Sıfır Bir (2016-2019) - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıfır Bir (2016-2019)

önce bir oku konuşmayı gel sonra hamza

yav kardeş seni ne ilgilendirir yoluna bak

Tamam bakayım.
ama bu forumdaki leş kargalarından sıkıldım sözüm sana değil veya sadece sana değil böyle yapan üzerine alınanabilir.
AKPli bişey dese ovvv
Hdpli bişey dese oyyy
Saatlerce periscope canlı yayın kurultayı yapar gibi analiz kasılsın
1 Mayıs'ı atlanmasın ama ne hikmetse iş için yaylaya giden adamı pkk terör örgütü vursun bakkalı assınlar çıt çıkmasın forumda 11 aylık çocuk şehit olsun çıt çıkmasın ama bakanlar omuz omuza görüldüğü gibiyse liseli kavgası yapınca saatlerce analiz kasılsın.

İyiliğinizi kötülüğünüzü üzüntünüzü Sevincinizi gösteriş yapın demiyorum yapmayın zaten ama bu forumda bi AKPlinin konuşma hakkı yok ama siz asırlarca konuşun bunuda kabul etmiyosan gidip Polyanna okuyabilirsin
ilginç bi not: akpli değilim zaten olsam yazmaya cesaretim olmazdı heralde

Turan ti'ye alınıyordu en son siyasi özgürlükler forumu be ...

Tamam bakayım.
ama bu forumdaki leş kargalarından sıkıldım sözüm sana değil veya sadece sana değil böyle yapan üzerine alınanabilir.
AKPli bişey dese ovvv
Hdpli bişey dese oyyy
Saatlerce periscope canlı yayın kurultayı yapar gibi analiz kasılsın
1 Mayıs'ı atlanmasın ama ne hikmetse iş için yaylaya giden adamı pkk terör örgütü vursun bakkalı assınlar çıt çıkmasın forumda 11 aylık çocuk şehit olsun çıt çıkmasın ama bakanlar omuz omuza görüldüğü gibiyse liseli kavgası yapınca saatlerce analiz kasılsın.

İyiliğinizi kötülüğünüzü üzüntünüzü Sevincinizi gösteriş yapın demiyorum yapmayın zaten ama bu forumda bi AKPlinin konuşma hakkı yok ama siz asırlarca konuşun bunuda kabul etmiyosan gidip Polyanna okuyabilirsin
ilginç bi not: akpli değilim zaten olsam yazmaya cesaretim olmazdı heralde

Turan ti'ye alınıyordu en son siyasi özgürlükler forumu be ...
Aynen üstat bırak akpyi turan başlığını açan kişi olarak bile trollenmemize rağmen uçuruluyoruz... Türkiyede olur bu ama galatasaray; tevfik fikretin, gül babanın, şemseddin saminin oğlu ali sami yenin galatasrayı burada olmaması lazım...

Üst Alt