Sezon Bitti, Önümüze Bakalım - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Bitti, Önümüze Bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet, daha ligde Istanbul disina cikmadan FB-Alanya-Kasimpasa maclarindan toplamda 1 puan alip 8 puan kaybeden vasifsiz hoca ve futbolcu toplulugu ile yeni baslayan sezona havlu atmis bulunuyoruz. Besiktaslilar gibi artik Menemen sezonu ilan edebiliriz.

Cengiz, Albayrak, Terim ve futbolculara ne desek az gelir. Zehir zikkim olsun.
FB-Alanya-Kasimpasa maclarinda puan kaybettikten sonra acmisim bu konuyu.

Bu kez Alanya-Kasimpasa-TS. Toplam 2 puan almisiz.

Bir 5 mac daha bakalim. Puan tablosundaki yerimiz ne olacak. Besiktas'i yenmek zorunda kalabiliriz.

bu konu acildigindan beri oyun namina bir gelisme var mi bizim takimda?

o kadar süre gecmis üzerinden

oynanan sey(dilim futbol demeye varmiyor) hala ayni, sadece sahada olan isimler farkli

milyonlarca euro harcandi ama ortada göze hos gelen bir ürün yok

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

bu konu acildigindan beri oyun namina bir gelisme var mi bizim takimda?

o kadar süre gecmis üzerinden

oynanan sey(dilim futbol demeye varmiyor) hala ayni, sadece sahada olan isimler farkli

milyonlarca euro harcandi ama ortada göze hos gelen bir ürün yok

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
savunma, orta saha merkezi ve kanatlar arasindaki bosluklar hala kapanmadi. sahaya yanlis dagiliyoruz. alanya bile derli toplu oynadi bize karsi. hatta bize karsi oynayan süper lig takimlarinin neredeyse tamami avrupa takimi gibi görünüyor format olarak. adamlar sahayi daha iyi parselliyor. bizde bu yok.

Sampiyonluktan ziyade iyi oyun bekliyorum, gelecege umutla bakmak istiyorum. Bu olursa sampiyon olamamak bana koymaz. Ama böyle sacma sapan degisikliklere devam edilip de iyi oyun olmazsa en gec sezon sonu hoca kendi rizasiyla birakmali

Zaten böyle sacmaliklar devam ederse taraftar istifa ettirir gibi hocayi. Ama bunu mac icinde oyunculari isliklayarak yapmamali, hele ortada giden macta hic yapmamali. Ha fark yemissindir son dk lar olur ama daha 60-70ci dklar da mac ortada giderken baslanirsa isliklara, ozaman dunku gibi maclari da kaybederiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt