Sıcak Fırsatlar - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıcak Fırsatlar

Xiaomi | Youpin KS_JS01 Sonic Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı

250 liradan 170 liraya düşmüş. kaçırılmaz bir fırsat traş sonrası masaj yaparak rahatlama sağlanabilir
2_org_zoom.jpg

yorumlarda fena değil:

1575447215816.png

Forma 149₺ 2. Ürüne %25 sepet indirimi var rozet eklerseniz sepete forma+rozet 120₺ oluyor.İhtiyacı olan kaçırmasın süper fiyat.
Adjustments.JPG

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zevk meselesi tabi. Ben şahsen bu sezonki en güzel formamız olduğunu düşünüyorum. Gündelik kıyafetler ile en yakışan forma bu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Para vermem bu formaya. Tasarımcısının ninesinin ellerinden öpüyorum bundan daha leşini daha uğursuzunu yapamaz heralde

Casual gundelik giyim icin bence cok uygun bir forma. Sari kirmiziya tabi ki hastayiz. Lakin bu denli cırtlak şekilde bu renklerle gundelik hayatta pek olmuyor. Daha çok gundelik hayata yakin renk tonlarına sahip formalarada ozel ilgi gostermisimdir.

Gel gelelim bunlarin arasında en arzu ettigim forma siyah formadir. Uzerinde sari kirmizi rutuş ile gerçekten enfes forma oluyor

konusu acilmisken bu seneki formalarin kalibinda bi tuhaflik yok mu sizce? 3 formanin da medium bedenini denedim, sadece krem forma güzel oturdu diger ikisi baya uruguay formasi gibi üzerime yapisti. large denedim onlar da cuval gibi oldu ve etek kismi cok uzun kaldi. gecen seneki formalarda böyle bir sorun yoktu. parcaliyi almaya niyetlenmistim oysa yazik oldu:cautious:

Üst Alt