Sevgilisine Sarıldı, Mahalleli Dövdü! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sevgilisine Sarıldı, Mahalleli Dövdü!

Ne demek bana ne?

Insanlari haklarini ve ozgurluklerini kullandiklari icin linc eden zihniyete musamaha gosterecek degilim?

Sana ne insanlarin ne yaptigindan? Yasalari cignemiyorlar? Sen adalet misin? Sen vicdan misin?
öyle özgürlüğe tükürsünler. bu zihniyet yüzünden ülke giderek fuhuş yuvasına döndü zaten . neymiş efendim özgürmüşüz. aynı tavrı yakınlarına yapsalar özgürlük demeyecek zihniyet başkasının karısı kızı kardeşi olunca birdenbire medeni olup çıkıyor ne hikmetse.

bu arada özgürlük demişken düşüncelerimi açıkladım diye neden tepki verdin ? hani özgürlük diyordun ?
illa bir bok yiyeceklerse gözden ırak bir yerde yapsınlar. gavur memleketine çevirdiler iyice güzel ülkemizi. ama bir laf vardır gizli nakış yapan aşikare kuzlar .(cümlenin aslı böyle değil ya anlayan anladı)

bu arada özgürlük demişken düşüncelerimi açıkladım diye neden tepki verdin ? hani özgürlük diyordun ?
illa bir bok yiyeceklerse gözden ırak bir yerde yapsınlar. gavur memleketine çevirdiler iyice güzel ülkemizi. ama bir laf vardır gizli nakış yapan aşikare kuzlar .(cümlenin aslı böyle değil ya anlayan anladı)

Hiç gevur memkeketi gördün mü bilmem ama keşke biraz benzetebilsek.Daha uygar yaşanabilir bir ülkemiz olur.
Bu sokakta yiyişerek olmaz tabi, ama sokakta yiyişenleri lanetleyerekte olmaz.
Herkes edebiyle adabıyla karşısındakine saygı duyarsa sorun kalmaz.
Şurada tartışmayı bile beceremiyoruz daha.ne denir ki ?

öyle özgürlüğe tükürsünler. bu zihniyet yüzünden ülke giderek fuhuş yuvasına döndü zaten . neymiş efendim özgürmüşüz. aynı tavrı yakınlarına yapsalar özgürlük demeyecek zihniyet başkasının karısı kızı kardeşi olunca birdenbire medeni olup çıkıyor ne hikmetse.

Istedigini soylersin zaten soyleme hakkina saygim var ama soyledigine saygim yok olmak zorunda da degil.

Ulke fuhus yuvasindan ziyade linc yuvasina dondu senin kafanin icindeki pislik yuzunden.

Hicbir yere varamayiz prensip farklari var sen insanlarin nasil yasamasi gerektigine dair bir ahlak cercevesine sahipsin ben ise bu cercevenin saygidan ve ozel hayata karismamaktan ibaret olmasi gerektigini dusunuyorum.

Istedigini soylersin zaten soyleme hakkina saygim var ama soyledigine saygim yok olmak zorunda da degil.

Ulke fuhus yuvasindan ziyade linc yuvasina dondu senin kafanin icindeki pislik yuzunden.

Hicbir yere varamayiz prensip farklari var sen insanlarin nasil yasamasi gerektigine dair bir ahlak cercevesine sahipsin ben ise bu cercevenin saygidan ve ozel hayata karismamaktan ibaret olmasi gerektigini dusunuyorum.
1- lan diyerek ilk önce sen saldırdın özgürlükten dem vuracaksan önce düşünceye saygı duymayı bileceksin saldırın hala devam ediyor
2- linç yuvasına dönmesi toplumsal ahlaksızlığa insanların artık tahammül sınırlarının kalmaması demektir. buna pislik değil edep namus ahlak diyoruz. sosyal medyadan tut her yerde bir cinsel saldırı ve ahlaksızlık var.

neyse lafı çok uzatmıyorum herkes yaptığından sorumlu dilediğin gibi yaşamakta özgürsün ama empati kurduğun anda rahatsız olmuyorsan ben de hiçbir şey bilmiyorum

Boldladığım kısım saçma sapan bir cümle. Önceden çok "namusluyduk" da özgürlükler artınca fuhuş yuvası oldu ülke. Cahillik akıyor..

Elbette her şeyin bir sınırı var, bokunu çıkarmamak lazım ama öpüşmek, sarılmak bunları ahlaksızlık olarak görüyorsan problem sende. Ayrıca özgürlükse fikrime saygı duyun diyorsun. Seninki fikir değil ki, başkasının özgürlüğünü kısıtlayan bi bakış açısı. Bu bakış açısına laf edersek özgürlüğü ihlal etmiş olmayız, aksine savunuruz.

