Shabani Nonda ile yollar ayrıldı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Shabani Nonda ile yollar ayrıldı | Resmi Site

o kadar gitmesini istedim şimdi gidincede insan bi garip oldu be abi elveda nonda herşey için teşekkürler

Kimi gönderecektik ki? Jo gibi Dos Santos gibi 20-23 yaşlarında olmalarına rağmen kariyerli ve yetenekli iki oyuncu kazandık. Elano'yu mu gönderecektik? Veya Kewell mı gidecekti? Leo Franco gönderilseydi (ki yeni santrafor için hala gönderilebilir) bu sefer takımda santrafor patlaması yaşanacaktı. Ayrıca antu'yu okuyunca ne kadar doğru bir iş yapıldığını anladım. Onlar Kewell'ın gönderilmesini bekliyorlardı. Şimdi üzüntü ve sıkıntıdan oturmuş harıl harıl Galatasaray kadrosu yapıyorlar :D

Umarım seneye bir Anadolu Takımı alır Nonda'yı.Hatta bu 2 gün içinde.Şahsen mutlu olurum.

Nonda son 1 senede bitmişti ve uzatmaları oynuyordu.. Ve hakem düdüğü çaldı.. Son derece ucuz bir maliyetle Galatasaray'a geldikten sonra takıma katkılarını tartışmak mümkün değil.. Kimilerinin Baros'tan yetenekli, kiminin ligin en iyi forveti olarak iddia ettiği Nonda son 1 yılda belini döndürürken gün geçiren, fizik ve ruhen bitmiş bir konuma gelmişti.. Böyle bir oyuncunun sadece forvet olduğu için herhangi bir maçta gerekeceğine zerre katılmıyordum ve gönderilmesi gereken ilk oyuncuydu bana göre.. Leo Franco söylentilerine daha 1 sene önce yaşanan Steaua maçı ve sonrasındaki taraftar feryatları hatrımdayken inanamamıştım.. Taraftarın desteklemesi de bu açıdan fazlasıyla garip geldi bana.. Leo en azından bu seneyi tamamlamalı.. Kewell gitse onu bile belirli ölçülerde makul bulacaktım ben ama Nonda'nın gitmesi her açıdan en doğrusuydu.. Jo transferiyle zaten Avrupa'daki tur zora sokulmuştu, artık Gio'lu bir 4-6-0 çakmasıyla formda Atletico karşısında iş yapmaya çalışacağız.. Bu ortamda yeni bir transfer peşinde koşmak, Pavlyuchenko peşinde helak olmaya devam etmek ise benim gözümde tarifsiz bir transfer görgüsüzlüğü olur.. Bu kadar sonradan görme olacağına inanmıyorum Polat ve Üstünel'in.. Transfer bu hamleyle kapansın ve yolumuza devam edelim.. Yeni bir forvet transferi opsiyonu bulunmayan Jo'yu niye aldınız dedirtir, hoş olmaz..

Bu da hayırlı olsun, artık önümüze bakıyoruz..

TARDINI BÜFE: Son karar 20

Canınızı sıkmayın. Efsane başkan Demirören Holosko + Bobo + 20 milyon euroya transfer edecek Nonda' yı ;)

Bi bakıyorsunuz yarın Nonda Bursa'da veya Eskişehir'de

Ümit Karanla iyi anlaşırlardı bence :)

Beşiktaş'ın yerinde olsam Nonda'yı alırdım. Zaten yarın bir gün Nonda Bjk'de Fener'de haberleri çıkmaya başlar.

Nonda Son zamanlarda iyice ağarlaşmıştı.

Eski gücünde değildi. Nondanın gitmesi iyi olmuştur.

Nonda nın Türkiye de başka takımlarda da oynarım şeklinde bi açıklaması vardı.İlerki günlerde Bursa,Es Es,Ankaragücü ne falan giderse süpriz olmaz.

Yönetim Nondanın futbol hayatıyla oynamıştır.Madem göndericektiniz,transfere az zaman kala neden karar verildi.Kewellda mayısa kadar yok turşusunu kurarsınız.

nonda kararı son derece doğru. ozellikle baros un sakatlanmasından sonra nonda nın çizdiği performansı hep beraber gördük

kewelli gondermek taraftarı sokağa dokerdi, leo yu gondermek ayrı bir risk

yönetim ve teknik ekip en doğru kararı vermiştir

Güle güle güzel adam.Yolun açık olsun.Yaptığın katkılar için teşekkürler.Son zamanlarında bizi krizlere soktuysa da bu şekilde gitmesine üzüldüm gerçekten.

birde su hantal orta sahadan ve defanstan bir kactan gitse

servetc.

gökhanz.

ayhan a.

mustafa s.

mehmet.t

baris.ö

sizce hangileri

birde leo

Rigobert Song'un ayrılmasında hissettiklerimin cogunu hissediyorum su anda.Uzuluyorum yani.Insallah yerine takıma katılan Gio Dos Santos,Galatasaray'a Nonda nın kattıklarını katabilir.

Ekşi'den Hüzünlü Bir Taraftarımız, güzel yazmış :)

başından beri nonda mı gitsin kewell mı sorusunda nondanın gitmesini savunuyordm. ama ntvsporda son dakika haberi olarak nondanın gittiğini görünce içimde öyle bir eksilme olduki tarifi pek mümkün değil. zaten her ayrılık erken değilmidir? kaldı ki giden nonda gibi biriyse. her zaman eleştirilsede hiç sesini çıkarmadan işini yapmaya devam etti. partnerleri değişti o kaldı. en zor zamanlarda çıktı golünü attı. kewell ı ne kadar sevsekte aslında nonda da bizim için sandığımız kadar değersiz değildi. sadece kendinizi nondanın yerine koyun ve düşünün onun durumunu. bu ayrılıkta galatasarayın ayrılıklardaki başarısızlığıda birkez daha ortaya çıktı. gerçi taraftarında söylediği gibi "zaten aşklar hep yalan dolan, sonu hep acı hüsran, bize her sevdadan geriye kalan sadece galatasaray" onun için tek tesellimiz galatasaray'ın başarısına katkıda bulunucağı düşünülen futbolcuların takıma katılmış olması. güle güle nonda ve bize kazandırdıkların için gerçekten çok teşekkürler.sen herzaman taraftarların yüreğinde yer alanlardan olacaksın...*

son olarak (bkz: nonda hayat onda)

nonda kararı son derece doğru. ozellikle baros un sakatlanmasından sonra nonda nın çizdiği performansı hep beraber gördük

kewelli gondermek taraftarı sokağa dokerdi, leo yu gondermek ayrı bir risk

yönetim ve teknik ekip en doğru kararı vermiştir

Engin bana sorarsan ne Kewell ne Nonda gitsin derdim,Barosun sözleşmesi dondurulsun isterdim,çünkü Baros sezonu kapatmış halen kimse farkına varamıyor,sebebi aynı sakatlığı geçen sezonun 2.yarısında Servet yaşadı,adam ancak bu sezonun başında iyileşmiş halde döndü.Haksızmıyım renktaş.

Nonda'nın gönderilmesine üzüldüm ama Kewell gitse daha çok üzülürdüm. Kewell'in doktorundan olumlu rapor geldi demekki Nonda'yı gönderdiklerine göre. Umarım sezon sonu kewell'in sözleşmesi uzatılır. Nonda'ya mutlaka ligimizden bir kaç takım talip olur.

Bende üzüldüm. Anakonda bizi az sevindirmedi. Aldığı paralar helal hoş olsun.

Yolu açık olsun Türkiye deki tüm GS liler onu sevgi ile hatırlıcaktır.

Bu durum Keita'yı olumsuz etkilemez umarım

Konunun bu tarafına hiç değinilmedi

Üzülsem bile taraftarlari tribunde oturan, Kewell kadar bile mutlu edemeyecegi acikti.

Nondanin gidisi hem Kewell in kalmasi, hemde Vatandasi Lucas Neil in yabancilik cekmemesi acisindan iyi oldu.

Yolun acik olsun kara oglan

Üst Alt