Servet Veda Etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Veda Etti

Cevap: Servet Veda Etti

Sevgili imamımız Namık Zengin önderliğinde Eyüp Sultan'a şükür namazı organizasyonu talep ediyorum forum yönetiminden.

70092129.jpg

sezon başında semihin fatih hocadan forma istemesi üzerine, formasını çıkarıp imzalayıpta semihe veren servetin durumun böyle olacağını nerden bile bilirdi... =)=)=)=)

Kutlamalardan bellıydı zaten:) hayırlısı olsun, insallah turkıye lıgınde oynamazda karsımıza ıkıncı antalyalı sedat olarak çıkmaz..

Ne bir teşekkür ediyorum ne de üzülüyorum. Bilakis mutlu ve neşeliyim. Unuttum bile Arena'da atılan ilk golü ve de önceki katkılarınıda. Sanki bedavaya oynuyordu herşeyden önce bunu görmek lazım. Suratsız, tripcan ve uyumsuz hoca göndermeye meyilli tiplerin Galatasaray'da işi olmaz, ömrüde kısa olur. Amatöre kadar yolun olsun. Mümkünse sıksık gönderme yap bize. Tribünlerde tepki istiyorum sana özellikle.

Kalli döneminde taraftarın en sevdiği oyuncuyken bu hale geldin. Suçlusu da sensin. Galatasaray'dan alkışlarla ve gelecekte camianın içerisinde yer almak üzere uğurlanabilecekken malesef ama malesef sifon sesiyle giden atık gibi uğurlanıyosun. Yine de ilk döneminde bu camiaya önemli hizmetlerin oldu. Onlar adına yolun açık olsun.

biz sampiyon olmusuz herkes soyunma odasinda cosuyor, servet formasini yeni yeni giyinip kapinin ønunde bekliyor. anca bu kadar olur yani.

Fatih hocanın bu seneki en akıllı işydi kim ne derse desin. eğer semihi kazanamasydık ve servet oynamaya devam etseydi 9 puan fark atamazdık ve şampiyon olamazdık. ne zamanki antep maçından sonra servet defolup gitti semihi kazandık. ve çıkış başladı :)

Servet

Sabri

Hakan Balta

Baros

Gökhan Zan

bu adamların takımdan gitmelerini istiyordum. Bu sene hepsi gidiyor umarım.

Üst Alt