Servet Kalsın mı? Gitsin mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Kalsın mı? Gitsin mi?

Cevap: Servet Kalsın mı? Gitsin mi?

[video=youtube;folObuz0TFY]https://www.youtube.com/watch?v=folObuz0TFY[/video]

Özgür olmaya devam edin :) Daha böyle sezonları çok görürüz böyle karaktersiz kazma adamlar varken

Sen su videoyu iki kere daha paylasirsan Rijkaard gelip bizzat seni tebrik ederek yanaklarindan öpecekmis. Buna baska yerlerde de yer bulmaya çalis.

Herşey güllük gülistanlık zaten bir tek Servet Çetin kötü oynadı sezon boyunca geç kardeşim geç, bana takımı anlat sen bir oyuncu üzerinden laf yapmayı bırakın artık. Şu takımda Servet Çetin kötü diyorsanız, Hakan Balta'yı döve döve kovalamanız gerekir. Adam sahada yürüdü sezon boyunca.

Herşey güllük gülistanlıkken yaptı servet bunları be kardeşim. ligin 4. haftası yenildiğimiz bursaspora karşı bile 19 korner attık bu sezonun rekoru bu. oynuyorduk yani, yavaş yavaşta düzeliyorduk, mustafa yücedağ takımı sabote edenler var, demese bile biz bunu anlardık zaten. servet takımı satmıştır ve t.direktörüne "son şansı" diyecek aşamaya gelmiştir bu kadar basit :) bi oyuncu üzerinden laf yapmazsan (heleki bu servetse) daha çok saçma sapan gol yeriz.

Not: Hakan Baltanın konusundaki mesajlara bak farklı bişey yok.

Herşey güllük gülistanlıkken yaptı servet bunları be kardeşim. ligin 4. haftası yenildiğimiz bursaspora karşı bile 19 korner attık bu sezonun rekoru bu. oynuyorduk yani, yavaş yavaşta düzeliyorduk, mustafa yücedağ takımı sabote edenler var, demese bile biz bunu anlardık zaten. servet takımı satmıştır ve t.direktörüne "son şansı" diyecek aşamaya gelmiştir bu kadar basit :) bi oyuncu üzerinden laf yapmazsan (heleki bu servetse) daha çok saçma sapan gol yeriz.

Not: Hakan Baltanın konusundaki mesajlara bak farklı bişey yok.

Oynamayan baros yılda 2,5 milyon alsın laf yok.Servete yüklenin.Bakış açınız bu kadar dar işte

Yılda 10 maç oynayıp 2,5 milyon alan barosa laf yok.O kral.Dünyada maç başına 250 bin euro düşen başka oyucu var mıdır?Barosun takıma verdiği zarar Mustafa Sarpın 20-30 katı falandır.

Sen su videoyu iki kere daha paylasirsan Rijkaard gelip bizzat seni tebrik ederek yanaklarindan öpecekmis. Buna baska yerlerde de yer bulmaya çalis.

Sana gelen giden ne ?

Oynamayan baros yılda 2,5 milyon alsın laf yok.Servete yüklenin.Bakış açınız bu kadar dar işte

oynamayan baros 9 gol atmış ne konuşuyosun sen ya :) Defans oyuncusu dediğiniz(sözde) servet sarı kart görmemiş daha bu sezon, baros çoğu itirazdan olsada kart görmüş 25 tane. Neden sence bu ?

https://www.facebookvideosearch.com/sen-aslansin-unutma-hq.html

Hadi buda sana gelsin:) haktan denen arkadaşta bakabilir, aynı ankaragücü maçı ama birisi önünden geçen topu izler diğeri oyuna girip 2 gol atar maçı çevirmeye çalışır.

takımda arkadaşlığı bölen gruplaşmalara neden olan. tek.drektörü sabote eden insan..

Herşey güllük gülistanlık zaten bir tek Servet Çetin kötü oynadı sezon boyunca geç kardeşim geç, bana takımı anlat sen bir oyuncu üzerinden laf yapmayı bırakın artık. Şu takımda Servet Çetin kötü diyorsanız, Hakan Balta'yı döve döve kovalamanız gerekir. Adam sahada yürüdü sezon boyunca.

Aynen öle yapmalıyız. Servet'i kovup Balta'yı döve döve yollamalıyız.

Sana gelen giden ne ?

oynamayan baros 9 gol atmış ne konuşuyosun sen ya :) Defans oyuncusu dediğiniz(sözde) servet sarı kart görmemiş daha bu sezon, baros çoğu itirazdan olsada kart görmüş 25 tane. Neden sence bu ?

9 gol çok iyi değil mi galatasaray forveti için.Necati bile 15 tane atıyordu bizdeyken.Baros takımı kemiren adam benim gözümde.2,5 milyon alıp 300 bin euroluk katkı yapan adamsır kendisi.İlk gitmesi gerekendir ayrıca

9 gol çok iyi değil mi galatasaray forveti için.Necati bile 15 tane atıyordu bizdeyken.Baros takımı kemiren adam benim gözümde.2,5 milyon alıp 300 bin euroluk katkı yapan adamsır kendisi.İlk gitmesi gerekendir ayrıca

Oynadığı maça göre kıyaslarsan 9 gol çok iyi şuan. diyorum ya takımda isyan eden yok saha içinde, hakeme itiraz bile yok,bi ayhan ediyor bide baros başka, Arda'ya kaptan diyoruz o bile izliyor her pozisyonu

"Rumen teknik adamın yakın çevresine" Bu tartışma burda bitti sanırım :) iyi günler kardeşim

Rijkaardın tercümanının dediklerine kayıtsız inanıyorsun ama.Adam işinden oldu diye salak salak konuştu ortalıkta.Herkes gerçek sanıyor.İşine gelen inan işine gelmeyene inanma felsefeside güzelmiş.Takdir ettim

Rijkaardın tercümanının dediklerine kayıtsız inanıyorsun ama.Adam işinden oldu diye salak salak konuştu ortalıkta.Herkes gerçek sanıyor.İşine gelen inan işine gelmeyene inanma felsefeside güzelmiş.Takdir ettim

Ya güldürüyorsun yemin ederim. adam rijkaardla birlikte gitti tercümanı olarak. hadi hiç bişey bilmiyosan yaz oku bi

Mustafa Yücedağ - Vikipedi

Açlıktan ölüyordur şimdi işide kalmadı zaten.

Üst Alt