# Shabani Christophe Nonda - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
nonda ve ümitten hayır gelmez bu saatten sonra

nonda zaten sönmüş bir yıldız olarak geldi, biraz parlar gibi oldu tekrardan, bi daha zor.

ümitin de elini kolunu bağlıyoruz, bırakalım gece hayatına rahat rahat devam etsin

mübarek geri vites bile değil el freni yaaa.her topu alışında 3 sn bekler geri döner etrafında döner ya yana ya geriye oynardı..ileriye gideceğinde ise zaten aradan 5-6 sn geçmiş oluyordu.bu tipte futbolcularla büyük takım olunmaz.bu kimde sözleşmesini uzatıyorlar birde!!akıl sır erdirmek imkansız bu yönetimin işlerine..

Ben Nonda gibi oyuncuların kolay harcanmaması gerektiğini düşünüyorum.Tamam formsuz ama önemli olan tekrar bu oyuncuyu kazanabilmek.

istikrarsız bir forvet olmasından dolayı bende takımda kalmasından yana değilim.sene sonu gönderilecek futbolculardan biridir.

Tek forvetli sistemde Nonda'nın oynaması imkansız çünkü çok ağır kalıyor. Çift forvette iş yapabilir. Baros dışında tek forvete uygun forvetimiz yok. Baros çok çabuk topla buluşup topu olumlu kullanıyor. Nonda topu kontrol edene kadar rakip gelip kapatıyor.

adam son 5 dakika giriyor hiç pres yapmıyor kesin yorum yapmak istemiyorum ama bu adamın artık futbol için pili bitmiş...!!!

Bu kadar mı isteksiz olur bi adam yaa.millet orda canla başla savaşıyo adam girdi insan iki pres yapar.Diğer futbolculara hakaret resmen.İlk defa gitmesini istiyorum.İnşallah iyi bi alternatif bulabiliriz

Bu adam kafasında bitirmiş,Baros u kesemicem zaten oynasamda olur oynamasamda hele o Kewell ın arkasına attığı top yokmuydu çıldırttı.

Üst Alt