Show Tv Haber Bülteni'nin Konuğu: Adnan Polat - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Show Tv Haber Bülteni'nin Konuğu: Adnan Polat

Cevap: Show Tv Haber Bülteni'nin Konuğu: Adnan Polat

Bu konuşma beni çok sevindirdi vallaha.

Birincisi ondan kurtulduk.

İkincisi artık transfer olursa yetenekli ve genç bir yabancı olacak.

Bugun kacirdim diye uzulmustum fakat sayenizde butun Show Haberi izlemis kadar oldum Rambosundan Jacksonuna kadar :) . Bu arada Lincoln konusunda guvenilir bi agizdan somut bi adim olmus bu . Sonunda demek lazim herhalde.

Lincoln için her zaman yetenekli dedim ama yetenek bir yere kadar. Bu yetenek profesyonellik, istikrar ve takımdaşlık ile birleşmiyorsa tek para etmez. İnanılmaz beklentilerim vardı. Takımda çok görmek istediğim bir oyuncuydu. Hatta GSCimbom.com'a 2 yıl önce katılmamı sağlayan adamdı kendisi. Ama kendi etti, kendi buldu. Benim asıl üzüntüm ise Lincoln'ün Galatasaray ile özdeşleştirilmesi, Hagi gibi olduğu düşünülmesi ve ondan Hagi gibi olması beklenmesiydi.

İmkansızdı.

Daha geldiği ilk gün Hagi benzetmesine gurur duyarım ama onun performansının %30'unu gösterebilirsem ne mutlu bana demiş bir adamdır. Aslında adam daha ilk günden hanyayı, konyayı göstermişti ve farkına bile varmamışız.

Lincoln'ü tamamen ayrı yerlere koyan ve değişmez adam sananlara sadece şunları söyleyelim.

Hagi, babasını kaybettiği günün ertesinde İstanbul'a geldi maçını oynadı.

Hagi 40 derece ateş altında 2001 yılında Milan maçına çıktı golünü attı, Galatasaray'ı çeyrek finale çıkardı.

Hagi -20 derecede Erzurum'da karlar altında top oynadı.

Ya Lincoln?

Her zaman bahane, her zaman mazeret. Ailesine düşkünmüş! O ailesine düşkün de Hagi düşman mıydı?

Hem de babasını kaybettikten sonra çat diye formasını üstüne geçiren.

Gerçek Galatasaraylı gibi olmayanı övmek de korumak da bir yere kadar...

bu foruma üye olduğumdan beri okuduğum en iyi yazı.tebrik ederim dostum.

lincoln denen, o iş ahlakı olmayan herife destek verenler şimdi neredeler?

sadece yazıları okuyup çıkıyorlardır. yada çoktan antu ya, yani ait oldukları yere gitmişlerdir.

Ah lincoln Ah, isterse dunyanin en iyi 10 numaraliri olurdu. Ama isterse.....

10 numara bi süre rafa kaldırılmalı...içerde ve dışarda başarı grafiğini biraz yükseltip aslantepeye geçince biraz da bütçemiz genişleyince haginin tırnağı olabilecek kadar bile ışık gördüğümüz gerçekten iyi birini alıp 10 numarayı vermeliyiz....bu kadar ele ayağa düşmemeli! metin oktaydan hagi den sonra gerçekten hakedecek birine verilmeli...ve hemen ilk sezon değil kendini ispatlayınca verilmeli...yanlış bilmiyorsam hakan şükür e 10 numara teklif edilmişti ama o metin oktaya olan saygısından dolayı kabul etmemişti..bence galatasarayın 10 numarası hakan şükürün yaptığı gibi biraz daha değerli tutulmalı.

istemedi işte dostum.

hiçbir zamanda istemeyecek,çünkü karakterinde büyük bir zaafiyet var.

Bilmiyorum, adam Schalke de cok iyi bir performans yakalamisti sonunda bozdu. Bizde Besiktas macina kadar superdi. Kalli bozdu, buna demek antrenor ya da yoneticiler degisik davranacakti ya da takimdaki oyuncular. Bunu da biz yapmayiz. Cok degisik bir karektere sahip, sen onu kusturmeyecksin o sana 10 numara nasil olur gosterirdi. Ama gercekten bizim taraftar onu cok sevdi, ama bilmiyorum takimda mi bir problem vardi anlamadim.

Bilmiyorum, adam Schalke de cok iyi bir performans yakalamisti sonunda bozdu. Bizde Besiktas macina kadar superdi. Kalli bozdu, buna demek antrenor ya da yoneticiler degisik davranacakti ya da takimdaki oyuncular. Bunu da biz yapmayiz. Cok degisik bir karektere sahip, sen onu kusturmeyecksin o sana 10 numara nasil olur gosterirdi. Ama gercekten bizim taraftar onu cok sevdi, ama bilmiyorum takimda mi bir problem vardi anlamadim.

schalkeyi gördüğü kırmızı kartla şampiyonluktan etti. Bu takım ve yöneticiler hagi ye bile verilmeyen tavizleri verdiler ama o haginin %1 i kadar bile bu kulübü sahiplenemedi. Hiç canını sıkma,bu takımda bir problem yok.Asıl problem lincolnün beynindeydi.

schalkeyi gördüğü kırmızı kartla şampiyonluktan etti. Bu takım ve yöneticiler hagi ye bile verilmeyen tavizleri verdiler ama o haginin %1 i kadar bile bu kulübü sahiplenemedi. Hiç canını sıkma,bu takımda bir problem yok.Asıl problem lincolnün beynindeydi.

Tamam anliyom, ama bence Rijkaard Lincolna son 1 sans verecek. Ve Adnan Polat izin verecek. Ama eger simdi yeni transferler olursa 100% gider.

Takimda suan top dagitacak oyuncu yok. Transferler gelmezse bence Lincoln kalir. Rijkaard gonderemez ozaman.

Tamam anliyom, ama bence Rijkaard Lincolna son 1 sans verecek. Ve Adnan Polat izin verecek. Ama eger simdi yeni transferler olursa 100% gider.

Takimda suan top dagitacak oyuncu yok. Transferler gelmezse bence Lincoln kalir. Rijkaard gonderemez ozaman.

A.Polat tükürdüğünü yalayacak en son insandır.Lincoln artık bitmiştir.

A.Polat tükürdüğünü yalayacak en son insandır.Lincoln artık bitmiştir.

Mesale simdi defansa transfer geliyor, ama orta sahaya kimse gelmiyor. Rijkaard diyor ki Lincoln kalacak ben oyle istiyorum, Adnan ozaman daha yeni hocasiyla problem istemez. Boylece kalir bence, Rijkaard daha yeni geldi hemen isine karismayacklar bence.

ulaş ,renktaş bir iş olmayınca olmuyor.Bu saatten sonra bu taraftarın lincolne ne saygısı kaldı ne de sabrı.Onun için biz bütün iyi dileklerimizi,verilecek şanşları ve destekleri bu takıma ve hakedenlere verelim.herkes çalışırken yan gelip yatanlara değil.Son söz zaten söylendi hepimiz biliyoruz ki başkanımız tükürdüğünü yalamaz.

Mesale simdi defansa transfer geliyor, ama orta sahaya kimse gelmiyor. Rijkaard diyor ki Lincoln kalacak ben oyle istiyorum, Adnan ozaman daha yeni hocasiyla problem istemez. Boylece kalir bence, Rijkaard daha yeni geldi hemen isine karismayacklar bence.

A.Polat Rijkaard'ın istemeyeceği bir açıklamayı zaten yapmaz.

Buradan kendisine seslenmek istiyorum Çok sevgili, süpersonik, harika ötesi futbolcu bozuntusuna...:ka10:

"Güle güle Bay Problem!

Adeus Senhor Problema!

Ade Her Problem!

Goodbye Mr. Problem!

Au revoir Monsieur Problème!

Adiós Señor Problema!"

Aslında Türkçe olarak çok laflar hazırlamıştım ben ona ama yazıp, ceza almak istemiyorum :D

Buradan kendisine seslenmek istiyorum Çok sevgili, süpersonik, harika ötesi futbolcu bozuntusuna...:ka10:

"Güle güle Bay Problem!

Adeus Senhor Problema!

Ade Her Problem!

Goodbye Mr. Problem!

Au revoir Monsieur Problème!

Adiós Señor Problema!"

Aslında Türkçe olarak çok laflar hazırlamıştım ben ona ama yazıp, ceza almak istemiyorum :D

By by hapiness hello lonelines :p

Üst Alt