Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor!

Cevap: Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor!

Olanların içinden en iyi sıralaması yapmanı istiyorum.

Ersan Gülüm

Ömer Toprak

İbrahim Toraman

Serdar Taşçı

Serdar Aziz

Mustafa Yumlu

Aykut Demir

Hadi bir liste yapmanı bekliyorum. Alma almama mevzusu değil. Sadece sıralama.
Ersan Müzmin,Mustafa-Aykut-Toraman Servetten daha kötü.Geriye Taşçı-Toprak-S.Aziz kaldı.Taşçıyı almamız imkansız. Diğer ikiside zor

Servetten kötü bir adamın lisans almasına imkan yok sallamayın.

Aykut Demir'in Servet'ten kötü olduğu transfermarkt'ta mı yazıyor. Mete bir analiz yapmış. A pardon transfermarkt. Bu çocuğa dikkat edin. Canavar gibi kullanır interneti.

zamanında cafercanın vardı özgürcanın vardı şimdi aydının var emre çolağın var nerde bunlar arkadaş Türkiye liginde kolay kolay elit oyuncu yetişmiyor kabullenmesi niye bukadar zor senin için?

servet mi elit ? bırak allah aşkına ya.

2007 de geldi adam burda öğrendim bizi şampiyon yapmış :) ulan allah çarpar adamı song olmasa kimbilir nolurdu zaten gördük sonra song gitti takımın ligdeki sıralamasını düşünün kaç senedir bırak şampiyon olmayı ilk 2 ye giremiyoruz bu sene yaptıkları ortada hala iyi defansmış iyi olmasa ne yapardık merak ediyorum. sevete futbolcu diyenle tartışmam bile

Aykut Demir'in Servet'ten kötü olduğu transfermarkt'ta mı yazıyor. Mete bir analiz yapmış. A pardon transfermarkt. Bu çocuğa dikkat edin. Canavar gibi kullanır interneti.
Sen onu bırakta şu konuya bak.Ben zamanında Culio ve Stancuyu eleştiriyorum diye beni futbol cahilli ile suçlamışsın.3 ay sonra dediğime geldi.Dikkat Aykut Demirde de aynısı olmasın

Konu linki:https://www.gscimbom.com/forum/2011-diger/58487-kalitesiz-oyuncu-istemiyoruz.html

adamı kaptan yapıyorlar millet burda kendini yiğiyor.

Valla madem değişim olacak servette gitsin geçen sezonun kötü hatıraları hafızamızdan silinsin.:D Miladını doldurdu sahaya çıktığında bir hata yaparsa taraftar affetmez.

servet mi elit ? bırak allah aşkına ya.

2007 de geldi adam burda öğrendim bizi şampiyon yapmış :) ulan allah çarpar adamı song olmasa kimbilir nolurdu zaten gördük sonra song gitti takımın ligdeki sıralamasını düşünün kaç senedir bırak şampiyon olmayı ilk 2 ye giremiyoruz bu sene yaptıkları ortada hala iyi defansmış iyi olmasa ne yapardık merak ediyorum. sevete futbolcu diyenle tartışmam bile

servetle aranda ne geçti bilmiyorum ama bütün herşeyi servete yıkmandan bir kinin olduğunu düşünmeye başladım :) genel yazılanlara bakılırsa servete çok çok iyi diyen yok şu vakitte ondan iyisi alınmaz deniyor sezon başında alırdın ömer toprakı alırdın ersanı tamam ama şimdi kimi alcan senin gibiler yüzünden sahada yuhlamardan pretestolardan dolayı huzursuzluklar basına malzemeden başka birşey çıkmıyo.

Şuan Servetten daha ciddi sorunlar var. Önce Arda'nın açığını kapatalım. Mümkünse oyuncu gelmeden kimseyi göndermeyelim.

Sen onu bırakta şu konuya bak.Ben zamanında Culio ve Stancuyu eleştiriyorum diye beni futbol cahilli ile suçlamışsın.3 ay sonra dediğime geldi.Dikkat Aykut Demirde de aynısı olmasın

Konu linki:https://www.gscimbom.com/forum/2011-diger/58487-kalitesiz-oyuncu-istemiyoruz.html

Culio ve Stancu için zamana bırakılmasını istemişim. Bıraktık ve gördük. Bu konu daha Ocak ayı. Yeni geldiği döneö. En çok ben eleştirdim izleyince. Daha adam gelir gelmez paldır küldür eleştirilmez. Sen öyle yapmışsın ben sahip çıkmışım. Bu işler böyledir.

Bu çocuğa dikkat edin. Canavar gibi kullanır interneti.

servetle aranda ne geçti bilmiyorum ama bütün herşeyi servete yıkmandan bir kinin olduğunu düşünmeye başladım :) genel yazılanlara bakılırsa servete çok çok iyi diyen yok şu vakitte ondan iyisi alınmaz deniyor sezon başında alırdın ömer toprakı alırdın ersanı tamam ama şimdi kimi alcan senin gibiler yüzünden sahada yuhlamardan pretestolardan dolayı huzursuzluklar basına malzemeden başka birşey çıkmıyo.

balık hafızalısınız cem sultan vardı bildin mi ? ne yaptı servet ona ? en basiti ya sen kimsin altyapıdan gelen birçok otoritenin yıldız olacak dediği adama tokat atıyosun ?

senin gibiler yüzünden bu haldeyiz zaten bu kadar mı kör olunur ya? gece gece yeter bu kadar şu takımdan defolup gitmedi yapıştı sülük gibi. rijkaardın başını yiyen yabancılara karşı gruplaşmaya giden takımı satan futbol topunu bomba sanan bi adam bu. futbolcu değil hiç bir casfı yok futbolculuk adına aynı ebatlarda kahveden bi adam bulup getirsem aynısını yapar belki daha faydalı bile olur.

Servet yerine gelebilecek Ömer Toprak müthiş olurdu aslında.Keşke transfer döneminde müzmin Ersana harcadığımız enerjinin yarısını Ömer Toprak için harcasaydık

balık hafızalısınız cem sultan vardı bildin mi ? ne yaptı servet ona ? en basiti ya sen kimsin altyapıdan gelen birçok otoritenin yıldız olacak dediği adama tokat atıyosun ?

senin gibiler yüzünden bu haldeyiz zaten bu kadar mı kör olunur ya? gece gece yeter bu kadar şu takımdan defolup gitmedi yapıştı sülük gibi. rijkaardın başını yiyen yabancılara karşı gruplaşmaya giden takımı satan futbol topunu bomba sanan bi adam bu. futbolcu değil hiç bir casfı yok futbolculuk adına aynı ebatlarda kahveden bi adam bulup getirsem aynısını yapar belki daha faydalı bile olur.

cem sultan olayınımı katıyosun sen şimdi balık hafıza lafını yedirtirim ama neyse...

cem sultan olayını aç oku...

Üst Alt