Sevgiliniz-Eşinizle Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sevgiliniz-Eşinizle Nasıl Tanıştınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sevgiliniz-Eşinizle Nasıl Tanıştınız?

Aynı sınıftaydık. Ben başkasının peşinen koşuyordum, onunla da yakın arkadaştık. Bana aşık olmuş, günlük falan tutmuş. Benim peşinden koştuğum hatun işi olmadı, sonra bununla yakınlaştık falan işte. Öncesinde 2 senelik arkadaşlığımız 6 ay çok yakın dostluğumuz vardı, şimdi 2 yıl oldu işte :)

Arkadaşlar sevgilimle henüz doğalı 3 saat olmuştu o zaman tanıştım. Hayatımın aşkıyla anamdan doğduktan 3 saat sonra tanıştım evet. Kendisi yan küvezde yatıyordu. İlk görüşte aşk böyle olsa gerek hemşire beni küveze koyarken göz göze geldik.Hayatımın ilk zamparalığını o yaşta yaptım. Küveze koyulduktan sonra kızın bir şekilde dikkatini çekmem gerekiyordu. Yanımda yatan başka bir çocuk vardı o da kızı kesiyordu. O kız benim ulan hırt ağır ol dedim.Dinlemedi o kızı kesmeye devam etti en sonunda dayanamadım tekmeledim çocuğu. Aguuu Aguu diye bağırdı o an kız döndü bize baktı. Çocuğu dövdüğümü görünce şöyle bir gülümsedi bana. Evet kızın dikkatini çekmeyi başarmıştım. Büyük bir aşk o an doğdu işte.

Doğuştan gelen aşk bu olsa gerek

Ya sanki hic gitmedinde. Her 100erkekten 90i gitmistir mutlaka.

zinadan uzak duralım lütfen berkan rdaş

nefs-imizin ve şehvetimizin kurbanı olmayalım bekaret kemerini hala çıkarmamış ne yiğidler harman oldu bu uğurda belkide

[video=youtube;4s9JDEJUpJc]https://www.youtube.com/watch?v=4s9JDEJUpJc[/video]

Ya sanki hic gitmedinde. Her 100erkekten 90i gitmistir mutlaka.

Para verip işi yapmak, özgüven eksikliği, ahlak eksikliği, insaniyet eksikliği vs...

Daha ne kadar sayayım ki sana ben? Karşındakinden iğrenmiyorsan kendinden iğrenmelisin. Karşı taraf mutlaka razı zira senin bunu normalleştirmenden dolayı o işi parayla yapmak onun için kazanç kapısı.

100 erkekten 90'ı falanda gitmez yani rahat ol o kadar talep olsa herkes hayat kadını olurdu.

Seni ahlak masasına ihbar edecem. Kanun var nizam var bu ülkede.:mad:

Neyin pesindesiniz anlamadim. Bildiklerim varki guveniyorum. Hem yuz yuze tanisilan kizinda guvenilir oldugunu nerden bileceksin? Ayni sey. Ayrica kizin ailesiyle gorusuyorum ben. Abisi,kardesi,anneannesi,komsulari ve arkadaslari, her gittigimde gorurum.

Sadece teleskobun varmı onu merak ettim gerisi beni ilgilendirmez zaten dikkat ettiysen teleskobuna yönelik sorular soruyorum.:b5:

Para verip işi yapmak, özgüven eksikliği, ahlak eksikliği, insaniyet eksikliği vs...

Daha ne kadar sayayım ki sana ben? Karşındakinden iğrenmiyorsan kendinden iğrenmelisin. Karşı taraf mutlaka razı zira senin bunu normalleştirmenden dolayı o işi parayla yapmak onun için kazanç kapısı.

100 erkekten 90'ı falanda gitmez yani rahat ol o kadar talep olsa herkes hayat kadını olurdu.

Seni ahlak masasına ihbar edecem. Kanun var nizam var bu ülkede.:mad:

Haa o kadinin degil benim eksikligim oluyor oyle mi? Valla ben bunu bilir bunu soylerim: erkegin elinin kiri, kadinin namusu. O bunun kiymetini bilmiyorsa gidenlerde de hic suc yok ha olsaydi devlet gozetiminde genelevler olmazdi

Hancı bana bir sarap köpegimede et verin sunada vurun kilidi Bu ne la forum iyice sacmalamaya basladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt