Show Tv Haber Bülteni'nin Konuğu: Adnan Polat - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Show Tv Haber Bülteni'nin Konuğu: Adnan Polat

Cevap: Show Tv Haber Bülteni'nin Konuğu: Adnan Polat

İnanıyormusunuz öyle birşeye?

Futbolcu evinde oturamaz ki bana kalırsa Adnan Polat Paf takıma gönderecek onu, Florya'ya girer paşa paşa idmanını yapar takımdan ayrı bir yerde tek başına.

Hayır kafanızda canlandırdığınız sahne "Florya'nın kapısında bekleyen muhafızlar ve saraydaki hırsız" ütopyası sanırım.

:)

Ek : Bana kalırsa da sözleşmesi feshedilecek, yazdıklarım olası kalması durumu içindir.

Lincoln'ün sözleşmesi fesh edilene kadar maaşı ödenir,ondan sonra FIFA nezlinde kontratı feshedilir.

Yoksa maaşının 1 taksidini ödemezsen Ribery gibi sorun çıkabilir,bu konuda dikkatli olunmalı.

Çok mutlu oldum.Lincoln'de kurtulacak olmamız bizim için en büyük transfer bana göre.

Lincoln satılsa da satılmasada GS formasını eline alamaz artık.Ona en sert cevap da budur,başkanın söylediği gibi,her ihtiyacını karşılar,sözleşmenin gereklilikleri neyse yaparız.Fakat Lincoln hak etmediği o kutsal formayı artık sırtına GE-Çİ-RE-MEZ ! ;)

Lincoln'ün de gözden çıkarıldığını düşününce şöyle bir kadro oluşturulur gibime geliyor.1 transfer yapılacak bana kalırsa fakat,yine de yapılmamış var sayayım.

-------------------------Leo Franco/Orkun/Aykut-----------------------------

Uğur/Serkan/Sabri--Servet/Gökhan----EmreG./EmreA.--Hakan/Alpaslan/Volkan

--------------------------M.Topal/Linderot/M.Güven-----------------------

----------------------Ayhan/Barış/Mustafa---Arda/EmreÇ.------------------

-------Keita/Barış/Arda/Aydın-------------------------Kewell/Aydın/Carrusca/S.Eylik

---------------------------Baros/Nonda/Erhan/Yaser-----------------------

Bütün alternatiflerine kadar yeni sezon kadromuz.Hiçbir transfer yapılmadığını,şu anda bulunan kadrodan Lincoln hariç kimsenin gitmediğini varsayınca ortaya bu kadro çıkıyor.Mevkilere ilk yazdığım isimler 11'de düşündüklerim,diğerleri ise alternatifleri.

Emana tarzı bir oyuncu alsak tamamdır diyorum.;)

Lincoln için her zaman yetenekli dedim ama yetenek bir yere kadar. Bu yetenek profesyonellik, istikrar ve takımdaşlık ile birleşmiyorsa tek para etmez. İnanılmaz beklentilerim vardı. Takımda çok görmek istediğim bir oyuncuydu. Hatta GSCimbom.com'a 2 yıl önce katılmamı sağlayan adamdı kendisi. Ama kendi etti, kendi buldu. Benim asıl üzüntüm ise Lincoln'ün Galatasaray ile özdeşleştirilmesi, Hagi gibi olduğu düşünülmesi ve ondan Hagi gibi olması beklenmesiydi.

İmkansızdı.

Daha geldiği ilk gün Hagi benzetmesine gurur duyarım ama onun performansının %30'unu gösterebilirsem ne mutlu bana demiş bir adamdır. Aslında adam daha ilk günden hanyayı, konyayı göstermişti ve farkına bile varmamışız.

Lincoln'ü tamamen ayrı yerlere koyan ve değişmez adam sananlara sadece şunları söyleyelim.

Hagi, babasını kaybettiği günün ertesinde İstanbul'a geldi maçını oynadı.

Hagi 40 derece ateş altında 2001 yılında Milan maçına çıktı golünü attı, Galatasaray'ı çeyrek finale çıkardı.

Hagi -20 derecede Erzurum'da karlar altında top oynadı.

Ya Lincoln?

Her zaman bahane, her zaman mazeret. Ailesine düşkünmüş! O ailesine düşkün de Hagi düşman mıydı?

Hem de babasını kaybettikten sonra çat diye formasını üstüne geçiren.

Gerçek Galatasaraylı gibi olmayanı övmek de korumak da bir yere kadar...

Tek cevabım var buna.

Gözlerim doldu :(

Lincoln satılsa da satılmasada GS formasını eline alamaz artık.Ona en sert cevap da budur,başkanın söylediği gibi,her ihtiyacını karşılar,sözleşmenin gereklilikleri neyse yaparız.Fakat Lincoln hak etmediği o kutsal formayı artık sırtına GE-Çİ-RE-MEZ ! ;)

Lincoln'ün de gözden çıkarıldığını düşününce şöyle bir kadro oluşturulur gibime geliyor.1 transfer yapılacak bana kalırsa fakat,yine de yapılmamış var sayayım.

-------------------------Leo Franco/Orkun/Aykut-----------------------------

Uğur/Serkan/Sabri--Servet/Gökhan----EmreG./EmreA.--Hakan/Alpaslan/Volkan

--------------------------M.Topal/Linderot/M.Güven-----------------------

----------------------Ayhan/Barış/Mustafa---Arda/EmreÇ.------------------

-------Keita/Barış/Arda-----------------------------Kewell/Carrusca/S.Eylik

---------------------------Baros/Nonda/Erhan/Yaser-----------------------

Bütün alternatiflerine kadar yeni sezon kadromuz.Hiçbir transfer yapılmadığını,şu anda bulunan kadrodan Lincoln hariç kimsenin gitmediğini varsayınca ortaya bu kadro çıkıyor.Mevkilere ilk yazdığım isimler 11'de düşündüklerim,diğerleri ise alternatifleri.

Emana tarzı bir oyuncu alsak tamamdır diyorum.;)

Carrusca gidecek bence ve Arda sola çekilecek.Sağda zaman zaman Sabri sağ önde de oynayabilir.O zaman Keita Baros olmadığı zamanlarda ileri uçta ta oynayabilir.

Bitane Aydinimiz var aman diyim bidaha unutma :D

Geçen sene beklentilerimi yitirmiştim ama Kleve maçından sonra Rijkaard'la birşeyler olabilir mi acaba demeye başladım Aydın hakkında :)

Tek bir transfer yeter bize.Bu sene en büyük isteklerimden biri de S.Eyilik'in,Emre Çolak'ın,Serkan'ın,Alpaslan'ın,Cem'in forma şansı bulması.Çok önemli bir ayrıntı bu,Rijkaard'ın takımın başında olması da en büyük umudum zaten bu konuda.;)

Bence bu sene Aydinin senesi olacak insallah. Söyledigin isimlere sans verilmeli, hocamizinda gereken sansi taniyacagina eminim :)

Lincoln için her zaman yetenekli dedim ama yetenek bir yere kadar. Bu yetenek profesyonellik, istikrar ve takımdaşlık ile birleşmiyorsa tek para etmez. İnanılmaz beklentilerim vardı. Takımda çok görmek istediğim bir oyuncuydu. Hatta GSCimbom.com'a 2 yıl önce katılmamı sağlayan adamdı kendisi. Ama kendi etti, kendi buldu. Benim asıl üzüntüm ise Lincoln'ün Galatasaray ile özdeşleştirilmesi, Hagi gibi olduğu düşünülmesi ve ondan Hagi gibi olması beklenmesiydi.

İmkansızdı.

Daha geldiği ilk gün Hagi benzetmesine gurur duyarım ama onun performansının %30'unu gösterebilirsem ne mutlu bana demiş bir adamdır. Aslında adam daha ilk günden hanyayı, konyayı göstermişti ve farkına bile varmamışız.

Lincoln'ü tamamen ayrı yerlere koyan ve değişmez adam sananlara sadece şunları söyleyelim.

Hagi, babasını kaybettiği günün ertesinde İstanbul'a geldi maçını oynadı.

Hagi 40 derece ateş altında 2001 yılında Milan maçına çıktı golünü attı, Galatasaray'ı çeyrek finale çıkardı.

Hagi -20 derecede Erzurum'da karlar altında top oynadı.

Ya Lincoln?

Her zaman bahane, her zaman mazeret. Ailesine düşkünmüş! O ailesine düşkün de Hagi düşman mıydı?

Hem de babasını kaybettikten sonra çat diye formasını üstüne geçiren.

Gerçek Galatasaraylı gibi olmayanı övmek de korumak da bir yere kadar...

Söyleyecek başka şey yok.Nokta.Emir Satriani bunları okurken elini vicdanına koymalı.

Üst Alt