Sevinmeyi beceremeyenler...


Şampiyon olup da bunu kutlamayı bile beceremiyorlar. Attığınız her kurşunun nereye gittiğinden bi' haber yaşıyor resmen bunlar. 3 yaşındaki bir çocuğa isabet etmiş kurşunlardan biri, çocuk ölmüş. Ne için? Bu salakların anlamsız kutlama anlayışları için.Umarım o çocuğun hakkı bir yerlerden çıkar, döner dolaşır belası sizi bulur. Bu takım hakederek kazanmışsa bile hakederek sevinç yaşayamıyor. :mad:
 
Cevap: Sevinmeyi beceremeyenler...Ortalama bir insan bile olmayan "öküz"ler aramızda maalesef.Bugün fenerli,yarın Galatasaraylı vs...

Sorumlusu yakalansın engenlenemiyor bunlar,en azından cezalandırılabilsin...
 
Cevap: Sevinmeyi beceremeyenler...Twitter'da gördüm ben de. Yalan olduğunu sanmıyorum. Umarım yalandır ama ihtimal vermiyorum pek.
 
Cevap: Sevinmeyi beceremeyenler...Maganda bunlar. Yazık günah yahu. Masum bir çocuğun hayatına mal oluyor bir gerizekalının açtığı kurşun. Umarım haber yalandır da, bu küçük kardeşimiz hala yaşasın. Şerefsizsin F.Bahçe!
 
Cevap: Sevinmeyi beceremeyenler...Sevinmeyi Türk halkı olarak bilmiyoruz arkadaş kurşun atarak sevinmek nedir ya nasıl bir kutlamadır ya.Allah ım o güzel kızımı huzur içinde Nur içinde uyutsun ailesine yakınlarına sabırlar versin.Sebep olan o hayvan bulunurda sürüm sürüm sürünür inşallah.Yazıklar olsun be.
 
Cevap: Sevinmeyi beceremeyenler...İnşallah asılsız bir twitter söylentisidir. İnsanın içi acıyor ya. Fenerle ilgisi yok ama Türk insanı olarak sevinmeyi bilmiyoruz.
 
Cevap: Sevinmeyi beceremeyenler...umarım doğru değildir.bu işin fb-gs-bjk ile alakası yok.millet olarak bilmiyoruz duygularımızı yaşamayı:(
 
Üst Alt