Shabani Nonda ile yollar ayrıldı! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Shabani Nonda ile yollar ayrıldı | Resmi Site

Teşekkürler Kara Şimşek herşey için sagolasın. bir zamanlar övenler seni şimdi kötülüyolar ama sıkma canını gollerinle sevindik kaçırdıklarınla üzüldük yolun açık olsun Shabani Nonda Hayat Onda...

news_manset_resim_st_sevinc_GS06.jpg
keita-nonda-elano.jpg
nondakeita.jpg
Nonda-Keita.jpg

Tek korkum bu ayrılığın Keita'nın performansını etkilemesi.

Çok vefasızız çok yolun açık olsun Nonda.Linderoth gibi yattığı yerden para kazanan bir adamı zamanında gönderemeyen yönetim gözünü kırpmadan Nonda'ya kıydı.

süratiyle honda sanki anaconda nası koydu ama Shabani NONDA Shabani NONDA..

seni özlicem kara şimşek...

Shabani Nonda’ya Plaket

Galatasaray’da forma giydiği dönemde büyük başarılara imza atan Shabani Nonda’ya Galatasaray’a yaptığı hizmetlerden dolayı bir plaket verildi.

Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yalçındağ ve Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin tarafından Florya Metin Oktay Tesisleri’nde takdim edilen plaketin ardından Nonda eski takım arkadaşlarıyla ve kulüp çalışanları ile vedalaştı.

Galatasaray’da çok güzel bir dönem geçirdiğini belirten Shabani Nonda, kulüp yöneticilerine ve takım arkadaşlarına teşekkür etti.

Galatasaray taraftarına da ayrıca teşekkürlerinin gönderen Nonda, “Onların bana gösterdikleri yakınlık sayesinde, küçükken Afrika’da yaşadığım güzel futbol ortamını burada yakaladım ve bana verdikleri desteği hiçbir zaman unutmayacağım” dedi.

Shabani Nonda, “Bu yıl da şampiyon olmak için hep beraber” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Yolu açık olsun. Bizlere verdiği hizmetler unutulmaz. Keşke daha genç yaşta gelse ve formu düşmeden devam etseydi. Her güzelliğin bir ayrılışı vardır. Önemli olan bu ayrılıkların seviyeli,saygı ve sevgi çerçevesinde olmasıdır. GS kendine yakışanı yapmıştır.

yönetimimizin son yıllarda yaptığı iyi transferlerden birisiydi çünkü bonservissiz geldi ve yeterince gol attı, verimli oldu, yedek kalınca küsmedi, işini yaptı

teşekkürler aNakONDA

keita niye etkilensin arkadaşlar 10 yaşında çocuktan mı bahsediyoruz

profesyonel futbolcu bu fransada nonda mı vardı...

yönetimimizin son yıllarda yaptığı iyi transferlerden birisiydi çünkü bonservissiz geldi ve yeterince gol attı, verimli oldu, yedek kalınca küsmedi, işini yaptı

teşekkürler aNakONDA

keita niye etkilensin arkadaşlar 10 yaşında çocuktan mı bahsediyoruz

profesyonel futbolcu bu fransada nonda mı vardı...

Yoktu. Ama aynı dilde konuşabileceği 18 futbolcu vardı.

Üst Alt