Ha diyelim ki sarılmak, öpüşmek vs çok yanlış hareketler (değiller). Gidip dövmen mi gerekiyor? Keşke kafasını kırsa ne demek?

1- lan diyerek ilk önce sen saldırdın özgürlükten dem vuracaksan önce düşünceye saygı duymayı bileceksin saldırın hala devam ediyor
2- linç yuvasına dönmesi toplumsal ahlaksızlığa insanların artık tahammül sınırlarının kalmaması demektir. buna pislik değil edep namus ahlak diyoruz. sosyal medyadan tut her yerde bir cinsel saldırı ve ahlaksızlık var.

neyse lafı çok uzatmıyorum herkes yaptığından sorumlu dilediğin gibi yaşamakta özgürsün ama empati kurduğun anda rahatsız olmuyorsan ben de hiçbir şey bilmiyorum

Saldiriyorum tabii zaten saldirmiyorum demedim ki. Tahammulum olan bir durus degil seninki. Tekrar dile getiriyorum, ifade ozgurlugu dusuncelere saygiyla ilgili degildir. Ifade ozgurlugu dusunceyi ifade etme hakkina saygiyla alakalidir. Bu hakkina duydugum saygi devam ediyor. Bu demek degil ki dusuncene saygi duymaliyim. Bence dusuncen cop. Hatta bence falan da degil, objektif olarak dusuncen cop.

Ne empatisi kurup rahatsiz olacakmisim? Kadinlari malin olarak gormeyi kesersen belki benim ne demek istedigimi anlarsin.

Toplumsal ahlaki islam ustune kurarsan ahlaksizca gelebilir sana. Bence bir toplum insanlarin birbirine tolere edebildigi kadar ahlaklidir. Nasil ki bir kisiyi zengin yapan parasi degil de sahip olmayi birakabildigi seyler sayisi ise, bir toplumu ahlakli yapan imanli birey sayisi degil de bireylerin birbirine duydugu guven ve saygidir.

iyi etmişler keşke biraz daha kafanı kırsalardı .
geçen yaz antalya'ya gittim sabah saatleriydi 8 civarı. kızın biri orta yerde palmiyenin dibinde delikanlının kucağına oturmuş yiyişiyorlardı . sahil falan değil. şehrin merkezi. açıkçası ne bok yedikleri umrumda bile değil ama edep diye bir şey var. başkası kendi kızlarına karılarına yapsa cinayet çıkaracak adamlar kaçak et kesmenin yollarını arıyor. yok öyle üç kuruşa beş köfte.
Namus Polisi Fatih gelmiş

geçen yaz antalya'ya gittim sabah saatleriydi 8 civarı. kızın biri orta yerde palmiyenin dibinde delikanlının kucağına oturmuş yiyişiyorlardı . sahil falan değil. şehrin merkezi. açıkçası ne bok yedikleri umrumda bile değil ama edep diye bir şey var. başkası kendi kızlarına karılarına yapsa cinayet çıkaracak adamlar kaçak et kesmenin yollarını arıyor. yok öyle üç kuruşa beş köfte.

ya yuru git aptal misin nesin

:(
Hastalikli bir dusunce yav bu.
Hadi yiyismeyi tasvip etmemeni bir nebze anlayabilirim de sarilmak kadar dogal ve muhtesem birseyden nasil rahatsiz oldun.
En son ne zaman birisi sarildi sana.
Istanbuldaysan bi sarilalim.

Devlet müsade ederse herşey olur. Canınızı sıkmayın müslümanız ve ülkemizde istikrar var!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muhtemelen hayatı boyunca kimse tarafından sevilmemiş,sarınılmamış bir tipin hezeyanları...Senin gibi tiplerin böyle laga luga yapmasının en temel sebebi kıskançlık,ben niye yapamıyorum kıskançlığı direkt.İnsanların ne yaptığı seni zerre ilgilendirmez,rahatsız edici raddelere vardığında bile görmezden gelmek zorundasın,insanların edebi adabı senin işin değil.Kafa kırmaktan bu kadar kolay bahsedebildiğine göre senin kafanı hiç kırmamışlar,umarım birgün birine bu şekilde laf atarsın da o bağnaz kafanı kırarlar.

Ağzını yayarak konuşan o tiple röportaj yapılması en başta mallık değil mi? Hangi hakla konuşturuyorlar o dangalağı?

Zayıfı ezmeye çalışan en zayıf karakterli insandır, 6 erkek 1 kadına saldırmak ise şerefsizliğin daniskasıdır.

Bu zihniyetleri şakşaklayanlar ise daha da büyük karaktersizdir.

Üst Alt