Sevinmeyi beceremeyenler... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sevinmeyi beceremeyenler...

Cevap: Sevinmeyi beceremeyenler...

3 yaşındaki çocuğu vurdular iddiası!

Şampiyonluk kutlamalarını taşkınlığa çevirenler 8 kişinin kanını akıttı iddiası bir anda ortalığı karıştırdı.

22 Mayıs 2011 - 23:30

HÜRHABER / HABER MERKEZİ

Mersin Tarsus'ta şampiyonluk kutlamalarını taşkınlığa çevirenler 8 kişinin kanını akıttı iddiası bir anda ortalığı karıştırdı.

İddiaya göre Mersin'in Tarsus ilçesinde şampiyonluk kutlamaları sırasında Fenerbahçe ve Galatasaraylı taraftarlar arasında çıkan arbedede 5 i bıçakla olmak üzere 8 kişi yaralandı.

Yine henüz kesinlik kazanmayan bir diğer bilgiye göre 3 yaşındaki bir çocuk Fenerbahçeli bir taraftar tarafından kutlama yaptığı sırada kafasından vuruldu!

3 yaşındaki çocuğu vurdular iddiası!

arkadaşlar bu haber net değil henüz, yorumları ona göre yapın lütfen.

yazıklar olsun bunu yapanlara Allah aynı acıyı kederi koru sizinde ocağınıza düşürsün :mad:

en nefret ettigim sey ulan geri zekali ates ederek ne gibi bi zevk aliyorsun böyle kutlama mi olur umarim yalan dir o kücük cocuga bisey olmamistir

Vay şerefsizler.

Sadece Fenerliler değil her kesimde ver.Her haltı silahla kutlama merakı

Ya ben bir çok haber sitesine ve gazeteye baktım. Konuyla ilgili bir habere rastlamadım. Umarım yanlış bilgidir.

Haber dogru degıldır inşallah. Şu anda haberlerde bısey denmıyor. palavra olabılır.

Allah sabır versin ailesine.Haksızlıklara rağmen şampiyon oldular şükr edip adam gibi sevinmek yerine...Neyse inşallah doğru değildir.

Üst Alt