Shaqiri Transferinden Vazgeçildi | Borsaya Bildirim Yapıldı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shaqiri Transferinden Vazgeçildi | Borsaya Bildirim Yapıldı

Cevap: Shaqiri Transferinden Vazgeçildi | Borsaya Bildirim Yapıldı

Ünal Başkan'dan yakınana Adnan Polat'ı verelim. Teklifimizi yaptık. Basel oyuncusunu Messi sanıp işin tadını kaçırdı. Biz de geri çekildik. Bunlar olabilecek şeyler. Hemen her şey de başkana sallama huyumuzdan vazgeçelim. İstikrar sürsün Galatasaray büyüsün. Forever Ünal Reis...

Shakiri Turkiye'deki sohretli oyuncu transfer etme tabusunu yikacakti ,belki yeni bir yol acacakti ,ben en cok buna uzuluyorum.Umarim gene eski tas eski hamam olmaz ,alacaksak Wijnaldum cizgisinde bir adam gelir ,he bu noktadan sonra bu dedigime kendim de inanmiyorum ama umut iste.

Wijnaldum'u PSV'den almak, Shaqiri Basel'dan almak kadar zor. Hatta daha zor. PSV bu, Basel degil. Senelerdir Avrupa piyasasina oyuncu gonderen bir takim. Hollanda milli takimin futbolcusu Wijnaldum. En az Shaqiri transferi kadar, belkide daha zor bir transfer.

Bazen yazilarim gicik gelebilir. Bir cok isim'de 'olamaz', 'gelmez', 'alinamaz', 'imkansiz' yazarim. Ama iste, bu yuzden. Cunki gercekci olup, beklentiye girmemek gerekir. Bence burda suc Galatasaray yonetiminde. Piyasasi taniyan, Avrupada verilen parali goren, 8 arti bonus gibi komik bir rakamla gelmez. Insanlar "nasil 15 ediyor" dese bile, ediyor. Cunki Isvicre'nin en buyuk yetenegi ve daha gencecik. Piyasasi var.

Wijnaldum'u PSV'den almak, Shaqiri Basel'dan almak kadar zor. Hatta daha zor. PSV bu, Basel degil. Senelerdir Avrupa piyasasina oyuncu gonderen bir takim. Hollanda milli takimin futbolcusu Wijnaldum. En az Shaqiri transferi kadar, belkide daha zor bir transfer.

Bazen yazilarim gicik gelebilir. Bir cok isim'de 'olamaz', 'gelmez', 'alinamaz', 'imkansiz' yazarim. Ama iste, bu yuzden. Cunki gercekci olup, beklentiye girmemek gerekir. Bence burda suc Galatasaray yonetiminde. Piyasasi taniyan, Avrupada verilen parali goren, 8 arti bonus gibi komik bir rakamla gelmez. Insanlar "nasil 15 ediyor" dese bile, ediyor. Cunki Isvicre'nin en buyuk yetenegi ve daha gencecik. Piyasasi var.

Bir yol bulur alırız gülümmmmmm :asd:

Bu saatten sonra bu foruma Ünal Aysal gelse bu futbolcu tamam dese, formayı giymeden inanmıcam.

biktim artik alternatifin alternatifin alternatifini almak. devre arasi direk etki ve katki yapacak adamlar lazim. bunun icin 1 numara da abdul kader keita dir!

Başkana sallayanlar neyin kafasını yaşıyorlar acaba çok merak ediyorum cidden.

ikinci podolksi vakasi, ikinci riera da yolda dir malesef cünkü zaman cok daraldi, yönetimin alternatif bir oyuncu elerinde olduna inanmiyorum, bütün zamanlarini shaqiri icin harcadilar.

iyiki gelmedi 15 milyon euro eder mi la o kadar değerli bir adam olsa şimdiye çoktan epl de ya da la liga da olurdu arda bile a.madrid de bu herif hala isviçre de,tamam kötü oyuncu değil ama 15 milyon euro etmez millet 15 milyon euro ya ne adamlar getiriyor.

Başkana sallayanlar neyin kafasını yaşıyorlar acaba çok merak ediyorum cidden.

Fatih Terim'in 1 aydır benim istediğim 3 tane adam, onlarda şunlar dediği halde transfer sürecinin sonlarında hamle yapmaya kalkması

Çıkıp basına Shaqiri'yi bitirdim demesinden dolayı

Fatih Hoca ile toplantı yapıp transfer kararı alınıp 1 gün sonra vazgeçmesi

ve en önemlisi

Galatasaray Başkanının maalesef kendi taraftarı dahil sözüne artık güvenilir bakılmaması ???

benim için yeterli sebeplerdir. Seni bilemem renktaş...

Günlük 15 lira harçlığı olmayan adamlar gelmiş burada ver gitsin 15 milyon euro diyorlar sanki fotokopi makinesinde basılıyor o paralar.

Aman bu saatten sonra kimseyle ilgilenmesinler. 5 günde nasıl birini getireceklerini biliyoruz. Kazım'dan mucize yaratmasını bekleyeceğiz yada Yiğit harika bir futbolcu çıkacak.

iyiki gelmedi 15 milyon euro eder mi la o kadar değerli bir adam olsa şimdiye çoktan epl de ya da la liga da olurdu arda bile a.madrid de bu herif hala isviçre de,tamam kötü oyuncu değil ama 15 milyon euro etmez millet 15 milyon euro ya ne adamlar getiriyor.

Türkiye'ye getirebiliyor musun o adamları peki?

bu kaçıncı artık böyle yaparak prestij kaybettiğimizin farkında değiller herhaldi.

shaqiri nin gelmemesine üzülmedim. benim üzüntüm ortaya çıkan bir başarısız transfer girişimi daha.

ayrıca Fatih hocanın bu sene için istediği tek oyuncuydu. sen hocaya istediği adamları alma sonra hocadan başarı bekle.

kanatta eksikliğimiz çok büyük. eboue de gidince yarı yarıya düştü kanatlarda ki hücum organizasyonu. kesinlikle bu takıma birinci sınıf kanat oyuncusu alınmalı. anadolu maçlarını kazanabiliriz baskıyla presle felan ama birde oyun sıkışınca topu ayağına alıp gidebilecek sorumluluk alabilecek bir oyuncuya ihtiyacımız var.

Bu takıma kesinlikle kanat oyuncusu şart. bunun çok iyi olmasıda şart.

bu transfer olmadı diye yönetime sallamak haksızlık, ama başkana konuşan arkadaşlara şu konuda katılmamak mümkün değil. başkanın söylediklerine güvenilmiyor. geldiğinden beri transfer öncesi yaptığı açıklamaların çoğu tutmuyor. ha onun elinde olmayan, olağan dışı seyler olabilir bunun sebebi. fakat başkanın da kesin veriler olmadan açıklama yapıp insanları umutlandırmaması lazım.

8 milyon istenen eboue yi 3.5 a getirdiğine göre daha önceleri de quaresma,anelka,elano,jo,lincoln gibi adamları getirdiğine göre iyi oyuncular demek ki makul fiyatlara alınabiliyor.

Eboue Shaqiri ayarında bir transfer değil ki.26 yaşına gelmiş Arsenal'in yedeği olmuş bir oyuncu.Diğer saydığın adamlar da hep ya yaşı ilerlemiş ya da piyasaları düşmüş adamlar.

Burada benim "O adamlar" derken kastettiğim Shaqiri gibi genç ve piyasası olan adamlar.

Üst Alt