# Sidney Govou - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sidney Govou

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sidney Govou

10 yıldır lyon gibi oyuncu ihraç eden bir kulüpte kalmasının nedeni disiplin sorunudur. kalburüstü olduğundan değil.

Lyondaki kadro muhtesemdi benzemayıda sattılar zaten şimdi o beğenmediğimiz govou'yu satmazlar. Sonradan khiznaswiwiwililii mi ne öle 2 adama tav oluruz yas genç geleceğin yıldızı patladımıda yönetim istifa neyse hayırlısı neyse o olsun diyelim

lyon her zaman herkesi satar.

Hacım öylede adam kadro zenginliğinden kendini gösteremedi ki adamı isteyen olup olmadığını bilmiyoruz lyon istenildiği fiyatı vermezse kimseyi satmaz belki istenildi ama anlasılamadı.

Bu adamı nasıl beğenmezsin sabridende aydındanda lincolnden de fazla katkı yapar sağ tarafı uçurur bu adam keşke babel olsa ama bu adam boş adam değil fransa milli takımında niye oynatsınlar bu adamı disiplinsiz olsa

Hacım öylede adam kadro zenginliğinden kendini gösteremedi ki adamı isteyen olup olmadığını bilmiyoruz lyon istenildiği fiyatı vermezse kimseyi satmaz belki istenildi ama anlasılamadı.

Bu adamı nasıl beğenmezsin sabridende aydındanda lincolnden de fazla katkı yapar sağ tarafı uçurur bu adam keşke babel olsa ama bu adam boş adam değil fransa milli takımında niye oynatsınlar bu adamı disiplinsiz olsa
ben yeteneksiz demedim hatta iyi bir takım oyucusu dedim. sadece disiplin ve alkol sorunları olduğu biliniyor dedim. ayrıca milli takım kriter değildir. gascoigne adam felaketti ama hep milli takımdaydı.

ben yeteneksiz demedim hatta iyi bir takım oyucusu dedim. sadece disiplin ve alkol sorunları olduğu biliniyor dedim. ayrıca milli takım kriter değildir. gascoigne adam felaketti ama hep milli takımdaydı.

Valla hacı istisnalar kaideyi bozmaz nitekim belirli bir perfonmansa sahip olan oyuncular genelde çağrılır milli takıma mesela fatih tekke formda olduğu zamanda çağrılmadı halada çağırılmıyor ölçü değil bence senin dediğin adam çıkıp sahada oynadıktan sonra içebilir idmanlara kamplara geç kalmıyorsa mesele yoktur.Mesele sahada ne yaptığıdır.Alınırsa iyi bir transfer olabilir.

Ama patlayabilirde fakat rijkaard faktöründen dolayı nedense bu tarz şeylerde çok rahatım nasip umarım kim olursa olsun Galatasarayımıza fayda sağlasın başka ihsan istemez

Keita geldi Babel yalan oldu. ence gonul rahatligiyla konu kapatilabilir. (Birtek Babel de degil Govou Martins Owen bunlarda yalan oldu.Hatta soyle de yazsak olur basinda cikan butn isimler yalan oldu :eek: ).

Resmi sitede açıklandı

Abdul Kader Keita Galatasaray'da

Fransa'nın Olympique Lyonnais kulübünde forma giyen Fildişi Sahilleri milli oyuncusu Abdul Kader Keita ile dün sabaha karşı 3 yıllığına anlaşma sağlandı. 27 yaşında ve 1.84 boyundaki forvet oyuncusu 2009/2010 sezonunda Galatasaray forması giyecek.

Galatasaray Spor Kulübü

Abdul Kader Keita kimdir?

Abdul Kader Keita 6 Ağustos 1981 doğumlu. 33 kere Fildişi Sahilleri milli formasını giyen forvet oyuncusu futbol kariyerine 1999-2000 sezonunda Africa Sports'da başladı. Daha sonra sırası ile Etoile du Sahel, Al Ain, Al Sadd, Lille ve Olympique Lyonnais takımlarında forma giydi. 1.84 boyundaki Keita, 2007-2008 sezonunda da Lyonnais'da Milan Baros ile birlikte oynamışlardı.

Keita forvet diye alınmadı orta saha diye alındı, bence forvet alınabilir bunun üstüne olmadı Neil i alırız sağ bek e süper olur.

bu oyuncunun gelme ihtimali yoktur. boşuna tartışamayalım bence bu adam üstünde. aynı bölgenin daha güçlü ve genç bir oyuncusunu aldık. hayırlı olsun. gelecek diğer transfer ya defans yada forvet ama pivot olucaktır.

bu oyuncunun gelme ihtimali yoktur. boşuna tartışamayalım bence bu adam üstünde. aynı bölgenin daha güçlü ve genç bir oyuncusunu aldık. hayırlı olsun. gelecek diğer transfer ya defans yada forvet ama pivot olucaktır.

Dikkatini cekerim 4-4-2 falan oynamayacagiz dolasiyla bu saatten sonra forvet alinmaz. Ya defans yada orta saha oyuncusu alinacak bu da duruma gore degisir. Eldeki yabancilar + Servet'e bagli ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt