Sıcak Fırsatlar - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıcak Fırsatlar

Bir çoğunuz biliyorsunuz belki ama üç günde net anladım internette araştırırsanız bir çok temel ihtiyaç bayağı ucuz.

- Markette tanesi 30 TL olan diş macununun 4 tanesi 58,75 TL

- Markette tanesi yine 30 TL olan şampuanın 3 tanesi 44,91 TL (cumartesi siparişi verdim az önce baktım 62,90 TL olmuş. Başka şampuanı da 3 tanesini 44,91 TL ye almıştım şimdi 74,90 TL olmuş)

- Markette Gilette Mach 3 yedek tıraş bıçağı 2'li 60 TL internette 10 lusu 128,90 TL

Daha neler neler. . . Bir daha markete gitmem.

Bir çoğunuz biliyorsunuz belki ama üç günde net anladım internette araştırırsanız bir çok temel ihtiyaç bayağı ucuz.

- Markette tanesi yine 30 TL olan şampuanın 3 tanesi 44,91 TL (cumartesi siparişi verdim az önce baktım 62,90 TL olmuş. Başka şampuanı da 3 tanesini 44,91 TL ye almıştım şimdi 74,90 TL olmuş)

- Markette Gilette Mach 3 yedek tıraş bıçağı 2'li 60 TL internette 10 lusu 128,90 TL

Tam bir fırsat avcısısın MK.

Taho tam bir donanımhaber ölücüsüymüşsün kral 😄

Amazon market reyonu açtı, bir çok ürün orada da ucuz.

Temel gıda dışındaki market ürünlerini marketten almak saçma zaten, online alışverişe hakim olanlar yıllardır oralardan alıyor.

Yine de Migros, özellikle de Sanal Market tarafında da çok iyi indirimler oluyor sıkça.

Renktaşlar, tesadüfen denk geldiğim 'ucuzadsatis.com' diye bir site piyasanın epey altında adidas ayakkabılar satıyor. Ama hiç güven vermeyen bir yer, iletişim bilgileri vs yok. Bilginiz var mı bura hakkında?

Renktaşlar, tesadüfen denk geldiğim 'ucuzadsatis.com' diye bir site piyasanın epey altında adidas ayakkabılar satıyor. Ama hiç güven vermeyen bir yer, iletişim bilgileri vs yok. Bilginiz var mı bura hakkında?
Bazen iletişim bilgisi olsa bile sakatlık çıkabiliyor, dikkat etmek lazım. Asics tenis ayakkabıları için neredeyse yarı fiyatını veren, asics.com.tr (Orjnali asicstr.com) diye bir siteye az daha çarpılıyordum. Huylanıp verdikleri tlf numarasını aradım, cevap yok; mesaj yazdım ki benim eve 5 km mesafede olan Beylikdüzü adreslerinden elden teslim alayım diye, yine cevap yok. Anladım ki sahtekar bir site. Çevremde Pierre Cardin diye pazar işi mefruşat satın alan vs çok örnek var...

Telefon sahtekarlığı ayrı mevzu; 1-2 yıl oluyor, Galatasaray kulübünden aradıklarını söyleyip çakma forma çaktılar bana:giggle:, fotosunu burada paylaşmıştım. Daha önce alışveriş yaptığım için şüphelenmedim. Nereden buldularsa numaramı?..

Bazen iletişim bilgisi olsa bile sakatlık çıkabiliyor, dikkat etmek lazım. Asics tenis ayakkabıları için neredeyse yarı fiyatını veren, asics.com.tr (Orjnali asicstr.com) diye bir siteye az daha çarpılıyordum. Huylanıp verdikleri tlf numarasını aradım, cevap yok; mesaj yazdım ki benim eve 5 km mesafede olan Beylikdüzü adreslerinden elden teslim alayım diye, yine cevap yok. Anladım ki sahtekar bir site. Çevremde Pierre Cardin diye pazar işi mefruşat satın alan vs çok örnek var...

Telefon sahtekarlığı ayrı mevzu; 1-2 yıl oluyor, Galatasaray kulübünden aradıklarını söyleyip çakma forma çaktılar bana:giggle:, fotosunu burada paylaşmıştım. Daha önce alışveriş yaptığım için şüphelenmedim. Nereden buldularsa numaramı?..
Bazen basiret bağlanabiliyor işte.

Ta geçmiş bir ramazanda ttnette aboneyken biri aradiydi beni. Oruç kafa yeni de uyanmışım dükkanda ayilamamisim açmış bulundum başını kaçırmışım. Meğer dsmartmis bu cl maçlarını devrrttikleri sezon. Tamam da demiş bulunduk. hem internet hem uydu alıcısı. 2.aramalsrinda tahaahutum geldi aklıma. 300 mu 400 mu neydi o kadara kadar kendilerinin karşılayacağını söylediler. İyi dedim 200 lira da bana girsin madem kabul edelim.

Faks istediler gönderdim. Gelmemiş. Bi da gönderdim gene gitmemiş. 3.yude denedim gene olumsuz. yapacağınız işe de faks aletinize de sokayım dedim Göndermedim bida.

Sonradan öğrendim ki aylık 5 TL mi 10 TL mi faturadan duseceklermis. Tabi faksi gonderemedigimiz için dusulmedi. Daha acısı cl maçları da platform değiştirmişti.

Taahhütu bozmaya ayri girdi, performans alamadım ayrı girdi. Giren çıkan Danyal a oldu kısacası.

O yüzden telefondan iş yapmayın. Telefonun Taahhütu bitiyor aradiklsrinda güvenmeyip kabul etmiyorum veya açmıyorum. İnternetten yada kendim bizzat arayarak işimi çözüyorum. Hepsi spamda müşteri hizmetlilerinin.

GSC Mobile App

Trendyol'da Gilette Mach 3 / 8'li - 118 TL üç gün önce 74,90'a almıştım. Markette ikili 60 TL

Paradontax diş macunu 4'lü - 58,00 TL market fiyatı tanesi 30 TL

Sensodyne diş macunu 4'lü - 74,90 TL geçen hafta 84 TL ye almıştım. Normal market fiyatı tanesi 40 TL

Üst Alt