Sezonun Kırılma Noktaları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezonun Kırılma Noktaları

1)Diagne’nin Bjk deplasmanında gördüğü kırmızı(bence kırmızı değildi gerçi adamı da suçlayamıyorum o yüzden)

2)2. Bjk maçında 4’ü kovalamamak.

3)3-4’lük Rize maçında son dakika yediğimiz gol.

Eğer şampiyon olamıyorsan kırılma noktası diye birşey yoktur. Sen ne puanlar kaybettiysen kazandıysan rakiplerinde aynı yollardan geçti. Şampiyon olsaydın emre akbabanın 90+6 da gelen golü derdin, ama bugün 5 atsan 6 atsan bile şampiyon olamayabilirdin.
Gerçekçi olalım, ipleri hiç elimize alamadık bu sezon, ne kırılmasından bahsedebiliriz ki?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

averajla giden şampiyonluk sonrası akbaba emre kılınca sallayan kişiler kör ölür badem gözlü olur yazmış :)
Bir an bana salladım sandım , ben ne yaptım yeaa diyordum Emre :asd:
Olay sadece oyuncunun performansı değil ki , takım üzerinde yarattığı psikolojk etki çok önemliydi bu olayın.
Cengiz kangren olmaktan başka işe yaramadı bu sezon.

bence geçen seneki gibi sivas maçı
pozisyon yokken 2 tane gol yedik ilk yarıda ve maçın son dksında kazanabilirdik
agücü maçında meler ve topik ebemize atladı ama sivas maçındaki cenabetlikle başladı kötü seri
arada bir kayseride luyindama topu herife verdi atamadı sonra falcaonun şutu defansa çarpıp gol oldu aslında orda belki yeni seri yapılırdı da sonra daha beter rize maçı geldi o zaman rize de denebilir belki

Arka arkaya puan kayıpları bundan sonra mı gelmişti ?

Kalsa Akbabayı izlemezdik en azından.

Oyuncularda demoralize oluyor. Feghouli'den sifir katki aldik oyle ya da boyle bu hatali bir karardir.

"Geciniz" falan yazanlar olmus size diyecek bir tane laf bulamiyorum. Dertleri olmus hoca, haksiz olmasanizda olaylari ayri ayri degerlendirmeniz gerekir.

Belhanda eldeki en ideal orta saha. Taylan bu takimin rotasyon oyuncusu kalitesinde olur en fazla. Geriye Emre K, Akbaba ve Belhanda kaliyor. Etebo'yu saymiyorum bile. Sen haddini asarak sahaya karisiyorsun. Oyuncu hatali ama cozumu ve zamanlamasi bu olmamali. Ayni seyi fevri karari, bencilce hareketi Gomis'e yapti. Futbol klubu boyle yonetilmez. Naz, ego cekeceksin, sen cekmesende cekecek adami getireceksin, Ya da onlari dinleyeceksin. Senin olayin bir Baskan olarak, finansal kaynak bulmak, oyuncu "Satabilmek" yok pahasina degil iyi paralara, klubun gelecegi icin yatirimlar kovalamak, iyi idarecilerle donatmak etrafini, camia'nin haklarini korumak ve savunmak ama en onemlisi haddini bilmek. Stad'in durumu senin birincil sorunun olmali mesela. Neyse bosa yaziyoruz, olan oldu biten bitti, umarim tez zamanda istifa edersin yanindaki ise yaramazlarla..

Not: Belhanda'yi f/p acisindan begenmem ve sevmem ama su kadro kalitesinde eldeki en iyi oyunculardan biri oyle ya da boyle. Gedson'a dua edelim ki bir Yedlin cikmadi ondan. Yoksa su son mac heyecanini dahi yasayamazdik.

Önce Rize ardından Hatay yenilgisi.

Mustafa Cengiz'in karaktersizce televizyonda dedikodu yaptığı döneme denk gelir.

Sezonun kırılma haftası noktası budur!

Eylem doğru yöntem ve zamanlama yanlış.adam taraftara sövsün yaptırım yok,idari anlamda haklı serzenişte hemen kov büyük hata yine de şampiyonluğu takımdaki ortasaha kıtlığı da olsa belhandaya bağlamak çok doğru değil

Birçok kırılma noktası var da bence şu son 3 haftanınki tjk'ye 4. golü saplamamış olmamız
3.golden sonra takım öyle bir saldı ki o gün de hayret etmiştim
4ü atsak şu an şampiyonduk direk

Belhandanon gitmesi ve rize maçı ama geçmişle yaşayamayız şampiyon olamadık bitti önümüze bakmamız lazım seçim kesinlikle 29 mayısta olmalı her olurda daha da uzarsa seneyede şampiyon olamayız

Üst Alt