Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor!

Cevap: Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor!

Servet on tane Giray,Egemen,Bekir,Toroman ve Kesimal eder,bunu yillardir söylüyorum,inanmayanlar dün gördü,eger yedek kalmayi sorun yapacaksa satilmali,sorun yapmayacaksa kesinlikle kalmali,sezon basinda Ujfa,Zan ve Servet üclüsünün ligin en iyi stoperleri oldugunu yaziyordum ama forumda bazi cok bilmislerden tepki aliyordum,simdi bu üclüye Semihte eklendi.

o yazdıgın butun adamlar servet'ten cok daha iyi. Gitmeli artık yedek falan anlamam biri sakatlanır oynar falan allah korusun

Futbolcu iyi oynamadığı zaman bunu kabullenmeli. Her yedek kalışında sıkıntı çıkartmamalı. Takım olmanın yolu arkadaş olmaktan iç huzurdan geçer. Huzuru bozacak insanların bu takımda yeri yok. oynamamak onun için sorunsa gitsin. Bu kadar basit.

Egemen'den, Giray'dan, ondan veya bundan daha iyi olması Galatasaray'da oynamasını sart mı kılıyor yani? Arkadaslar bu adam bariz yetersiz ve istisnasız her platformda yaptıkları ortada.

Bu ülkede kendi kanaatimce bir kac tane stoper var:

- Semih Kaya

- Eren Güngör (sakatlıktan sonra yavas toparlansa da, eski formuna kavusması uzun sürmez gibi)

- Ersan Gülüm

- Serdar Aziz

- Aykut Demir

- Kemal Tokak (hala emin olmasam da fena bir oyuncu degil gibi)

- Gökhan Zan (Galatasaray'ın gelecek planlarında ilk 11'in yanından bile gecmemesi gerektigini düsünüyorum. Ama kim nederse desin bu adam gerek bu sezon yaptıkları ile, gerekse de Besiktas'ın son sampiyonlugunda adeta cengaver kesilip bir cok kritik macta Besiktası ipten alarak bu listede olmayı sonuna kadar hakediyor)

Bunların haricindekileri stoper sayıp prim yaptırırsanız bugün milli takımı turnuvadan eletirler, yarın gelip kendi takımınızı yakarlar.

Yaşlandıkça daha da mı ağırlaştı yoksa bana mı öyle geliyor.

Servet'in Gökhan Zan'dan daha atletik, daha kıvrak ve daha süratli oldugunu iddia eden adamlar gördüm burada. Kırmızı kart yedigi mactan sonra da hic birini bulamadm

Servet'in Gökhan Zan'dan daha atletik, daha kıvrak ve daha süratli oldugunu iddia eden adamlar gördüm burada. Kırmızı kart yedigi mactan sonra da hic birini bulamadım. Ayıp yahu, o pozisyonda rakip oyuncu geriden gelip gecti Serveti.

gencken de agırdı

yaslandıkca agırlastı gibi bi durum yoks

Baroş ve Servet'in bu saatten sonra durmaları zor görülüyor.

Bi ara lyonamı ne satıyorduk az kalsın hemde 9 milyon euroya.Olsaymış eğer güizaya eşdeğer bir kazık yemiş olacakmış lyon.

Üst Alt