Servet Neden Yok? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Neden Yok?

Cevap: Servet Neden Yok?

Haber büyük ihtimal yalandır. Adam oyunu hızlı başlatamıyor diye, idmandan kovulacak. Ha! Buna başka yerimle gülerim.

Oyunu hızla başlamıyor diye değil tartışma olmuş aralarında habere göre o yüzden :)

İnansak mı ne yapsak ?

Maç kadrosunda da yok...

NTV falan bakalım ne diyecek...

Oyunu hızla başlamıyor diye değil tartışma olmuş aralarında habere göre o yüzden :)

İnansak mı ne yapsak ?

Maç kadrosunda da yok...

NTV falan bakalım ne diyecek...

Tamam işte, olayın temelinde oyunu hızlı başlatamaması yatıyor. Ne bileyim; bana gerçek değil gibi geliyor. Ancak büyük terbiyesizlik yapmışsa antrenmandan kovulur.

Takım iyi giderken böyle sorunlar yaşamamız hiç de normal değil.Yakında sebebi anlaşılır.Servet'in antrenmandan kovulacak birşey yaptığını sanmıyorum ama belki de yapmıştır.:rolleyes:

Medyaspor pek yalan haber yapmaz ama... Olayın iç yüzünü öğrenmek lazım. Topu oyuna sokamıyor diye antrenmandan atmak gibi komik olur. Mutlaka birşeyler olmuştur, belki hastalanmıştır. Beklemek gerek...

Ne cabukda haber yapmislar arkadas. Resmi siteden Servetin kadroda olmadigini göremeden önce neden yapilmadi bu haber acaba.

Bence yalan haber. Insallah böyle bir olay gelismemistir.

Servet tam da formdaydi yahu, ne oldu gercekten cok merak ettim.

Formunu artırmakta idi son haftalarda. Zaten Rijkaard 'da hakkını teslim etmişti "Servet bizim için önemli oyuncu" diyerek.

Tartışma yalandır, 3 vakitte resmi siteden yalanlanır. :) Bir rahatsızlığı vardır, riske edilmemek istenmiştir. ;)

Mesajı yazma saatim: 18.30. ;)

Bu konuyla ilgili olarak resmi açıklama yapılmalıdır. Bende Galatasaray.org adresine e-mail gönderdim.

Ayrıca Servet'in şu zamana dek bize yansıttığı karakteristik görüntüsüne güvenerek; Rijkaard'ın, kendisini antrenmandan kovduracak raddede herhangi bir hata yahut terbiyesizlik yaptığını zannetmiyorum. Şayet öyle bir durum söz konusu ise büyük hayal kırıklığı içerisinde olacağım.

valla bence olabilir:D,idmanda çift kale maçta servet sürekli şişiriyodur topu,rijkaard da kızmıştır servet e,servet te cevap vermiştir,o şekilde kovulmuş olabilir olduysa yani:D

Eger Servet gercekten kovulduysa antremandan, Servetin "kardesleri" Rijkaardi kovmak icin ugrasirlar bu satten sonra.

Üst Alt