# Sezer Öztürk - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sezer Öztürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sezer Öztürk

Ozturk iyi bir oyuncu fakat ona bizim eski yonetimden sonra yapilanlardan dolayi nereye kadar?

Rotasyon acisindan onemli bir oyuncu olabilirdi ama mecburiyeti olan bir oyuncu degildir transfer icin.

Bugün yazılı basında büyük ölçüde Fenerbahçe ile anlaştığı haberleri vardı. Yetenekli bir oyuncu ama bir yerde okumuştum, yabancı oyunculara karşı bir antipatisi olduğu söyleniyordu bu ne kadar doğru ve sebepten kaynaklanıyor bilmiyorum ama bu dakikadan sonra dünya starı olsa huzur bozan, takım içi dengeleri olumsuz yönde değiştirecek hiçbir isme tahammül edilebileceğine inanmıyorum.

Ya bunlar tamamen taraftarı kızdırmak için yapılan şeyler,

1) Sezer kim yahu? 1 arpa boyu yol alamayan bir oyuncu, Özer Hurmacı gibi ilerleyemeyecek bir futbolcu.

2) Batuhan ?! Ruhsal problemi var adamın, kültürel problemi var, görgüsüz, disiplinsiz, ama öncelikle eğitimsiz, bizim gibi takıma yakışır mı böyle adam hiç? Sakın ama sakın, böyle karaktersiz insanları bu takıma getirmek büyük bir gaflet...

3) Necati!!!! En verimli olacağı yaşta, galatasaraydaki son 2 sezonunda nasıl oynadığını unuttuysanız lig tv den eski maçları izleyin... İzleyin de görün ne denli parayı ve şöhreti bulduğunda verimi düşen sapıtan bir adam olduğunu... Ki şu anda fazla kiloları var ve antalyaspor gibi bir takımda bu yaşta hala verimli değil.

"GALATASARAY'I dünyanın en iyi 10 takımı arasına sokacağız" diyen bir yönetim vizyon olarak necati'yi uygun görüyor olamaz, olmamalı. Olursa da biz bu yönetimi fazla büyütmüşüz derim kafamızda...

Türkiye'den alınacak kaliteli yerliler Sezer, Necati veya Batuhan olmamalı...

Alınacaksa Serdar Kesimal, Hasan Ali Kaldırım, Ersan Gülüm, Selçuk İnan, Murat Ceylan, Cenk Tosun, Volkan Şen şu anda Türkiye pazarındaki en kaliteli yerlilerdir, bunlardan biri alınmalıdır.

Diğer alınacak adamlar alınırsa vizyonsuzluk olur, basiretsizlik olur.

Zaten anlamıyorum , Selçuk İnan gibi bir oyuncu, bonservissiz, hala nasıl alınmadı Galatasaray tarafından...

Çoktan imza attırılmış olmalıydı.. Eğer bonservissiz bir futbolcuyla bu kadar vakit kaybediyorsak, bonservisi olan futbolcuyla ne olur inanmak bile istemiyorum.

Umarım Galatasaray yerli ve yabancı transferde çuvallamaz çünkü artık taraftarın ne sabrı ve ne de bu takımdaki en ufak yalnışlığı tölere edecek hali...

Biraz elinizi çabuk tutun LÜTFEN!

Zamaninda 1 yil futbol oynamadi bize geleceginden dolayi ama polat baĞlayamadi Şİmdİde 10milyon avroya yakin para vererek mi alacagiz.selÇuk inandan baŞka yerli hava civa

Çok korkuyordum bize gelecek diye. Allah'tan fenere gitmiş. Peleyle yaşadıkları olayı hiç unutmam...

iyiki almadık

gelmiş 25 yaşına hala yıldız adayı diye ortalıkta geziyo

fenerde ilk 11e giremez zaten

Fenerin yeni Hurmacısı olur bence :D Gayet şişirilmiş bir adam olduğunu üşünüyorum..

Ahanda buda Pele'den KAPAK! 90+3 de gol atmışlar sevinmiyo bile

[video]https://milsev.com/u/1035/insan-insana-bunu-yapmaz-ama-pele-yapti[/video]

fener okeye 4.buldu azize emre lugano şimdide sezer. iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum ama galatasaraya yakışan bir oyuncu değildi.

Farkında mısınız bilmiyorum ama fener adamları hep çirkeften seçmece alıyor. Emenike tutar fener kazansın diye oynamaz

Sezer tutar Pele ile kavga eder adamın elindeki topu almak için saygısızca

Bence teknikten önce futbolcunun karakterine bakıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt