Shaqiri Transferinden Vazgeçildi | Borsaya Bildirim Yapıldı - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shaqiri Transferinden Vazgeçildi | Borsaya Bildirim Yapıldı

Cevap: Shaqiri Transferinden Vazgeçildi | Borsaya Bildirim Yapıldı

gidersin gizlice anlasirsin karsi takimla, ön anlasmani yaparsin, sonra kapa bildirirsin görüsmeler basladi diye ve transferi bitirisin. tuaf olan artik her ilgilendimiz isim hemen medyaya düsüyor eskiden böyle olmuyordu. transfer olmayinca da taraftar hakli olarak da tepkisini gösteriyor, shaqiri icin haftalari harcadilar simdi kara kara düsünüyorlardir kimi getirsek diye.

Bu saatten sonra başkan bile anlaştıkğımızı açıklasa imza bile atılsa maça çıkmadan inanmam !!! Bu olay çocuk oyuncağı değil ve transfer flnda takip etmiyorum.

yeani biz transferi normal sartlar icinde bile sonlandiramiyoruz. shaqiri olmadi klupte gene biseyler olmus. birileri birilerine muhalefet yapmis falan. kafalar 1 milyon olmus gene.

hele şükür yaw kurtulalım şu şakiri olayından artık. forum bir kac haftadır kitlendi şakiriye görende yeni messi yeni ronaldo sancak. gelicekse gelsin gelmeyecekse hergün benzer başlıklar illet ettirdi.

ALLAH bilir, 12 milyon euro öneri sunulmuştur. 14 istemişlerdir. arada 2 milyon euro'dan daha fazla bi rakam yoktur yani. yazık olmuş. alınsa iyiydi.

biz kendi kendimize büyütmüşüzde büyütmüşüz vah vah

valla, eger harbiden fiyati indirmek icin ugrasiyorsa yönetim, anlayis göstermek lazim.

zaten 1 hafta kaldi, deger yani

bu transfer zaten play off ve gelecek yillar icin yapiliyor, yani aceleye gerek yok, dedigim gibi zaten 1 hafta kaldi surda.

valla, eger harbiden fiyati indirmek icin ugrasiyorsa yönetim, anlayis göstermek lazim.

zaten 1 hafta kaldi, deger yani

bu transfer zaten play off ve gelecek yillar icin yapiliyor, yani aceleye gerek yok, dedigim gibi zaten 1 hafta kaldi surda.

bence shaqiri olayı kapanmıştır basel net tavrını koyduysa yeni isimlere yönelceğimizi düşünüyorum ve herzamanki gibi 1-2 gün kala süpriz bir isim gelir ve kapatırız.

bence shaqiri olayı kapanmıştır basel net tavrını koyduysa yeni isimlere yönelceğimizi düşünüyorum ve herzamanki gibi 1-2 gün kala süpriz bir isim gelir ve kapatırız.

eger basel net tavir koyduysa, neden baskani cikip olumlu bir konusmamiz gecti aysalla, ikinci teklif yok ama vs vs desin

böyle birsey olsa adam cikip demez miydi "shaqiri bizim en önemli topcumuz, Gs ye asla satmicagimizi ilettik, onu kadroda tutabildigimiz icin cok mutluyuz" gibi birseyler

eger basel net tavir koyduysa, neden baskani cikip olumlu bir konusmamiz gecti aysalla, ikinci teklif yok ama vs vs desin

böyle birsey olsa adam cikip demez miydi "shaqiri bizim en önemli topcumuz, Gs ye asla satmicagimizi ilettik, onu kadroda tutabildigimiz icin cok mutluyuz" gibi birseyler

net tavırdan kastım para konusu adamlar yüksek miktarda kararlı,shaqiride tek umut sezon sonu olabilir.

net tavırdan kastım para konusu adamlar yüksek miktarda kararlı,shaqiride tek umut sezon sonu olabilir.

simdi gökmenin söylediklerini de ögrendim

basel demek ki fiyati artsin diye ugrasiyor

bu yuzden hala olumlu konusuyor basel baskani, yeni teklifler bekliyor hem bizden, hem zenitten, sonunda kazanan basel olsun istiyor ...

zenit 13 vermis diyorlar, basel kabul etmemis ..

bizde 8 + 5 önermisiz gökmene göre ...

bence cok bile önermisiz

basel sampiyonalr liginde basarili olmasaydi, gruptan cikmasaydi shaqiriyi 8-9 milyon euroya alabilirdik rahatlikla

simdi gökmenin söylediklerini de ögrendim

basel demek ki fiyati artsin diye ugrasiyor

bu yuzden hala olumlu konusuyor basel baskani, yeni teklifler bekliyor hem bizden, hem zenitten, sonunda kazanan basel olsun istiyor ...

zenit 13 vermis diyorlar, basel kabul etmemis ..

bizde 8 + 5 önermisiz gökmene göre ...

bence cok bile önermisiz

basel sampiyonalr liginde basarili olmasaydi, gruptan cikmasaydi shaqiriyi 8-9 milyon euroya alabilirdik rahatlikla

zaten basel şuanki konumu bizi bu duruma itti yoksa transfer şimdiye olmuş bitmişti hayırlısı neyse o olsun bu saatten sonra açıkcası beklentim sıfır

zaten basel şuanki konumu bizi bu duruma itti yoksa transfer şimdiye olmuş bitmişti hayırlısı neyse o olsun bu saatten sonra açıkcası beklentim sıfır

hayirlisi neyse o olsun aynen

bu haberi ilk okudugumda cok sasirmistim ama üzüntü falan olmadi , yönetime kizmadim niye almadinizi bu cocugu diye

sadece kanatlarda hala adam gibi topcumuz yok, bun aüzülüyorum.

top tasiyan bir tane topcu olsa sag, yada sol kanatta, baska birsey istemem

hayirlisi neyse o olsun aynen

bu haberi ilk okudugumda cok sasirmistim ama üzüntü falan olmadi , yönetime kizmadim niye almadinizi bu cocugu diye

sadece kanatlarda hala adam gibi topcumuz yok, bun aüzülüyorum.

top tasiyan bir tane topcu olsa sag, yada sol kanatta, baska birsey istemem

yönetime bende kızmıyorum ama sadece tek umudum var adı saklı alternatiflerle uğraşıyolardır diye avutuyorum kendimi

yönetime bende kızmıyorum ama sadece tek umudum var adı saklı alternatiflerle uğraşıyolardır diye avutuyorum kendimi

transfer nöbetinde bir abimizim yazdiklari cok mantikli, eger olay onun yazdigi gibi ise, yaziklar olsun yönetime

fatih hoca bundan sonra ne derse, ne yaparsa haklidir valla.

muslera haric adam gibi bonservis verip aldigimiz topcu yok

arda gitmis

drogba, forlan, reyes hepsi hikaye

adam bi shaqiriyi istiyor, bizimkiler bu kadar para etmez diyor

ulan fatih hoca yerine bir baskasi olsaydi, sezon basinda ne bileyim kac milyon euro harcamis, simdi ocakta bi o kadar daha harciyor olurdunuz.

üstelik takim lider, mider de olmazdi

bu admai rahat braksinlar, yoksa ceker gider valla

o giderse, kendileri de kaybederler

Bundan sonra biliyorum ki, bir transfer kap a bildirildiği anda biz taraftarda umutsuzluk, ulan gene olmadı belirtileri baş gösterecek :eek:

Arkadaslar, "saglik olsun" diyeyip, yola devam...

Hayirlisi böylemis...

yapacak birsey yok...

Bu elemanın adı Shaquiri mi cidden :) Görüşme sonlandırıldı bildiriminde de aynı hatayı yapmışlar :) Görüşme başladı bildiriminde yaptıkları gibi :)

Ulan yoksa :asd:

Bu 8+5 Bonus olayi nedir ya? Basel demezmi banane senin sampiyonluktan banane senin CL girmekten, adamlar nakit para istiyor Bonus degil. Iyi ozaman x bir takimin 20 milyonluk oyuncusuna talip olalim ve teklif olarak 2 milyon + Cl ayak basti parasi sizin olsun diyelim kim verir sana böyle oyuncusunu.

Üst Alt