Shabani Nonda ile yollar ayrıldı! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Shabani Nonda ile yollar ayrıldı | Resmi Site

Aslinda Leonun gitmesini isterdim, ama onun olmama sansida bazi sebeblerden dolayi yuksekti. Cok uzuldum gercekten, cunku Nonda 2 senede bize cok seyler katti fakat artik yavas yavas birakmasi kanaatindeyim bende. Malesef sakatlik ve yaslilik sorunundan dolayi herhalde artik kaldiramiyor.

Hersey icin cok tesekkurler Nonda...

Galatasaray Nonda'yı hiç aramaz. Kewel daha iyi bir oyuncu. O yüzden dogru tercih.

Nondanın faydadan çok zararı vardı takıma, gitmesi iyi oldu. Athletico maçlarını santraforsuzda alırız. Bizde gol atacak adam çok.

Senin sahada Zenci Hip-Hopcı yürüyüşlerin beni sinir ediyordu Nonda. Yinede severdim seni. Başarılar dilerim bundan sonra futbol hayatında. Herşey için teşekkürler..

Hakan Sükür senin yarin kadar Profesyonel olsaydi belkide suan hala Kadroda yer aliyor olurdu..!!

Nonda´yi ugurlama adina güzel biseyler düsünülmelidir..!!! Hersey icin Tesekürler Nonda...

Öncelikle herşey için teşekkürler Nonda,seni unutmayacağız..

Özhan Canaydın zamanının faydası dokunan transferlerinden biriydi diyebilirim..

Amaaa özellikle son zamanlarda kendisine verilen şansları gerçekten çok kötü kullandı,heleki Antep maçında penaltıyı kaçırması mental olarakta Galatasaray ile bağlarının koptuğunun bir kanıtıydı bence...

Yönetim doğru karar verdi,kimse Leo Franco neden gitmedi demesin devre arası as kaleciyi gönderip ne olduğu belirsiz yedek kalecilere güvenmek intihardır

Bu kadar ucuza mal olup, bu kadar çok katkı yapmış oyuncumuz azdır.Herşey için teşekkürler Nonda.

Biz seni unutmayacağız da Fenerliler hiç unutmayacak.O kafanın acısını hala hissediyorlardır muhetemelen.:D

romantizime gerek yok bu adam romada ve monacoda iken fisek gibidi. agir sakatlandi iyilesir dedik ama dahada agirlasti. yolu acik olsun

Aylardır verip veriştirsemde,hakarete varan laflar etsemde gönderildiğinde kewell kaldı diye çığlık atsamda yyinede içimden birşeyler koptu gibi oldu.Evet çok gol attı evet çok katkı sağladı ama artık tükenmişti yinede çok profesyoneldi hiç sorun çıkarmadı yedek oturdu olmadık zamanda oyuna girdi golleri sıraladı tam bir oyuncuydu ama yönetim artık birşeylerden fedakarlık etmek zorundaydı yolun açık olsun karaoğlan yolun açıkolsun nondam.

Ne zaman gidecek bilen var mı?Keşke böyle bir organizasyon olsa.O kadar kişiyi uğurlarken görünce Nonda için çok büyük bir mutluluk olur bu olay herhalde.

Üst Alt