Servet Kalsın mı? Gitsin mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Kalsın mı? Gitsin mi?

Cevap: Servet Kalsın mı? Gitsin mi?

Hala Servet iyi diyenler var bu nasıl iş anlamadım. Bunca şeye rağmen bu adam takımda kalırsa seneye yapmadığını bırakmaz. Nasıl olsa ne yaparsam yapayım ilk 11 de oynuyorum taraftar her maç Serveeeet Serveeeet diye böğürüyor der.

Hala Servet iyi diyenler var bu nasıl iş anlamadım. Bunca şeye rağmen bu adam takımda kalırsa seneye yapmadığını bırakmaz. Nasıl olsa ne yaparsam yapayım ilk 11 de oynuyorum taraftar her maç Serveeeet Serveeeet diye böğürüyor der.

Bu sene baros,kewell,cana falan süper oynadı da tek suçlu servet.Allah allah ya

İnsanlar hala Mustafa Yücedağ'a inanarak Rijkaard'ı Servet'in sabote ettiğini düşünüyor. Duygusal davranıyor. Bu kadar sinir yapmayın kardeşim. Herkes sizin gibi düşünecek diye bir kaide yok. Kewell, Lorik Cana, Stancu, Lucas Neill, Arda Turan bu sene döktürdü bir tek Servet mi kötüydü? En kötü süper bir yedek olur Türkiye Ligi'nde. Mustafa, Barış, Ayhan ve daha bir sürü adam var gitmesi gereken biz burada Servet'i tartışıyoruz. Gitsin diyende farklı düşünüyordur ama kalsın diyenede böğürüyor, hala kalsın diyor gibi ithamlarda bulunmayın.

Servet'e gelene kadar gitmesi gereken bir ton oyuncu var. Sol kanadı otobana çeviren Hakan Balta, Orta sahamızı mahfeden Barış, Mustafa Sarp ikilisi, maç başına ortalama 2 gol yiyen Zapata, gönderilmesi gerekli olan Ufuk Ceylan, Aydın, Serkan Kurtuluş da cabası...

İnsanlar hala Mustafa Yücedağ'a inanarak Rijkaard'ı Servet'in sabote ettiğini düşünüyor. Duygusal davranıyor. Bu kadar sinir yapmayın kardeşim. Herkes sizin gibi düşünecek diye bir kaide yok. Kewell, Lorik Cana, Stancu, Lucas Neill, Arda Turan bu sene döktürdü bir tek Servet mi kötüydü? En kötü süper bir yedek olur Türkiye Ligi'nde. Mustafa, Barış, Ayhan ve daha bir sürü adam var gitmesi gereken biz burada Servet'i tartışıyoruz. Gitsin diyende farklı düşünüyordur ama kalsın diyenede böğürüyor, hala kalsın diyor gibi ithamlarda bulunmayın.

Derim kardeşim istediğimi derim. Hala olayın performans olduğunu düşünüyosunuz. Eminim Servet'de uslu uslu yedek olmayı kabul eder takımı içten karıştırmaz.

Olayı empoze etmeye çalışmayın, herkes istediği gibi düşünmekte özgür. Yeter ki saygılı olalım.

Servet'e kadar gitmesi gereken çok oyuncu var o kalsın zaaaa xD demek çok saçma bi düşünce. Takımın çoğu vasatın altındadır, Servet de kötü oyuncudur ve gitmesi gerekir bu kadar basit. Yaptığı ihanetler de cabası.

Olayı empoze etmeye çalışmayın, herkes istediği gibi düşünmekte özgür. Yeter ki saygılı olalım.

[video=youtube;folObuz0TFY]https://www.youtube.com/watch?v=folObuz0TFY[/video]

Özgür olmaya devam edin :) Daha böyle sezonları çok görürüz böyle karaktersiz kazma adamlar varken

Not: Önünden geçen topu bırakan ve vurulan şuta g*tünü dönen kaç tane defans var..

serveti oynatıp 1 senemizi daha heba edeceğimize genç bir oyuncu alıp veya Ahmet Kesim vs. gibi A2 takımından oyuncu koymak daha akıl işi

Özgür olmaya devam edin :) Daha böyle sezonları çok görürüz böyle karaktersiz kazma adamlar varken

Herşey güllük gülistanlık zaten bir tek Servet Çetin kötü oynadı sezon boyunca geç kardeşim geç, bana takımı anlat sen bir oyuncu üzerinden laf yapmayı bırakın artık. Şu takımda Servet Çetin kötü diyorsanız, Hakan Balta'yı döve döve kovalamanız gerekir. Adam sahada yürüdü sezon boyunca.

Üst Alt