Sezon Bitti, Önümüze Bakalım - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Bitti, Önümüze Bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence haklı bir görüş şuan ki durumu fb ve bjk nin ikram ettiği gerçeğini unutmamak lazım. Şampiyon olmamız da bu iktam gerçeğini değiştirmez arkadaşlar... çok önceden bitmeliydi bu iş... Ha bence o ilk maçlarda muslara olsaydı zaten şuan transferi konuşuyor olurduk : )

Adminim sen murhani vuracaksin galiba en sonunda.
Açıp son mesajlarına bir bak yahu anlarsın demek istediğimi. Eleştiriye kabulüm ama takıntılı hareketleri kabul edemiyorum.

En basiti şu konuyu açtığı tarih Ekim, dün gelmiş yine Terim'e sallıyordu, madem sezon bittiyse Mayıs olmuş hala niye gelip aynı şeyleri yazıyorsun, Ekimde zaten bitmişti sezon?

Şu 6 maçlık seriyi yaşayarak kendi bacağımıza sıktık yanarım yanarım ona yanarım.

bence haklı bir görüş şuan ki durumu fb ve bjk nin ikram ettiği gerçeğini unutmamak lazım. Şampiyon olmamız da bu iktam gerçeğini değiştirmez arkadaşlar... çok önceden bitmeliydi bu iş... Ha bence o ilk maçlarda muslara olsaydı zaten şuan transferi konuşuyor olurduk : )

+ yapilmayan orta saha transferi. Gedson'u sene basinda da alabilirdik. Cok ilginc takimiz gercekten.

Açıp son mesajlarına bir bak yahu anlarsın demek istediğimi. Eleştiriye kabulüm ama takıntılı hareketleri kabul edemiyorum.

En basiti şu konuyu açtığı tarih Ekim, dün gelmiş yine Terim'e sallıyordu, madem sezon bittiyse Mayıs olmuş hala niye gelip aynı şeyleri yazıyorsun, Ekimde zaten bitmişti sezon?

Şu 6 maçlık seriyi yaşayarak kendi bacağımıza sıktık yanarım yanarım ona yanarım.
Harbiden la ekimde açmış. Yeni farkettim. Ulan murhan bende 1 ay önce filan açtın sandim. Ekimde şampiyonluğa veda eden ender taraftarsin :asd:

Muslerasız daha iyi defans yapmaya çalışıyorduk ama diğer 2 takımın böyle salaklık yapacağını bilemezdik. Başakşehir bize altın tepside hediye etmişti. Bu sene eğer olursak yine öyle olmuş olacak. Lig çok kalitesiz.

Yine allem ettik kallem ettik son haftaya taşıdık

İşte Murhan farkı

%100 kalite
Totem yapmış gibi boş iddialarda bulunma da, yemez kimse.

Utanman olsa şu konuya girmeye yüzün olmaz zaten, adam olan Beşiktaş maçında fark yiyeceğiz deyip sonra foruma da girmezdi.

Neyse sen ve senin gibilere bu korku bile yeter, sahamızda kupa vereceğimizi sanarken, böyle titretiriz adamı, şu an yüksek ihtimalle nolur da şampiyon olamayız ve gelir bu konuda hocaya sallarım planı yapıyorsundur.

Sendeki omurga bunu gerektirir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt