# Sidney Govou - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sidney Govou

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sidney Govou

Transfer bitiyor! Haldun Üstünel'in Govou'nun ailesi ve eşini de büyük oranda ikna ettiği ve Govou'nun sarı kırmızılı takımımıza imza atmaya çok yakın olduğu bildirildi.

kaynak : DHA

ikinci lincoln'e hazırlanalım o zaman. yattara'nın daha kabiliyetsizi ama daha takım oyuncusu.

Pes be renkdaş iyiki adam bir kaç açıklama yapmış zamanında.

Lincoln hazretleri gibi kendi sitesinden sezon açılışına geliyorum deyip sonradan dalga geçer gibimi davranmış acaba önemli olan adamın yapacağı katkı keşke alınsa.

Pes be renkdaş iyiki adam bir kaç açıklama yapmış zamanında.

Lincoln hazretleri gibi kendi sitesinden sezon açılışına geliyorum deyip sonradan dalga geçer gibimi davranmış acaba önemli olan adamın yapacağı katkı keşke alınsa.
ama biliyosun ki ülkemiz yabancı oyuncuların kutsandığı ve göklere çıakrıldığı yer. ben suistimal etmesinden korkuyorum.

ama biliyosun ki ülkemiz yabancı oyuncuların kutsandığı ve göklere çıakrıldığı yer. ben suistimal etmesinden korkuyorum.

Valla kimler geldi geçti bu lincoln kadar yüzsüzü gelmedi.

Merakımdan Kewell Baros Kötüde olsa nonda linderoth mesela adam sakat?

Uzatalım mesela carrusca eziklerdeki carlos Hagi Popescu Taffarel?

Bu adamlar niye yapmadılar karakter önemli govou futbolu iş gibi görebilir yani sevmeden oynayabilir ama dandik futbolcu değildir ligimize ve avrupaya göre kalburüstüdür. Kanımca saygılar

Valla kimler geldi geçti bu lincoln kadar yüzsüzü gelmedi.

Merakımdan Kewell Baros Kötüde olsa nonda linderoth mesela adam sakat?

Uzatalım mesela carrusca eziklerdeki carlos Hagi Popescu Taffarel?

Bu adamlar niye yapmadılar karakter önemli govou futbolu iş gibi görebilir yani sevmeden oynayabilir ama dandik futbolcu değildir ligimize ve avrupaya göre kalburüstüdür. Kanımca saygılar

10 yıldır lyon gibi oyuncu ihraç eden bir kulüpte kalmasının nedeni disiplin sorunudur. kalburüstü olduğundan değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt