# Shabani Christophe Nonda - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Targutay eğer bu yazdığın diyalog doğruysa bendeki Baros sevgisi 201471241247014 kat artmıştır.Kullandırma dediklerinde Ama istiyor tarzı bir cevap :D

Neyse.Doğrumudur bilmiyorum ama bunun nedeni bence Nondaya olan nefret değil.Maçın kritik yerleri oynandığı için garanti gol olsun istemeleridir.Geçen senede buna benzer pozisyon Kezman'a oldu ve kaçırmıştı.Olası bir penaltı kaybında o moral bozukluğu ile çok zor anlar yaşayabilirdik.Kaldı ki Nonda çok daha kötü duruma düşerdi.

Geçen seneki Nonda'yı özledik gerçekten. Umarım gerçek formunu bulur. beşiktaş maçında resmen 10 kişi oynadık. Belki Nonda'nın yerine Sabri oynasaydı beşiktaşa daha da çok atardık.

Bazıları çıkıp adam satmayın diyolar nondanın neyini satıcaz ya adamın top oynamaya mecali kalmamış anlaşmayı imzaladı parasını aldı simdi sadece sahada okey döndürüyo hiç bi işe yaramaz rezil bir futbolcu ben bunu söylerim böyle görürüm kim nasıl görür bilmem ben takımımdaki adamların yanına böyle birini yakıstıramam takımın uyumunu bile bozuyor!

Bence devre arası yollanıp yerine Mehmet Yıldız gelmeli.

Milli maçları izlediysen bazılarında Mehmet Yıldızda oynadı ve hakikaten ben kücük takımların büyük adamıyım diye bagırdı ve son sivas macında gördümki transfer dedikoduları almış basını gittigi icin mehmet kendini bişey sanıp havalara girdi musa messi gibi oynarken mehmet sadece forvette dikildi bize kücük takımın büyük adamı gerekmez bence.

Milli maçları izlediysen bazılarında Mehmet Yıldızda oynadı ve hakikaten ben kücük takımların büyük adamıyım diye bagırdı ve son sivas macında gördümki transfer dedikoduları almış basını gittigi icin mehmet kendini bişey sanıp havalara girdi musa messi gibi oynarken mehmet sadece forvette dikildi bize kücük takımın büyük adamı gerekmez bence.

Mehmet Yıldız TSL'de iş yapar ama avrupa maçlarında Yaser ne verirse oda o kadarını verir.Oyun zekası Milan Baros ve Ümit Karan kadar gelişmiş değil sivasta topu şişir Mehmet abin kovalasın yakalarsa atar burası Galatasaray...!!!

Mehmet Yıldız TSL'de iş yapar ama avrupa maçlarında Yaser ne verirse oda o kadarını verir.Oyun zekası Milan Baros ve Ümit Karan kadar gelişmiş değil sivasta topu şişir Mehmet abin kovalasın yakalarsa atar burası Galatasaray...!!!

Katılıyorum ayrıca su anda mahalle maclarından bi cocugu getirsek nonda'dan daha cok is yapar cünkü sadece zarar veriyo ve yabancı yerimizi işgal ediyo biz transfer dahi istemiyoruz yeterki yollasınlar bu adamı yaptıgı cok ayıp cünkü sözleşme imzalanınca birden bire bu kadarmı düsülür ya :)

Nonda'yı ben hala seviyorum. Yüz ifadesine bakınca çok sevimli biri. Ayrıca bu sezona çok iyi başlamıştı. Ard arda goller atıyordu ancak Baros gelince kadroya alınmamaya başladı. Bu da moralini bozmuş olabilir. Nonda penaltıyı kullansaydı morali yerine gelebilirdi. Bari birini kullansaydı keşke. Maçın ikinci yarısında Nonda ile Aydın'ı değiştirseydik 5. golü atabilirdik bence.

Bence Mehmet Yıldız bizim takımda oynayabilecek kalitede bir fubolcu değil.Adamın bütün golleri fizik gücüyle atılmış.

Nonda'yı ben hala seviyorum. Yüz ifadesine bakınca çok sevimli biri. Ayrıca bu sezona çok iyi başlamıştı. Ard arda goller atıyordu ancak Baros gelince kadroya alınmamaya başladı. Bu da moralini bozmuş olabilir. Nonda penaltıyı kullansaydı morali yerine gelebilirdi. Bari birini kullansaydı keşke. Maçın ikinci yarısında Nonda ile Aydın'ı değiştirseydik 5. golü atabilirdik bence.

Çok sevimliyse podyuma çıkaralım hocam bize ne Tomas'ta çok yakışıklı adamdı ama önemli olan sahada ki işi...!!!

Üst Alt