Servet: "Yabancılar verimli olmadı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet: "Yabancılar verimli olmadı"

Cevap: Servet: "Yabancılar verimli olmadı"

Sistemi beğenmez, teknik direktörün son şansı der. Yetmez hocasını satar. Şimdi de bu. Yüz verdik ayıya geldi s.çtı halıya işe bak. Shevchenko'yu falan transfer edersek belki kendiliğinden gider. İnsan tecavüzcüsüyle aynı ortamda bulunmaz sonuçta.

Senden zararli kimse yok Servet, Bam grubuyla tek basina yarisiyorsun.

edit.

Nasıl olsa benim yazdığım mesajı editleyeceksiniz.Ben kendimi editledim size zahmet olmasın diye.

Mükemmel bir tespit bence. Sondan başlayalım.

Zapata: Kova. Yerin dibine sokulan Aykut ve Ufuk'tan kat kat daha kötüydü.

Stancu: Hakkında konuşmak bile istemiyorum, çok kötü bir futbolcu.

Culio: Vasat ötesi, böyle adamlar her yerde var. Ayhan'dan fazla bir katkısı olduğunu düşünmüyorum.

Misimovic: Hagi harcadı, kullanamadık.

Elano: Dünyanın en kötü futbolcularından birisi.

Insua: Amatör. Hakan ve Çağlar'ın performansına yaklaşamaz.

Pino: İstikrar sorunu vardı.

Kewell: Kötü bir sezon geçirdi diyebiliriz. Asya Kupası dönüşü bitmiş gibiydi.

Neill: Vasattı, Asya Kupası sonrası kötü oldu.

Cana: Beklediğimiz katkıyı hemen hemen alabildiğimiz tek oyuncuydu ancak yine de yeterli değil.

Baros: Sakatlık, ceza durumu falan derken sezonun yarısı yoktu adam. Sezonun sonuna doğru oynadığı maçlarda da çok iyi değildi.

O değil de Servet çok iyi oyuncu. Takımda o kadar kötü adam varken neden Servet eleştirilir anlamıyorum. Zaten bugün takımın burada olmasının sorumlusu Riijkard'dır. Eğer güvenseydi Servet'e buralarda olmazdık.

Haklılık payı var yabancılar konusunda da insan dönüp kendine de bakmalı eleştirebilme hakkına sahip olmak için.

Kendisinin tel tel döküldüğü, şahane hataları sayesinde gol yediğimiz maçlar var.

Mükemmel bir tespit bence. Sondan başlayalım.

Zapata: Kova. Yerin dibine sokulan Aykut ve Ufuk'tan kat kat daha kötüydü.

Stancu: Hakkında konuşmak bile istemiyorum, çok kötü bir futbolcu.

Culio: Vasat ötesi, böyle adamlar her yerde var. Ayhan'dan fazla bir katkısı olduğunu düşünmüyorum.

Misimovic: Hagi harcadı, kullanamadık.

Elano: Dünyanın en kötü futbolcularından birisi.

Insua: Amatör. Hakan ve Çağlar'ın performansına yaklaşamaz.

Pino: İstikrar sorunu vardı.

Kewell: Kötü bir sezon geçirdi diyebiliriz. Asya Kupası dönüşü bitmiş gibiydi.

Neill: Vasattı, Asya Kupası sonrası kötü oldu.

Cana: Beklediğimiz katkıyı hemen hemen alabildiğimiz tek oyuncuydu ancak yine de yeterli değil.

Baros: Sakatlık, ceza durumu falan derken sezonun yarısı yoktu adam. Sezonun sonuna doğru oynadığı maçlarda da çok iyi değildi.

Yanlissin, Hakanin hatalari yuzunden mac kaybettigimiz oldu.Hakan bu sezon ligin en kotu oyuncularindan biriydi. Servet te cok kotu oynadi, onun da hatasi cok.

Simdi yap bakam bi liste turk oyunculardan en verimlilerini.

Haklılık payı var yabancılar konusunda da insan dönüp kendine de bakmalı eleştirebilme hakkına sahip olmak için.

Kendisinin tel tel döküldüğü, şahane hataları sayesinde gol yediğimiz maçlar var.

iste bu yüzden asla "yabancilar" lafi agzina almamaliydi ama herif anlayacagin kendinde bir sorun görmiyor.

yabancilar cok kötüydüler bu sene, itiraz yok ama en kötüsü servet-balta ikisi, BAM dan sonra.

Yahu isterse yabancıların hepsi bam seviyesinde oynasın.Sen kimsin ki takım arkadaşların hakkında böyle açıklamalar yapabiliyorsun? Bu cesareti nerden buluyorsun kendinde? Nasıl bir hastalıklı düşüncenin ürünü bu adam,hala anlamış değilim.

Ligin bitmesi için dua etmişmiş.Unutmadık Servet Ankaragücü maçını, unutmadık Servet bana güvenilen yerde başarılı olurum diyişleri, unutmadık Servet kendini bişi zannedip kendinden yaşça ufak futbolcuyu tokatlayışını.O yabancılardan önce senin kapının önüne konman lazım takımdaki bir kaç Türk oyuncuyla beraberde.neyse...

Yanlış mı söyledikleri?Yabancıların çoğu sahaya çıkmamak için 1001 bahane üretti.Neill lig varken İngiltereye gidip transfer görüşmesi yapıyordu.Fenere tt arenada yenildiğimiz maçta düdük çalar çalmaz rakip oyuncularla sarmaş dolaş oldu.Başarısızlıkta Servette suçludur ama yabancıların onda biri kadar bile değil

Üst Alt