Sezonun İlk Maçına Gitmeme Fikri ! -> İPTAL EDİLDİ - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezonun İlk Maçına Gitmeme Fikri ! -> İPTAL EDİLDİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sezonun İlk Maçına GİTMİYORUZ !

böyle birşeyin ingiltere'de olduğunu düşünebiliyormusunuz ? adamı doğduğuna pişman ederler. ne kadar zavallıyız ya.

o zaman diğer taraftar gruplarıyla iletişime geçip hep birlikte 5-6 maça gitmeyelim..

şu an bir hareket düzenlense işe yarar. mesela herkes digiturk'u iptal etse, kimsede sezon'un ilk 2 maçına gitmese hiçbir taraftar ozaman birşeyler değişir tüm ligde... yeterki koyun olmayalım ama olacağız tabiki herzamanki gibi oda ayrı konu..

Bence güsel küfürlü bir beste her maçta çınlatılmalı ilk hafta ama herkez sölücekki inanılmaz ses çıksın

Böyle bi uygulama yapacaksak bunu forum dışına taşımalıyız,forum içinde kalırsa o stad her türlü dolar.

Kime güvendiysek fos çıkıyor arkadaş. Taraftarın büyük çoğunluğu Aysal'ı destekledi, artık Galatasaray eskisi gibi olmayacak dendi. Bugün gelinen noktada Aysal ve ekibi tam bir hayal kırıklığı yaratmıştır. Şikecilerin yanında saf tutanları büyük Galatasaray taraftarı affetmeyecektir.

Ligin adını Napolyon Süper ligi olarak değiştirelim.Para yüzünden birbirinin düşmanı takımlar,birlik oluyorlar.

renktaş sesini staddada duyurabılırsın bence kulup mü karar verıyor sankı fb yi düşürmeyi

Reis değil Aziz Yıldırım,Ünal Başkan veya tff başkanı dedeleri mezardan çıksa ben genede Galatasaray'ımı destekleyeceğim.Ve buna da kimse ipotek koyamaz.Kimsenin şerefsizliği de yanında kar kalmaz;)

Bundan sonra bu lig benim içinde bitmiştir. Zaten Fenerbahçe'yi savunan bir de başkanımız var ki, elimizden birşey gelmez.

Elimden gelen de, bu ligi izlemeyeceğim, Digitürk almayacağım, bu lige sponsor olan her firmayla ilişiğimi keseceğim. Yarın gidip Avea hattımı da iptal ettireceğim.

Sallama len :D

Ben hep giderdim maçlara ama bende gitmiyorum.. Diyecek tek şey var! Yazıklar olsun!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt