Sezonun İlk Maçına Gitmeme Fikri ! -> İPTAL EDİLDİ - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezonun İlk Maçına Gitmeme Fikri ! -> İPTAL EDİLDİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sezonun İlk Maçına GİTMİYORUZ !

küfürlü olursa zararı yine biz görürüz

abi ne zarar görücez artık ligin içine zçılmış zaten anarşi yaratıyor federasyonun tutumu. bende içine zçarım diyim dalmak geliyor insanın içinden.. tamam düşünceli olalım bilmemne istiyoruz ama çok zorluyorlar. göz göre göre haksızlığa çanak tutuyorlar Allah cezalarını versin.

Sezonun ilk maçına değil hiç bir maçına gitmiyorum bu iddianame çıkana ve fener küme düşene dek.

Arkadaş kimse gitmesin o zaman ama kulübümüze zarar vereceğiz, buda ayrı bir dert.

Galatasaray her şeyimiz ama yanlışa doğru diyemem kusura bakmayın.

Bu durumda yanlışa doğru demek; zalim kralı ya da futbolun yalancı tanrısını destekliyorum demekle eş değerdir. Bir nevi koşulsuz kulluk ederim demek gibi düşün. Sonuçta senin psikolojinden tut, günlük hayatında kullandığın enerjine ve maddi olanaklarına kadar her şeyinin kararını bu adamlar önceden veriyor. Sen de bunu koşulsuz kabul etmiş oluyorsun.

Ama ben boyun eğemem kusura bakmayın.

Aziz Yıldırım, silah kaçakçılığından mı içerde yoksa şikeden mi içerde?

Edit: Yanlış konuya yazmışım pardon.

Tribündergi'ye üyeliği olan varsa bu konunun linkini versin ve Galatasaray Taraftarı tepkiye hazırlanıyor desin.

Bencede gitmyelim paramıza yazık nasıl olsa şampiyon olamayacağız.

İnsanda futbol aşkı bırakmadılar. Tek eğlencemiz vardı onunda içine ettiler. Hazır senaryo oynanacak yine.

Bugün basında, dün M.Ali Aydınlar'ın Aziz hastanede iken savcılardan habersiz olarak Aziz Yıldırım'ı ziyaret ettiği yazıyordu. Sebebi belli oldu. Bir şekilde tepkimizi koymalıyız. Bu şarttır.

Sadece biz yaparsak kimenin ruhu duymaz.BJKin falanda destek çıkması gerekir.

Bide güzel bir pankart asılırsa boştribün önlerine dikkat çekici bişey.Güzel olur

fenerbahce nasıl bağlantılar kurduysa sistemin ustunde bir kulup haline gelmis. ben bu ligi boycott ediyorum bundan boyle. anlamsız hersey.

gercek bir yarıs yok ortada.

Hayır çok yanlış bir tepki olur bu. Gidip orada tüm Türkiye sesimizi duyurmallıyız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt