Shaqiri Transferinden Vazgeçildi | Borsaya Bildirim Yapıldı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shaqiri Transferinden Vazgeçildi | Borsaya Bildirim Yapıldı

Cevap: Shaqiri Transferinden Vazgeçildi | Borsaya Bildirim Yapıldı

Ben de "bitti bu iş hayırlı olsun" demiştim, mahcup oldum.

Neyse canımız sağolsun. Beni mahcup etmemek için fazladan para verecek değillerdi elbet. :)

Sevindim transferin olmadığına. Elin Basel'ini zengin edecektik.

Ronaldinho gelsin en azından ne olduğunu biliyoruz :D

15 miylon etmezdi $Akiri ohh iyikide olmadi :tiphat: transfer nöbetine yazdigimda beni topa tutmustunuz transfer nöbetine girmiyordum ...

benim tek üzüldüğüm şey ünal aysal'ın Şakiri Galatasaray'a yakın, Galatasaray da Şakiriye yakın demesinden sonra, transferin olmaması.

günlerdir konuşulan bu isim geçen seneki formica olayını hatırlattı.

sene başındaki drogba olayını....

iyi isimleri iyi paralara alamıyorsan gerisi boş işler bence. hep yetenekli hemde yıldız olma değerinden fazlaya ilerde satma durumu olan bir oyuncuyu alamıyorsan bunca zamandır. kimse sezon sonunda süper trasnfer beklemesin;

1-iyi oyuncuları almak gibi bir durumumuz yok bizim. hep takım içinde görevini yapacak isimleri alıyoruz. ekstra katkısı olanlar denge-ekonomik-beceresizlik diyin alınamıyor.

2-r10 yıllık 5,5 milyon euro vermeyi kabul edenler- genç bir yıldıza 12-13 milyon euroları çok gördüler.

3-fatih terimin sene başından beri isteği pek çok isim alınamadı. hep alternatifler geldi.

4-madem arda yı satıp iyi bir sol açık alamayacaktın, madem keitayı sezon başında iyi paralara getirebiliyordun. niye hamleleri zamanında yapmadın.

5-avrupa şampiyonası var unutmayın şu anda fiyatı 10 olanlar- avrupa şampiyonasından sonra 15 olur. zaten onlarıda büyük avrupa takımları kapar, biz yine 2 ay bekleriz haaaa geldi gelecek.

6-şpl gideceğimiz içinde alacağına sıradan oyuncu bile pahalı fiyat çekerler.

7-bu takımın eksik yönlerini görüyoruz, forvet-sağ açık-sol açık-sol bek demekki çok eksiğimiz var demek.

8-yüksek maliyetli oyunuclar takım içi dengeyi bozar ise, gelecek sene hangi yıldız ismi alacaklar sizce.

9-forma-sponsor gibi gelir bekleyen sayın yönetim böyle giderse zor açıkca söyleyeyim.

10-transfer taraftarlığı yapmıyorum. olan eksiklerin giderilmemesi-verilen sözlerin eksik yapılması-takım eksiklikler yüzünden her hafta bir sorun yaşaması.

11-fatih terime kızmıyorum açıkcasıda. bu kadro ile yapılabilecekleri yapıyor. şpl de çok büyük aparlara oyuncu almadıktan sonra orta seviyedki oyunculara harcanacak parada yazaktır bence.

her zaman şunuda savundum. para harcayacak başkan yoksa alt yapınndan değerleri çıkarmalısın. ama şunuda unutmamalısın. alt yapından her sene çıksa çıksa 1-2 oyuncu çıkar, onların sürekli maç oynaması lazımki takımdaki görevlerini yapsınlar. şu takımda gözü kapalı 5-6 transfer gerek olduğunu herkes biliyor. real-barca-m.unıted gibi takımlara karşı mücadele edecek bir takım yaratma durumun olmazsa- diğer avrupa takımları ile başa baş oynacayacak veya onlara üstünlük sağlyacak kadron olmazsa gerisi boştur.

ünal reis annemizin liginde oynayacaksak gerek yok demişti bu paralara oyuncu almaya. 34-35 yaşındaki adamlara vereceğin 10-15 milyon eurolar yerine en az 3-4 sene takımı taşıyacak adamlara parayı verip kıyamıyorsan. her sene yeni bir oyuncu arayışı-her sene ynei bir takım oluşturma sevdasını girersin.

şu takıma şu ligte bile.... forvet-sağ açık-sol açık gerekli ise

avrupada şpl---- stoper--sol bek-orta saha-süper bir oyuncu gerek... yani en küçük miktarla 40-50 milyon euroluk bir transfer bütçesi...

sağlık olsun Galatasaray ımız daha iyilerine layık :)

Shakiri Turkiye'deki sohretli oyuncu transfer etme tabusunu yikacakti ,belki yeni bir yol acacakti ,ben en cok buna uzuluyorum.Umarim gene eski tas eski hamam olmaz ,alacaksak Wijnaldum cizgisinde bir adam gelir ,he bu noktadan sonra bu dedigime kendim de inanmiyorum ama umut iste.

tüh ya ne güzel de kendimi hazirlamistim neyse bundan sonra transfer olmaz herhalde

Aslinda KAP'in mantigi o degil.. Resmi teklifi yaptigin anda, resmi gorusmelere basladigin anda kapa'a gorusmeye basladik diye gonderirsin..

Ama biz de oraya gorusme baslandi denildi mi sanki aldik anlamina geliyor..

Ama su var: 1 aydir gorusup dun kapa bildirip bugunde olumsuz oldugu haberi cidden sinir bozucu..

Kimse kimseyi kandırmasın. KAP en son aşamadır %95 bitmiş demektir. Biz şimdi sadece Shaqiri'ylemi görüştük transfer döneminde ? 1 defa olsa neyse dersin ama bu yönetimin beceriksizliğidir.

gizliden gizliye yapacaklardı işleri, bu kadar açığa vurup bide borsaya bildirdikten sonra vazgeçmek prestij kaybıdır yönetim ve başkan için. bunu tez zamanda giderecek bi transfer yada saha içi başarısı şart.

Sanki bu cocuk gelseydi de başaralı olamıcak gibi gelio hep ve yabancı sınırlaması yüzünden takımda dengelerde değişebilirdi , ama madem transfer yapmak istiyo Terim Gökhan Töre yi alıcak , şuanda türkiyede oynamaya sıcak bakmıo

Her zaman hayal kırıklığı ... Geçen ki transfer sezonunda da Forlan,Reyes,Ujfalusi dediler birini zor getirdiler.

Transfer gerçekleşmemiş tamam neysede,bari transfer tamamlandıktan sonra Kap'a bildirin.Kesinleşmemiş transferi Kap'a bildiren tek klübüz,insana koyan bu.

Ronaldinhooooooo Ronaldinhooooooooo oley oley oley

I love you Roniiiii I love you Roniiii I love you Roniiii I love you Roniiii

Secin begenin birini haykiralim stadda.

Üst Alt