Servet: "Yabancılar verimli olmadı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet: "Yabancılar verimli olmadı"

Cevap: Servet: "Yabancılar verimli olmadı"

Rijkaardın kalitesizlikle suçladığı,forumda anasına avradına küfür yiyen Mehmet Topal valencianın banko oyuncusu oldu.Evet kalitesizmiş gerçekten

Serveti Adna Sezgin getrdigelimi yanlis hatirlamiyorsam?

Serveti iyi takip edin

ne zamanki takim kotu oynar futbol oynamaz Servet iyi gozukur

Ne zamanki takim futbol oynamaya calisir servet o futbolu icine eder

La gidin işinize ya tamam Servet bir tane. Helal olsun Servet mükemmelsin Servet yürü be Servet!

Servet'den yakın zamanda Ünal Aysal'ın başkanlığa geldiğinden beri gösterdiği performansı değerlendirmesini bekliyorum. Yetki falan da verilsin alınacak yabancı oyuncular danışılsın falan.

Sizin gibi adamlara mustahak Servet gibi oyuncular.

hadi lan ordan ten ten lafi yiyince hemen kivirtip size mustehak laflarina gir

seni tecrubeli uye forumunda s-m

Giovanni peygamberin Servetide Ayhanında top diye oynar sende oturup izlersin adamım

olur izlerim kardes ama o atmasi gereken paslari atmayip sonra topu zorla koseye goturup cikaramayinca sac yolarsam senden bilirim ok mu

Çünkü oyuncuların özgüveni kalmadı.Rijkaard takımı aldığında iyi olan oyuncular artık iyi değil.O geldikten sonra yerli-yabancı bir tane performansı artan adam yok.Bu da mı tesadüf

Rijkaardi getirdiler dokuntunun basina

istedikleri yapilmadi istedigi oyuncular alinmadi

oyle diyorsunda Rijkaardla sezonun ilk yarisi kotumuyduk

O zamanlar servet denilen futbolcuyla bir ropartaji vardi GSTV nin

Sizin geriden oyun kuramiyoresunuz diye

Servet ben maclari seyr ediyorum Ferdinandan cok cikiyorum hucuma felan filan bahs ediyordu

sonra bu servet basladi cok top kayb etdirmeye

tum basin Benkenbaur bile tehlike varsa topu disari vurardi auta atardi diye elstri vardi

Ali Sami Yendeki Fenerbahce ve Sivas macinda Servet onune gelen dogru atacak pasi disarilara vurdu

80 top geldiyse 75 ni disariya vurdu yaninda bos oyuncu olmasina ragmen

O macdan sonra Rijkaard bu admi sildi ben olsamoldurudumde kurtulalim diye

Ammma gel gorki Adnan polat denen baskan olacak kisi Rijkaardin dediklertini yapmadi

Transfer yapayim diye Uefayi kacirdik sonra gitti Insuani aldi getrdi

Çünkü oyuncuların özgüveni kalmadı.Rijkaard takımı aldığında iyi olan oyuncular artık iyi değil.O geldikten sonra yerli-yabancı bir tane performansı artan adam yok.Bu da mı tesadüf

heyt anam be neymis bu rijkaard dunyada gorulmemis bir hale sokmus bizi.

hayal aleminde yasiyorsunuz

şu servet,hakan balta,gökhan zan ek olarak bam lardan biran önce kurtulmamız lazım yoksa drogba bile fayda etmez elano gibi adam bu yetenek fakirlerinin yüzünden gitti

Ben bunu hep söylemisimdir, Rijkaard son zamanlarda basimiza gelen en büyük facialardan biri diye. Allah'tan geç te olsa kurtulduk ama akabinde yapilan hamleler de yanlisti.

Yabancıların verimli olmadığı doğru. Ama Servet, sen verimi bırak, alımlı oldun... Galatasaray futbol takımının defans anlayışını yerle bir eden adamsın sen. Ne yaparsan yap, Metalist maçında bittin benim için... Umarım gidersin bu takımdan.

sonrada neden begenmiyorsunuz bu adami diyorlar. Ya adam da cidden bir bozukluk var, galiba fenerde oynamak kanina vurdu...

Ne bicim sözler, kendin senden üc kafa kücük olan kisiler yaninda kafa topa uzanip gol attilar, bu da bir iki degil di...

Yetmedi, TD begenme, Yabancilari begenme buda ne ya ? igreniyorum senin gibi futbolcu bizim takimda oldugu icin

Ben bunu hep söylemisimdir, Rijkaard son zamanlarda basimiza gelen en büyük facialardan biri diye. Allah'tan geç te olsa kurtulduk ama akabinde yapilan hamleler de yanlisti.

Rijkaardin yaninda adnan polat ve ekibi olmasi yanlisti boyle Unal Aysal gibi bir ekip olsaydi bak bakalim ozaman ne oluyordu

Üst Alt