Sıfır Bir (2016-2019) - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıfır Bir (2016-2019)

Zaten sami nin bağlantıları sayesinde müebbet alıyorlardır klasik senaryo işte. Ama Avukat kaleme ulaşırsa suçsuzlukları ispat edilir ve çıkarlar. Ama o sahneyi bende merak ettim acaba final bölümü müydü? Tarla dan yürüyerek-koşarak ilerliyordı Şu Sami nin hep görüştüğü inşaatlardan var bizim orda oraya doğru gidiyorlardı. Büyük ihtimal son bölümdür. Ben güzel bir sezon finali bekliyorum 3.sezon olduğu gibi
O inşaat kavşak çıkışı...Real M1 çaprazındaki inşaatlar değil mi? Bahçeşehire varmadan?

Aynen onlardan biri gürselpaşa bölgesinde de vardı uzaktan yakınlaştırırlar ya fileleri gösterirler böyle. Büyük ihtimal Nesih abi ayarlamıştır oda o civarda oturuyor
Ya o değilde hayatımda gördüğüm en güzel en bereketli toprak o tarlalarda...Yemin ediyorum bırak oraya inşaat yapanı yol geçireni hadım etmek lazım kıpkırmızı bereket fışkırıyor...Bugün git tükür üstüne dışkıla ertesi gün gelip işe üçüncü güne filizlenir anasını satayım...

Ya o değilde hayatımda gördüğüm en güzel en bereketli toprak o tarlalarda...Yemin ediyorum bırak oraya inşaat yapanı yol geçireni hadım etmek lazım kıpkırmızı bereket fışkırıyor...Bugün git tükür üstüne dışkıla ertesi gün gelip işe üçüncü güne filizlenir anasını satayım...
Kimsenin umrunda değil Adana da tarım alanları. Parayı veren mütahitler tak diye yerleşiyor. Belediye nin umrunda değil ancak yüreğir e gitsin yol yapsın Sözlü

Kimsenin umrunda değil Adana da tarım alanları. Parayı veren mütahitler tak diye yerleşiyor. Belediye nin umrunda değil ancak yüreğir e gitsin yol yapsın Sözlü
Sözlü'yle çok oturup çay içtik ceyhan nehrine karşı...Bizim başkanımızdır yedirmeyiz ayrıca çok çok iyi hasta bir galatasaraylı ve fatih terim hayranıdır...Hürmetler...

Sözlü'yle çok oturup çay içtik ceyhan nehrine karşı...Bizim başkanımızdır yedirmeyiz ayrıca çok çok iyi hasta bir galatasaraylı ve fatih terim hayranıdır...Hürmetler...
Adana Demirspor u yedi bitirdi benim başkanım falan değil. Geldiğinden beri tek yoğunlaştığı yer kendi ilçesi oldu. Tüm Adana Demispolular sevmez. Bir de kardeşi var o daha da felaket klübe çöken asıl kişi. İsitfa etti sevindik sonra gitmiş onursal başkan seçilmiş...
Hürmetler abim

Adana Demirspor u yedi bitirdi benim başkanım falan değil. Geldiğinden beri tek yoğunlaştığı yer kendi ilçesi oldu. Tüm Adana Demispolular sevmez. Bir de kardeşi var o daha da felaket klübe çöken asıl kişi. İsitfa etti sevindik sonra gitmiş onursal başkan seçilmiş...
Hürmetler abim
:asd:Ceyhan da Ceyhan:asd:Yetti artık Seyhan:uiyy::uiyy::uiyy::uiyy:

Kaliteli iş, amatör olarak başlayıp belli bir seviyeye geldiler. Hikaye ve karakter seçimleri çoğu tv dizisine taş çıkartır. Severek izliyorum.

BluTv üyeliği bitti son 3 bölüm kaldı bari biriktirip sonra izleyim

KV efsaneydi valla, artık şu zamanda böyle dizi zor gelir.

Pala için Cem Ersever olabilir diyorlardı o işe ne diyorsun
KV'de hem birebir hem de hybrid karakterler vardı üstat...Pala = Mahmut Yıldırım+Korkut Eken+Cem Ersever idi

Polat = Abdullah Çatlı + Mehmet Ali Ağca + Salman Raduyev

bazı karakterler ise birebirdi...Behçet Cantürk = Testere Necmi

Süleyman Çakır = Alaattin Çakıcı

Aslan Akbey = Hiram Abas

Doğu Eşrefoğlu = Mehmet Doğu gibi...

Sıfır Bir...4.Sezon 7.Bölümü ile yayında şşşşşş öyle allo cello değil ağabey ağabey...İzleyip buradayım...Hürmetler...

Üst Alt