# Shabani Christophe Nonda - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence Cafu ile Nonda arasında cok fark var yani Nondayı kazanalım iyi hos da Baros varken Nonda da hani ben ne yapsam olmuyo diycek adam gol krallıgına gidiyo Kewell da geliyo ne işim olur dusuncesinde oynuyo yoksa Nonda ya karsı kişisel bir sorunum yok:D

işte tam burada skibbe faktörü ortaya çıkıp durumu düzeltmeli kimi maçlarda risk alıp nondayı oynatmalı..aynı şekilde aydınıda..bnu derbilerde yapsn demiyorum ama gençler maçında 3 olmuş maç soksa oyna aydını sper ama yapmıyor..

işte tam burada skibbe faktörü ortaya çıkıp durumu düzeltmeli kimi maçlarda risk alıp nondayı oynatmalı..aynı şekilde aydınıda..bnu derbilerde yapsn demiyorum ama gençler maçında 3 olmuş maç soksa oyna aydını sper ama yapmıyor..

AYDIN konusunda sonuna kadar katılıyorum dediklerine ve bence oyle maclarda AYDIN I koysa iş yapar ama NONDA yapmaz zaten 3 olmus napıcak kendini mi göstericek gösterse aaa Nonda neler yapabiliyomus mu diycez biz yani demek istediğim bu, AYDIN ı yada baska bi genci kaybedersek cok üzülürüm ama Nonda ya üzülmem

AYDIN konusunda sonuna kadar katılıyorum dediklerine ve bence oyle maclarda AYDIN I koysa iş yapar ama NONDA yapmaz zaten 3 olmus napıcak kendini mi göstericek gösterse aaa Nonda neler yapabiliyomus mu diycez biz yani demek istediğim bu, AYDIN ı yada baska bi genci kaybedersek cok üzülürüm ama Nonda ya üzülmem

ama gol atamamanın yarattığı stresten kurtarmış oluruz nondayı..bak baroş bile 3 hafta gol atamayınca strs olmuştu..bi golcü için boş kaleye bile olsa gol çok pozitif etki yaratır bn böyle düşünüyorum boş kaleye bile olsa gol atmalı aynı zamanda oyunun sonlarında takımı yönlendirip hücum varyasyonlarına katılmalı nonda..

Beyler adam 32 yasında kagıt üstünde belkide daha fazla adamın kongoda ne zmn nüfusa yazıldıgı belli değil :D Bence bu sene sonu yollar ayrılır nondayla ...

Yaw tamam futboluna bişey demicem de orası da tartışılır şu dakka dan sonra.İnsan aldığı paranın hakkını vermeye hiç mi çalışmaz be kardeşim sahada resmen dolaştı artı Lincoln-Baroş ikilisinin oyununu bozmayıda başardı hayret.O değil Skibbe efendi nasıl katlandı bu adama 90 dakka o ayrı konu.Sağ kanat bomboş adamlarda Allah tan Seriç vardı yoksa çok sıkıntı yaşardık sağ kanattan.Bu Nonda bu kafayla gitsin nerde oynarsa oynasın bizde oynamasın.Tek forvet Baroş daha etkili oynuyo...

Dünkü maçta yine top saklama,ileride top tutma işini iyi yaptı ama hepimiz biliyoruzki gerçek Nonda bu değil..Çok daha iyi bir forvet..Üzerinde bir isteksizlik var..Daha çok asılmalı..Onun ne kadar kaliteli bir forvet olduğunu hepimiz biliyoruz..

Haydi artık kendine gel Kara Bela Nonda..

Bu saatten sonra Nonda'nın superstar olmasını beklemek saçma olur diye düşünüyorum Nonda geldiğinde Messi gibimi oynuyorduda ben Nondanın kac mactır oynadıgı su oyundan bişeyler bekleyim Lincoln kötü oynar dersinki bu adam bikaç hafta içinde düzelir kendini bulur ama ben otuz beşli yaşlarına gelmiş geldiginden beri hiç bir zaman super olamamış hep kötünün iyisi olmuş bir adamdan daha fazla ne bekleyebiliriz.

Çok isteksiz istediği kadar top tutsun onu oynatmak pahasına sağ kanadı otoban ettik yazık oldu Aydın oynasa daha güzel olurdu...!!!

Katar'a gitmesi için Umit'ten cok daha fazla sebebi var:

- Umit'e gore uluslararası kariyeri cok daha iyi biri,

- Umit'ten 1 yaş genç,

- Gitmesi yabancı kontenjanını acacak,

- Bu sebelerden oturu keşke bir arap takımına satabilsek Nonda için de bizim için de en iyisi bu. 1.5m euro kazansak daha ne...

Katar'a gitmesi için Umit'ten cok daha fazla sebebi var:

- Umit'e gore uluslararası kariyeri cok daha iyi biri,

- Umit'ten 1 yaş genç,

- Gitmesi yabancı kontenjanını acacak,

- Bu sebelerden oturu keşke bir arap takımına satabilsek Nonda için de bizim için de en iyisi bu. 1.5m euro kazansak daha ne...

Yanlışın var Afrikalı oyuncuların vatandaşlık kimlikleri 1-2 sene sonra çıkıyor yani yaşının 31 olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun en az 34 yaşında...!!!

Üst Alt