# Servet Çetin | Transfer Haberleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Servet Çetin | Transfer Haberleri

Cevap: # Servet Çetin | Transfer Haberleri

Nedir bu Servet'Ten kurtulma isteği hepinizde! Adam canını dişine katarak oynamaya çalıştı! Hepiniz çok iyi futbol adamısınız mubarek! Milli takımdada ilk 11 oynuyor bu adam. Futbol'dan anlamıyorsanız yorum niye yapıyorsunuz.Futbol takım oyunudur.Servet'te bizim futbolcumuz ve milli futbolcumuzdur. Türkiye'ninde en iyi stoperlerindendir.

Ben sizler gibi galatasaraylı olmak istemiyorum. ALLAH'ta yapmasın..

nereye yolluyoruz adami pazarami ? elimizdede cok fazla stoper varda stoper yolluyoruz hemde türkiyenin en iyi stoperini.begenmesenizde servet yine en iyisi. yerli stoperde yok zaten , hazir 2 kaliteli yerlimiz varken (zan,servet) birde yabanci olarak Ujfalusi'yi aldik. Ettimi sana 3 stoper. Paf takimdan bir stoperi cikartirsin a takima etti 4 stoper. bu 4 stoper lig ve kupayi rahatlikla götürür. Stoper transferi isteyenler herhalde 10 stoperle oynamak istiyor.

Nedir bu Servet'Ten kurtulma isteği hepinizde! Adam canını dişine katarak oynamaya çalıştı! Hepiniz çok iyi futbol adamısınız mubarek! Milli takımdada ilk 11 oynuyor bu adam. Futbol'dan anlamıyorsanız yorum niye yapıyorsunuz.Futbol takım oyunudur.Servet'te bizim futbolcumuz ve milli futbolcumuzdur. Türkiye'ninde en iyi stoperlerindendir.

Olma kardeş, siz halen Servet canını dişine takıyor yalanına inanın , siz halen camiadan kendini büyük gören egozantrik adamlara kucak acık.Biz bize kalalım, bize bulaşmayın.

Canını dişine takmak yerine takımı bi taraflarına taksaydı daha iyi olurdu.

Servet'in yanında 2 senedir ağır adamlar olmasaydı, 2008 yıındaki gibi Serveeeet Serveeeet diye bağırmaya devam ediyordunuz.

Sorun Servetin yanına ısrarla ağır adam alanlarda.Hem Servete hem yanındakine yazık oluyor.

Drogba haberleri kadar heyecanlandım.İstediği parayı verirler umarım.

edit.Bu serveti savunanlar artık iyice saçmalamaya başladı.Göz var nizam var.Bir stoperin yapması gerekipte, servetin ortalama yapabildiği tek bir özellik var mı acaba?

Servet'in yanında 2 senedir ağır adamlar olmasaydı, 2008 yıındaki gibi Serveeeet Serveeeet diye bağırmaya devam ediyordunuz.

Sorun Servetin yanına ısrarla ağır adam alanlarda.Hem Servete hem yanındakine yazık oluyor.

Hiç bir zaman bağırmadım, hiç bir zaman sevmedim, her zaman nefret ettim bu futbol özürlü,yetenek düşmanı, takımını satan, güvenmeden oynamam diyen bu pis adamdan.

Drogba haberleri kadar heyecanlandım.İstediği parayı verirler umarım.

edit.Bu serveti savunanlar artık iyice saçmalamaya başladı.Göz var nizam var.Bir stoperin yapması gerekipte, servetin ortalama yapabildiği tek bir özellik var mı acaba?

Saçma sapan konuşmayın yırtındığınız Drogbayı bile etkisiz hale getirdi bu adam.Euro 2008 de de sakat sakat neler yaptığı ortada.

2 senedir iyi oynayamadığını ben de kabul ediyorum sebebide yanında hızlı teknik bir oyuncu olmaması, yani Serveti tamamlayacak oyuncu eksikliği.

Servet-Song Servet-Emre oynarken kötümüydü defans?

Saçma sapan konuşmayın yırtındığınız Drogbayı bile etkisiz hale getirdi bu adam.Euro 2008 de de sakat sakat neler yaptığı ortada.

2 senedir iyi oynayamadığını ben de kabul ediyorum sebebide yanında hızlı teknik bir oyuncu olmaması, yani Serveti tamamlayacak oyuncu eksikliği.

Servet-Song Servet-Emre oynarken kötümüydü defans?

Servetin koluyla rakipleri itip aldığı toplar dışında ortalama derecede iyi olan tek bir özelliği var mı?

