız vardı, istikrar derken, onlar hiç yoktu. :) Şimdi adam akıllı birşey yapıyorsak, elimizdeki 2-3 yerliden birini kaptırmayalımda birşeye benzesin :)

Not: Kalede Aykut'u, yedek klübesinde Baroş ve Elmander'i görmek istemiyorsanız defansa Türk şart. Hatta Servet+bir Türk stoper şart.

Satilmasinlar diyenler var?

Servetin defeansda olup olmamasinin bir onemi varmi?

Ben sahsen oynamayacagi maclarda uzlumuyorum

zaten gecen marsiyayakakalayacaktik olmadi baskanlari oldu

Allahım lütfen! Keşke g. Zan ve.h. Balta'yı da versek ruslara. Ne de olsa milli takım savunmamız :eek:

Ben olsam ruslara 3'ünü paket halinde 14m'teklif ederim, onların yerine ujfa-forlan-reyes'i alırım!

maddi olarak iyi fiyat verirlerse gidebilir. Servet gibi birini bile şuan ucuza bulamayız.

Defansta hangi Türk'ü oynatacağız diyenler var doğrudur haklılar.Ama ciddi soruyorum, bir gün olsun maçımızı izlerken top Servet'e geldiği anda içinizin cız etmediği bir an oldu mu?Arkadaş yemin ederim her maçı diken üstünde izliyorum ve bunun 50% sorumlusu Servet.

Ruslar iyi para verir, Servet'in parasına biraz da biz ekleyip Serdar Aziz + Atila Turan alalım, birde yabancı iyi stoper :)

geçen diyodum biri çıksa servet'i alsa diye Allah sesimi duydu. Allahım bi kez daha sesimi duy h.balta'yı istiyen takım çıksın

Üst Alt