Sıfır Bir (2016-2019) - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıfır Bir (2016-2019)

Altına imzamı atıyorum ve ekliyorum beterleri amerikan menşeili olduğu için kayrılmamalı...

Uğur bey şunuda eklemek isterim ki “beteri “dediğiniz işler tamamen sizin kişisel zevkinizle alakalı bir durum

Ama onlar topluma kötü örnek oluyor diye eleştirişmiyorsa bunlarda eleştirilemez. Narcos gibi daha çok biyografi tarzı veyahut amacı dram tarzı işleri değil. Kurtlar vadisi, aşkı memnu tarzı işleri kastediyorum

Uğur bey şunuda eklemek isterim ki “beteri “dediğiniz işler tamamen sizin kişisel zevkinizle alakalı bir durum

Ama onlar topluma kötü örnek oluyor diye eleştirişmiyorsa bunlarda eleştirilemez. Narcos gibi daha çok biyografi tarzı veyahut amacı dram tarzı işleri değil. Kurtlar vadisi, aşkı memnu tarzı işleri kastediyorum
Yok "beter"den kasıt mesela gomorrah...Orada her tür suçu işliyorlar burada en azından sadece hırsızlık ve cinayet var...Yani uyuşuturucu-tefeci-tahsilatçı-fuhuş gibi suçlardan uzak duruluyor...Beterden kasıt o hatta yukarıda yazdım gomorrahda nükleer atık işine girip yaşlı teyzesinin bahçesine bile gömüyorlar para için :) Bana göre suçun zirvesi :) Bir de kadıncağızdan bir kasa meyve alıp yol kenarında atmışlardı ağzım açık kalmıştı...

Yok "beter"den kasıt mesela gomorrah...Orada her tür suçu işliyorlar burada en azından sadece hırsızlık ve cinayet var...Yani uyuşuturucu-tefeci-tahsilatçı-fuhuş gibi suçlardan uzak duruluyor...Beterden kasıt o hatta yukarıda yazdım gomorrahda nükleer atık işine girip yaşlı teyzesinin bahçesine bile gömüyorlar para için :)

İzlemedim Uğur bey yorum yapamıcam film hakkında ama her türlü suç dizide veya filmde işlenebilir zaten. Böyle bir kıstas olamaz

Tümer Ağabeyin intikamını aldık çok şükür...Sarsılmazların Cihat delikdeşik etti cengiz pijini alemden dönüyordu cenabet gitti m1 önünde :) Çok seviyorum bu diziyi bir tane başrol yok herkes her an ölebiliyor aynen gerçek hayat...Yine çok gerçekçi bir bölümdü...Hapishane içini çok güzel aktarıyorlar...

Tümer Ağabeyin intikamını aldık çok şükür...Sarsılmazların Cihat delikdeşik etti cengiz pijini alemden dönüyordu cenabet gitti m1 önünde :) Çok seviyorum bu diziyi bir tane başrol yok herkes her an ölebiliyor aynen gerçek hayat...Yine çok gerçekçi bir bölümdü...Hapishane içini çok güzel aktarıyorlar...
Üstat spoiler yedirdin bütün seyir zevkim kaçtı :/

Son bölüm mü bilmem ama Sami nin mekanını Savaş Cihangir hepsi basmaya gidiyor. Bizim arka tarafta çektiler inşaat alanında Sami de ordaydı. Bekliyoruz
İşte bu!!!Duyumun hası...Olabilir kardeş zira müebbet yiyenler kareasımız değil onlar bu bölümde yahut 8.bölümde tahliye olup sarsılmazlara yardımcı olacaklar...

İşte bu!!!Duyumun hası...Olabilir kardeş zira müebbet yiyenler kareasımız değil onlar bu bölümde yahut 8.bölümde tahliye olup sarsılmazlara yardımcı olacaklar...
Zaten sami nin bağlantıları sayesinde müebbet alıyorlardır klasik senaryo işte. Ama Avukat kaleme ulaşırsa suçsuzlukları ispat edilir ve çıkarlar. Ama o sahneyi bende merak ettim acaba final bölümü müydü? Tarla dan yürüyerek-koşarak ilerliyordı Şu Sami nin hep görüştüğü inşaatlardan var bizim orda oraya doğru gidiyorlardı. Büyük ihtimal son bölümdür. Ben güzel bir sezon finali bekliyorum 3.sezon olduğu gibi

Üst Alt