Hava topu alamaz,pozisyon alamaz,yüzü dönük hiç bir forvetten top kapamaz,futbol aklı yok,topu yanındaki adama atamaz,sertlik yok,uzun mesafede çok hızlı olmasına rağmen çabuk değil,hatta ağır,beli dönmez,marke ettiği adam ortalama bir hızdaysa geçmiş ola,yan toplarda pozisyon alamaz,alsa da kafa vuramaz,duran toplarda tuttuğu her adam tehlike yaratır.

Servet bundan fazlası değil.

Bazı arkadaşların sadece g.tü ile adam durdurmak dışında bir yeteneği olmayan Servet'e karşı zamanında dediklerini biz biliriz.Çok güzel geri vites yapıyorsunuz.Aferim size.

Terim'den Terek'e veto

Servet'i kadrosuna katmak için harekete geçen Rus Terek Grozny takımının hayalleri suya düştü. Fatih Terim, yönetimden milli stoperin kesinlikle takımda kalmasını istedi

fft1mm1460729.jpg

Rusya Ligi’nde sezona büyük umutlarla başlayan Terek Grozny, 15 hafta sonunda sadece 18 puan toplayınca, teknik direktör Ruud Gullit kovulmuştu. Transfer döneminde kadrosuna takviye yapmak isteyen Terek, savunmayı Servet Çetin’le güçlendirmenin planlarını yapıyordu. Ruslar, bu transfer için milli futbolcuyla temasa geçerken, bonservisi için de Galatasaray’a teklif yapmaya hazırlanıyordu. Ancak Terek’in hayalleri suya düştü. Fatih Terim’in, çıkan bu haberlerin üzerine yönetimle görüştüğü ve Servet’in kesinlikle satılmamasını istediği öğrenildi. Terim, “Servet bizim için çok önemli bir oyuncu. Onu gönderirsek, yerini doldurmak için çok fazla para harcamamız gerekecek. Bu yüzden mutlaka kalması gerekiyor” diyerek transfere karşı çıktı. Yönetim de bunun üzerine, astronomik bir teklif gelmemesi halinde tecrübeli savunmacıyı satmama kararı aldı.

fanatik

Ya Allah Askian Guldürmeyin insani ya.

Sanki bizim takimda Stoper bollugu varda Serveti üzerine para verip yollayayim diyenler var yahu.

Allah Askina tamam Serveti sevmeyin umrumda degil amma bu takima yanlis Zarar vermis gibi A milli takima yanlis zarar vermis gibi konusmayi birakin yahu.

Ne bu GSli oyuncularin kendi taraftarindan cekdikleri ?????

Adamlarda Moral birakmiyorsunuz birsey birakmiyorsunuz böyle durumda Isterse Drogba gelsin 3 mac gol atamassin onada baslarsiniz Katkisi yok filan falan demeye.

Sarp ilk maclarda Kotüymüydu ? Hayir

Balta kotüymüdü ?

Servet kötüymüydu ?

Baris kotüymüydu ?

Ya Gidin allah askina Adamlari bitiren Taraftar ve Medya hala burda GSliler kendi Oyuncularini Kötülüyorlar yahu.

Yaziklar olsun GSnin düsmani GSli tam isabet ve dogru vallaha.

Ya Allah Askian Guldürmeyin insani ya.

Sanki bizim takimda Stoper bollugu varda Serveti üzerine para verip yollayayim diyenler var yahu.

Allah Askina tamam Serveti sevmeyin umrumda degil amma bu takima yanlis Zarar vermis gibi A milli takima yanlis zarar vermis gibi konusmayi birakin yahu.

Ne bu GSli oyuncularin kendi taraftarindan cekdikleri ?????

Adamlarda Moral birakmiyorsunuz birsey birakmiyorsunuz böyle durumda Isterse Drogba gelsin 3 mac gol atamassin onada baslarsiniz Katkisi yok filan falan demeye.

Sarp ilk maclarda Kotüymüydu ? Hayir

Balta kotüymüdü ?

Servet kötüymüydu ?

Baris kotüymüydu ?

Ya Gidin allah askina Adamlari bitiren Taraftar ve Medya hala burda GSliler kendi Oyuncularini Kötülüyorlar yahu.

Yaziklar olsun GSnin düsmani GSli tam isabet ve dogru vallaha.

Madem bu adamlar iyiydi neden biz bir ara küme düşme hattına indik ve neden 8.nci olduk? :(

Burda kimse Servetin karakterinden dem vurmasın..Hangi oyuncu karakterli ?? O kadar Para düşkünü oyuncular gelip giderken Servet ne karaktersiz defol git demem..Ta ki yerine daha iyisi gelene kadar..Başka birini bulsunlar Serveti göndersinler umrumda olmaz..

Üst Alt